gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?

Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
15zł za CD Action? Rewelacja!!!
71%
 71%  [ 5 ]
20zł było w porządku i nie rozumiem po co jest obniżka ceny
0%
 0%  [ 0 ]
Obniżka o 5zł? To kpina z czytelników!!!
0%
 0%  [ 0 ]
To wredne CDA okradało czytelników, a jak nie mogą więcej nakraść to obniżają cenę!
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:01 pm   

Gra ktos z Was moze w Etherlords II z najnowszego CDA? Pytam, bo gra ma taka fajna opcje - pojedynki. Po pojedynku mozna zrobic sobie ripley i cieszyc sie jak cieniasem pokonalo sie mocnego przeciwnika. :) Chetnie bym sie wymienil ripleyami, zwlaszcza, ze waza tylko ok. 2 kb (kilobajtow), wiec spokojnie mailem mozna podeslac. Jest ktos zainteresowany?
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 3:09 am   

Jak świat światem takie cuda, jak obniżki cen o 25% nigdy nie następują z dobrej woli obniżającego, a więc po latach dominacji CDA na rynku oznacza to, iż ktoś wreszcie zdecydował się podnieść rękawicę a uczynił to w takim stylu, że wzbudził zaniepokojenie bonzów z Wrocławia, zatem możemy być świadkami nowej batalii. A na konkurencji zdecydowanie najlepiej wyjdą czytelnicy, nic bowiem nie psuje rynku bardziej, jak monopol...

Ja mimo wszystko wciąż darzę CDA sympatią, jest to jedyne czasopismo o grach, które kupowałem jeszcze w podstawówce, ono zaś wciąż istnieje:)). Życzę mu jak najlepiej, ale miło będzie zobaczyć ponownie Redakcję zakasającą rękawy, jak za czasów obalania z tronu SService. Ale jak to mówią nasi mądrzy bracia zza Buga - pożywiom, uwidim.

A za Etherlords dziękuję, nie omieszkam skorzystać.
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 12:00 pm   

Cytat:
Jak świat światem takie cuda, jak obniżki cen o 25% nigdy nie następują z dobrej woli obniżającego, a więc po latach dominacji CDA na rynku oznacza to, iż ktoś wreszcie zdecydował się podnieść rękawicę a uczynił to w takim stylu, że wzbudził zaniepokojenie bonzów z Wrocławia, zatem możemy być świadkami nowej batalii.


Pytanie tylko kto zdecydowal sie podniesc te rekawice. Bo ja do tej pory nie znalazlem pisma, ktore mogloby konkurowac z CD Action zarówno pod względem objętości jak i dołączonych pełnych wersji gier. Nie wspominajac o wysokim poziomie tekstów.


Klemens napisał/a:
Ja mimo wszystko wciąż darzę CDA sympatią, jest to jedyne czasopismo o grach, które kupowałem jeszcze w podstawówce, ono zaś wciąż istnieje:)).


Mamy cos wspolnego. :)


Cytat:
A za Etherlords dziękuję, nie omieszkam skorzystać.


To bardzo sie ciesze - namiary na mnie znasz. :)
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
lysyjack
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 143
Skąd: sląsk
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 7:40 pm   

Obniżka jest dobra,ale ja również uważam że coś sie kroi,chociaż na choryzoncie konkurencji posucha .CD trzyma sie zdrowo ze względu na treśc i płytki.Jest dużo materiału i sporo dowcipnych recenzji i nie tylko i tak powinno być ponieważ suche fakty możemy pooglądać tv lub poczytać w prasie typu(polityka,klaudia (hihi),wyborcza(nie mylić z wyborową) itd. i tp.Niech sie CD trzyma póki co chociaż ostatnio nie mogę trafić na grę w moim guście (nie mogę być egoistą) ale za to poczytam sobie recenzje i ciekawostki.Jedyna wada że jest dość sporawo reklam ale i to da sie przełknąć.
 
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
jano
Kapral


Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 52
Skąd: Siemianowice Sl
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 8:02 pm   

Zgadzam się z Klemensem co do okoliczności obniżki ceny.Obrazowo przedstawia się to tak.Albo CD będzie niedługo wyglądało jak broszurki jakimi obdarowują nas supermarkety a te jak wiadomo są darmowe więc nie wypada.Albo pojawiła się konkurencja o której my jeszcze nie wiemy albo czytelnicy już się najedli.Piszę o tym najedzeniu bo kiedyś kupowałem jak leci a od roku sporadycznie.W końcu ile można mieć płyt z tymi samymi programami.
 
 
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   7%   1/14
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 8:18 pm   

hmm - moze jest to związane z dużo szerszym dostępem do internetu? Stałe łącze króluje, reklamowane nawet w telewizji i obiecujące dociągnięcie kabla do dowolnego miejsca (lub nawet bezprzewodowe).
A internet to ogromne źródło informacji - najświeższych newsów, recenzji, zapowiedzi, wywiadów, dem i traileró itd (jeśli chodzi o gry).

Dodam, że większość tych materiałów jest darmowa i stoi na b. wysokim poziomie. Czy warto więc kupować gazetę dla artkułów o kilku grach, jeśli wiemy już wszystko :].

Dlatego kupuję prawie wyłącznie z powodu dodawanej gry, ew. na wakacje do poczytania w pociągu.
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:47 pm   

jano napisał/a:
W końcu ile można mieć płyt z tymi samymi programami.


Do CDA dodaja co miesiac te same programy? Dziwne ja tego nie zauwazylem. Zawsze mi sie wydawalo, ze co miesiac sa inne pelne wersje gier, niekiedy zdarzaja sie pelne wersje programow. Ale zeby co miesiac byly takie same - nie zauwazylem.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
jano
Kapral


Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 52
Skąd: Siemianowice Sl
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 10:32 am   

Nie chodziło mi o gry a całą resztę która zapełnia cdki dołączone do pisma.
Oczywiście że kupuję CD jak jest ciekawa gra a że interesują mnie tylko strategiczne-turowe to niestety kupuję rzadko.
 
 
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   7%   1/14
lysyjack
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 143
Skąd: sląsk
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:11 pm   

Jak dla mnie mimo wszystko wolę wiedzę i nie tylko pochłaniać z kartki ,obojętnie
czy to prasa czy książka.Dlatego mimo wszystko kupuję prasą komputerową no i oczywiście CDAction.I niech zostanie tańsze (niech stracę hi hi hi)
Pozdrawiam wszystkich
lysyjack
 
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16