gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Autor Wiadomość
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 6:29 pm   

A rzeczywiście nie miał magii. Formę akurat wymusiłem, ale w testowych grach AI robił jakiś normalnych (najbardziej podobało mi się Burden of Time w 8 turze). Wniosek - jeśli AI może coś popsuć, bez wątpienia to zrobi :mad:
Prawdopodobnie pogubił się przy tylu przeciwnikach. Jak by sam zaczął wojnę, to by miał jakiś cel, a tak wszyscy go zaatakowali w przeciągu 2 tur. Interesujące, że Pangaea trzymała granice długości, gdzieś tak, 10 prowincji i nic z tym Ermor nie zrobił.

Czy ktoś konkretnie korzystał ze specyficznych zmodyfikowanych w mod-zie jednostek, czy tylko zależało wam na darmowych kamieniach pretender-ów?
 
   
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
piotrus 
Kapral
The Wikipedian


Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 22
Skąd: Katowice-Pittsburgh
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 9:00 pm   

A jakie jednostki byly zmodyfikowane?? Oczywiscie Balance zmienia ceny itp. i z tego chyba kazdy troche korzystal (np. ja kupilem troche gobasow ktore sa o bodajze 2 golda tansze w modzie...).

Moim planem bylo od poczatku wykonczyc Ermor gigantami (ktore rzadko w walce z miesem armatnim) i wlasnymi undeadami - jednak Pythium wyladowalo blizej i tez mialo dobra taktyke :)
 
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   44%   4/9
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 12:47 pm   

piotrus napisał/a:
A jakie jednostki byly zmodyfikowane??


Lekka piechota ma na przykład masę survival. Milicja ma lepszy sprzęt.

Cytat:
Oczywiscie Balance zmienia ceny itp. i z tego chyba kazdy troche korzystal (np. ja kupilem troche gobasow ktore sa o bodajze 2 golda tansze w modzie...).


Ale jakieś znacząco zmienione - te, które zostały zmodyfikowane, bo nikt ich nie używał. Na przykład piechota, która kosztuje teraz 5, albo ciężka kawaleria, która kosztuje z 1/3 poprzedniej ceny.
 
   
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14