gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Combat Mission Files
Autor Wiadomość
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 7:48 pm   Combat Mission Files

Widze, ze na forum jest kilku milosnikow serii Combat Mission, wiec jesli, ktos z Was nie zapoznal sie z moja stronka, to serdecznie zapraszam.

Stronka powstala niedawno i z uporem maniaka :) bede staral sie ja aktualizowac nie tylko zreszta o coraz to nowe scenariusze.

www.combatmissionfiles.prv.pl
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 10:27 pm   

Ja bym na Twoim miejscu najpierw popracowal nad strona, a pozniej ja reklamowal. Bo stronie, na razie przynajmniej, do ideału bardzo wiele brakuje.
 
 
   
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 3:02 pm   

Chyba nie zauwazyles, ze stronka zrobiona jest dla takich samych maniakow, jak ja. A na do szczescia nie jest potrzebna super-hiper grafika (co widac m.in. po wygladzie samej gry), a interesujaca tresc.
Dlatego nie wiedze ani sensu w poprawianiu jakosci strony, skoro tym co miala, to oczywista, sie spodobala :)
Po drugie, nie mam nawet niezbednych umiejetnosci, by cokolwiek poprawiac, a i co chyba normalne, gdy jest sie doroslym czlowiekiem; czasu.
Rozumiem, ze na dzisiejsze standarty, strona "lezy i kwiczy", ale nie ma to najmniejszego znaczenia; swoje zadanie idealnie spelnia.
Dlatego, jesli strona Cie zbytnio nie odrzuca; zapraszam do czestegfo odwiedzania, bo juz nie bawem trafia pierwsze artykuly, nie tylko zwiazane z sama gra, a z II Wojna Swiatowa ogolnie.

Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Cze 17, 2006 9:13 pm ]
Stronka zyskala nowy layout by zadowolic malkontentow pokroju Wojmana (bez obrazy oczywiscie).

Komentarze mile widziane. I tak w ogole, czy nadal jest tutaj jakis milosnik CM??
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 12:56 pm   

Stronka prezentuje się całkiem przyzwoicie, tak tylko skromnie zastanawiam się nad Twą argumentacją odnośnie jej przeznaczenia dla maniaków - śmiem twierdzić, że gros z nich przesiaduje dniami i nocami jednak na stronce CMHQ - http://cmhq.gry-online.pl i w sumie nie potrzebuje już niczego innego.


Ale jakbyś był zainteresowany przystąpieniem do naszej koalicji do masz me poparcie:)
 
 
   
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 1:55 pm   

No i tutaj troche masz racji i troche nie :mrgreen:
Po pierwsze ten gros siedzacych i piszacych, to prajaszczury, ktorych ciezko zmusic nawet do poprawienia wygladu CMHQ i zwiekszenia jej zawartosci :mrgreen:
jednakze, jak widac srodowisko sie rozwija, bowiem w krotkim czasie powstaly dwie nowe strony o Combacie i znalazly swoich odbiorcow (ha! znalazly! Musialy znalezc! :razz: ).
Tak sie sklada, ze wielu z nas cierpi na brak scenariuszy do gry, tym bardziej w rodzimym jezyku, wiec takie strony maja sens. No i zreszta moja stronka na pewno bedzie wzbogacac sie o wiele innych materialow, bo przecietny gracz CM ma szerokie zainteresowania :mrgreen: .

Z ta koalicja to nie mam bladego pojecia o co chodzi, ale z checia dorzuce Wasz buttonik do kolekcji linkow. Jego maksymalne wymiary, to 120x50 pikseli.
Swojego jeszcze niestety nie mam, bo ciagle sie nad nim mecze.

Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Cze 25, 2006 3:55 pm ]
Pomimo, iz "kierownictwo" nie wyrazilo checi wspolpracy, dorzucam linka do tego serwisu. Jesli komus z "wladz" strony nie podoba sie forma buttona jaka zastosowalem, to z checia podmienie ja tym co mi wyslecie.
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
g 
Kapral


Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 8
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 8:07 pm   

meryphillia napisał/a:
A na do szczescia nie jest potrzebna super-hiper grafika (co widac m.in. po wygladzie samej gry)
Combat Mission wygląda bardzo dobrze, nie wiem co chcesz od jego grafiki.
meryphillia napisał/a:
Po pierwsze ten gros siedzacych i piszacych, to prajaszczury, ktorych ciezko zmusic nawet do poprawienia wygladu CMHQ i zwiekszenia jej zawartosci
jednakze, jak widac srodowisko sie rozwija, bowiem w krotkim czasie powstaly dwie nowe strony o Combacie i znalazly swoich odbiorcow (ha! znalazly! Musialy znalezc! ).
Mógłbyś podać adres drugiej strony o CM? Do tej pory wiedziałem tylko o CMHQ.

Moim zdaniem jedyną odpowiednią formą strony o CM, która umożliwiłaby przekazywanie sobie informacji, artykułów, plików w ładny i przystępny sposób - to duże forum w jakimś sensownym systemie - to na CMHQ jest bardzo mało przystępne i w zasadzie odrzuca już przy pierwszym kontakcie.
Powodzenia przy rozbudowie.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
meryphillia 
Chorąży


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 101
Skąd: Piękna Stolica ;)
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 2:31 pm   

g >>> Milo ze sie podoba. Co do rozwoju, to niestety w obecnej chwili mam padnietego kompa i jeszcze z miesiac strona nie bedzie aktualizowana (niestety).

Co do forum CMHQ-PL, rzeczywiscie jest troche nie poreczne, ale to tam przesiaduje gros polskich milosnikow gry i zadne inne forum ich nie przyciagnie do siebia na dluzej...

Co do tej drugiej, tajemniczej strony, to oczywiscie jest to strona Gully'ego, czyli : http://barbarossa.xa.pl/

Pozdrawiam
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   5%   1/20
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15