gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Warzone 2100
Autor Wiadomość
Dj_Edward 
Szeregowy


Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 25
Skąd: Swietochlowice
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:12 pm   Warzone 2100

Ja jako nowy tutaj mam takie pytanko szukalem dzis cos na temat Warzone tutaj na forum ale maloo znalazlem az sie dziwie, byla to moja pierwsza strategia jaka na oczy ujrzalem , jeszcze w nia gralem na playstation ;) , potem na kompie , gra jest poprostu swietna, tak mnie wciagla ze gralem 5 lat tylko w to , nigdy nie slyszalem by ktos inny w nia gral , malo widzialem o niej na stronach internetowych, poprostu bylem zdziwiony jak taka gra moze nie byc znana, gra jest super rozbudowana pod katem badan ,pod katem tworzenia wlasnych czolgow kampania naprawde jest interesujaca i nie taka latwa a gry nikt nie zna ?? czemu?? wy ja znacie ?? moze wiecie cos o niej ?? wiecie moze dlaczego nie ma takiej populanrosci ?? a moze ja kiedys miala ?? z gory dzieki za odpowiedzi ;D
 
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   77%   7/9
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 1:13 am   

Zagranicą gra ma garstkę zapaleńców, którzy w nia nadal grają i to głównie dzięki nim zawdzięczamy wspaniały gest nieistniejącego juz wydawcy gry, który udostępnił cały kod źródłowy gry dla ogółu.
Dzięki temu dostaliśmy całkiem niedawno zoptymalizowaną wersję gry pod OS XP ze wsparciem dla rozgrywek muliplayerowych.

A czemu nikt już nie gra w Polsce? Może dlatego, że gra już swoje lata ma za sobą, a przeciętny Polski gracz 15 letni woli "oczojebną" grafikę w stylu Company Of Heroes czy World In Conflict.
Nie ukrywam, ze mam Warzone'a na dysku, ale na prawdę bardzo rzadko go włączam, gdyż to juz nie te czasy, gdy potrafiłem grać w nią nawet 48h nonstop, właśnie na staruśieńskim PSX'ie ;) .
Ba! Nawet gre planszową zrobiłem na podstawie Warzone'a :mrgreen: .
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 8:38 am   

Rzeczywiście Warzone 2100 to wspaniała gra pamiętam jak spędzałem godziny przed konsolą - jeszcze misja, jeszcze dwie - i tak zlatywały godziny, ale przyznam, że nie żałuje ponieważ, z chęcią zassał bym ją jeszcze raz, ale wszystkie wersje jakie pobierałem były zepsute :cry:
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
rander 
Szeregowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 3:57 pm   

to chyba mam dla ciebie dobrą wiadomość
całkiem niedawno powstało nieoficjalne (polskie ! ) forum tej gry;

http://wz.hekko.pl/viewforum.php?f=10
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
prometherion 
Kapral
prometherion


Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 35
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 9:02 pm   

Taa, znam. Kiedyś przechodziłem kampanię. Całkiem spoksik giera :mrgreen:
Nie pamiętam, gdzie doszedłem. To było chyba jakoś 20-któraś misja drugiej kampanii, ale to było dawno, nie wiedziałem o co w niej chodzi bo byłem słaby w angliku a taką właśnie wersję miałem, polskiej chyba zresztą nie ma. Ale potem komp mi się zlasował i nie chciało mi się potem ściągać, odkąd mam inny, szczególnie, że neta mam na stałe od niedawna. Mi również bardzo się spodobało to, że można było tworzyć zróżnicowane pojazdy, zależnie od rozwoju technologii. Kto wie, może jeszcze kiedys zdołnloaduję tę grę :wink:
A w kwestii kampanii, istotnie fajna. Ale czasem były takie nudne misje, że zasnąć można. Szczególnie taka jedna, w której bodajże trzeba było tylko przejechać przez mapę, po drodze rozwalić łby paru pacześniakom którzy byli na tyle głupi, by zaatakować mnie, jako że byłem wielokrotnie silniejszy, i na koniec coś tam jeszcze zbudować, naprawić albo co i tyle.
Ogólnie gra dobra, ale kampania mogła by być ciekawsza i mogłyby być jakieś scenariusze żeby złoić tyłek kompowi :twisted:
A może i były scenariusze, już nie pamiętam grałem w to ze dwa, trzy lata temu i tylko z jakieś dwa, trzy tygodnie
 
 
   
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   72%   8/11
dawidssman 
Szeregowy


Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 10:18 pm   

gralem w to bardzo dawno temu i przeszlem calom gre lecz bylo to 10 lat temu :razz: ale pamientam niekture ostatnie misje i szczerze pod koniec gry we wszystkich misjach lojimy kompowi tylek ale jak zawsze komp jest juz rozbudowany :evil: i sie rozwija a my musimy sie zreorganizowac i dac mu popalic ^^
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15