gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mande
Sro Kwi 11, 2007 5:05 pm
Age Of Empires 3
Autor Wiadomość
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 12:50 am   Age Of Empires 3

Czołem!

Co prawda zainteresowani już wiedzą, że szykuje się trzecia odsłona rzekomej strategii (wstępnie zapowiadana na drugą połowę tego roku, mam nadzieję, że edycja polska będzie równie szybko), mimo to, nie potrafiłem usiedzieć cicho:) Długo oczekiwałem na kolejną odsłonę mojej ukochanej serii i w końcu królowa nadchodzi! Wierzyłem, że kiedyś wyjdzie trzecia część! (Age Of Mythology zwróciło ledwo co moją uwagę). Obecnie w nic nie pogrywam, więc tym bardziej czekanie smakowitsze. Okres rozgrywki mniej więcej taki, jaki przewidziałem (oczekiwałem wieku XVII i XVIII), a tu mamy aż z nawiązką, bo 1500-1850. Broń palna...co prawda bardziej wolę klimaty średniowieczne, ale tu powiedzmy ujdzie w tłoku. Szkoda tylko, że w założeniach mają się skupić na nowym świecie, czyli Ameryce. Ja tam planowałem jedynie wojnę o niepodległość, a tymczasem szykuje nam się znacznie więcej. Epoka odkryć-przyjemnie będzie pogrywać. Zatem Hiszpania, Portugalia, Anglia, Holandia, Francja...Na to liczę. Ale czyż nie powinny być również zawarte inne wydarzenia, jak wojna trzydziestoletnia, wojna siedmioletnia czy wojna północna? A czy będą inne kraje, równie wtedy potężne? Polska, Rosja, Japonia, Prusy, Austria, Szwecja, Turcja? A wydarzenia na innych kontynenetach? Czy okres nie jest zbyt rozwlekły? Oby gra nie była zbyt przeładowana szczegółami...sztuką dla sztuki...Na obrazkach prezentuje się imponująco, jak dla mnie. Ale to nie nowinki i graficzne fajerwerki są dla mnie najważniejsze..w końcu jako takie proporcje..Choć statki nadal samotnie( bez załogi) pływają:) Ale kto ma czas w wirze gry zwracać uwagę na takie szczegóły...Mam nadzieję, że kolejna część przyniesie mi tyle radości i frajdy, ile poprzednie. I żeby nie było zbyt dużo misji w kampanii, bo może zanudzić. I żeby były misje zróżnicowane, a nie nacisk głównie na standardy..I żeby nie było cholernych czasówek...Już nie wspomnę o cudach świata czy cudownym nawracaniu:) Misjonarz wejdzie między Indian i nawróci...?:) Prędzej go oskalpują albo wyrwą serce i złożą na ołtarzu...Liczę na Azteków, Inków, podbój Meksyku przez Corteza, podbój Inków przez Pizarro itd., itd. Poniżej linki dla zainteresowanych:

Na oficjalną- na bezrybiu i rak ryba:) http://www.ensemblestudios.com/
Galeria, krótkie info i pliczek muzyczny do ściągniecia:)

Inne informacje:

http://pclab.pl/news13654.html

http://pclab.pl/news13452.html

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4554


Pozdrawiam!






O
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 4:33 pm   

Echhh, ja wlasciwie po dzis dzien nie moge zaakceptowac drugiej odslony:))). Choc wlasciwie nie byla zla... Lecz umieszczanie gry w realiach nowozytnych jest juz moim zdaniem spora pomylka - gra straci jakikolwiek kontakt z rzeczywistoscia... Strategie niby nie musza byc rzeczywiste, ale mnie tam zawsze serce boli, jak widze grupe procarzy masakrujaca czolg czy lotniskowiec...

Heh, ja chyba z wieksza niecierpliwoscia czekam na sequel innego rtsa:)))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 10:01 pm   

Tak sie zlozylo, ze na dniach przeglądałem informacje dotyczące wlasnie AoE III. Musze powiedziec, iz prequel (?) od strony graficzne bardzo mi zaimponowal. Jesli chodzi zas o fabule, to zdecydowanie wolalbym sredniowiecze, a nawet czasy neolitu itd. Jakos przyzwyczailem sie do AoE w tych realiach, gorzej jest mi sobie wyobrazic wiek XVIII, a nie wspominajac o I czy II wojnie swiatowej. Ta gra zawsze bedzie mi sie najlepiej kojarzyć z tym, co panowie z ensemble studios ukazali w I, ewentualnie II czesci serii. ;)

No ale swoja droga, gdybym mial lepszy komputer (a moze bede miec go akurat w okresie zblizonym do premiery) to z checia przetestowalbym przyszle trzecia odslone odwiecznego AoE ;)
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15