gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Gry karciane na PC
Autor Wiadomość
piotruh 
Szeregowy


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 9:51 pm   Gry karciane na PC

Witam. Chciałbym od Was, drodzy stratedzy polecenia gier karcianych.
Chodzi mi o grę na PC, bez przeglądarkowych (chyba, że jest jakaś warta polecenia, w której nie wygrywa się przez wykupywanie super talii za prawdziwą gotówkę).
Mam na myśli grę typu: Critts, Urban Rivals. Podaję jedynie dla przykładu wygooglowane gry.
Bardziej zależy mi na Waszych opiniach i typach.
Pozdrawiam.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 7:49 am   

Spróbuj Pokemon Trading Card Game, do dzisiaj pamiętam jak się zaklikiwało myszkę na śmierć przy tym :mrgreen:

A tak serio serio to będzie na prawdę ciężko. Jedyne co mi przychodzi do głowy:
1) Etherlords - klasyka można by rzec, połączenie karcianki i gry strategicznej, bardzo przyjemna kampania, obydwie części godne polecenia.
2) Battleforge - obecnie F2P już MMO które też jest połączeniem karcianki i strategii, płacić nie musisz, od znajomych, którzy w to namiętnie grają dowiedziałem się, że jak poświęcisz kilkadziesiąt nocy przy grze to dojdziesz do poziomu tych płacących ;)

Z reszty sieciówek jest tylko P2W niestety.

Możesz oczywiście spróbować klasyki. Magic The Gathering Duel Of The Planeswalkers - wyszły już bodajże 3 edycje, 2011, 2012, 2013. Grałem w wersję na PS3 (a PCtowa niczym się nie różni) i powiem w ten sposób - klasyczne "madżiki" z dosyć słabą edycją talii i stosunkowo małą ilością kart (grać możemy tylko i wyłącznie kartami z talii Planeswalkers), ale przyjemna dla oka oprawa graficzna, świetny interfejs i ciekawe kampanie rekompensują ten niuans.

A jeżeli chcesz pobawić się karciankami na serio, a na przykład mieszkasz w małym mieście, zawsze możesz spróbować Magic The Gathering Online - płacisz tyle ile za normalne karty, zapewniam, że na serwerach ludzie wciąż dają czadu.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
piotruh 
Szeregowy


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 7:57 pm   

Wielkie dzięki za obszerną odpowiedź. Z chęcią zapoznam się z tymi tytułami.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16