gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
EMPIRE EARTH
Autor Wiadomość
elfor 
Szeregowy
Empire Earth 1' fan


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 8:58 am   EMPIRE EARTH

Dla graczy EE1.

EMPIRE EARTH JEST WCIĄŻ GRĄ ONLINE.

Nieprzerwanie od 2001 roku można grać w EE1 online pomimo oficjalnego zamknięcia serwerów Sierry. Z tym, że obecnie odbywa się to w inny sposób.

1. Jak grać przez IP odkąd Sierra zamknęła serwer.
Otóż otwieramy folder C: następnie Program Files, następnie Sierra, następnie Empire Earth.
Teraz otwieramy za pomocą notatnika plik WONlobby i tu zmieniamy na:
CDKeyCheck: false // was true
gdyż poprzednio było
CDKeyCheck: true // was false
PO tej zmianie EE1 nie wymaga żadnego cd key do gry.

2. Fani gry EE1 założyli własne LOBBY DLA GRACZY, gdzie obecnie gra do 200 osób dziennie głównie w godzinach wieczornych. ( Chiny mają swój własny serwer, tam się nie mieszamy).
Aby ściągnąć lobby należy zajrzeć tu: http://www.save-ee.com/portal.php
( Do tego trzeba też ściągnąć NET Framework, który stosunkowo długo się instaluje, ale to wszystko jest opisane na tej stronce)

3. Jeśli ktoś NIE POSIADA EMPIRE EARTH w swojej domowej bibliotece, ściągamy:
pisz gg 7719268 angielska wersja.
Są tam zawarte gry Empire Earth 1 EEC i dodatek AOC oraz patche, które my używamy aby pozbyć się glitch'ów.

Pytania gg 7719268
 
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 6:08 pm   

elfor napisał/a:
3. Jeśli ktoś NIE POSIADA EMPIRE EARTH w swojej domowej bibliotece, ściągamy:


Jeśli ktoś NIE POSIADA EMPIRE EARTH w swojej domowej bibliotece, KUPUJEMY antologię za marne złocisze...
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
elfor 
Szeregowy
Empire Earth 1' fan


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 12:28 pm   

Jeśli ktoś NIE POSIADA EMPIRE EARTH w swojej domowej bibliotece, KUPUJEMY antologię za marne złocisze...[/quote]

To prawda - kupujemy:)
Niestety polska wersja ma niewybaczalne błędy:(
Przed zamknięciem serwerów oficjalnych nie było możliwości grać na polskiej wersji Empire Earth. Dużo się nakombinowałem, pisałem do ówczesnej grupy trzymającej pieczę nad serwerami - na nic ( no może nie zupełnie na nic, podszkoliłem angielski). Musiałem w końcu ściągnąć angielskiego pirata i użyć własnego cd keya aby grać online.
Po za tym są błędy w kampaniach. Tylko w polskiej wersji.
 
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   25%   2/8
Iwanow 
Szeregowy
J.W.Imp.Św.Ces.Rzym.


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: z tond
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 7:17 pm   

Zastanawiam się nad tym dlaczego nie ma w polsce( a przynajmniej ja, nie znalazłem) forum poświęconego EE...
Popularność tego wątku pokazuje dlaczego tak prawdopodobnie jest...

Mi nie podoba się część trzecia, a mam ją w domu. Za mało epok, i wygląd jednostek jest beznadziejny. ogólnie strasznie okrojona mi sie wydaje.

Część pierwsza ma dużo większy rozmach i jest dużo lepsza.

Nie wiem jak jest z dwójką bo nie grałem.

Ale oczywistą wadą dwójki wydaje mi się być, brak możliwości ataku z kosmosu!

Jedynka prawdopodobnie jest najlepsza.

Uważam także iż dobrą rzeczą jest to że można tworzyć własne cywilizacje, dzięki czemu każdy może stworzyć sobie polskę, rosje, czeczenie, czy dowolną inną nacje, przez co wszyscy są zadowoleni.

W sumie to gra mogła by być lepsza do AOE, gdyby twórcy poszli dalej, i zrobili grę z jeszcze większym rozmachem.

Ta gra różni się od innych RTS-ów tym że w niej zdobywanie źródeł zasobów daje ci jedynie szybsze wydobycie, nie zaś przetrwanie (przynajmniej na losowej mapie). No i liczba robotników którzy mogą wydobywać z jednej kopalni jest ograniczona ;) . W związku z tym najważniejsze jest zajęcie źródeł zasobów, a do tego trzeba tworzyć armie i modernizować ją. W tej grze armia jest prawie taka sama u każdego (niektórzy mają specjalne jednostki) ale każdy gracz tworzy inne jednostki w związku z czym niezbędny jest zwiad by wiedzieć co należy zrobić by zwyciężyć. No i oczywiście mury też mają znaczenie ;) .

Myśle że w przeciwieństwie do innych gier z dużą ilością zasobów, w tej nie ma tak wielkiego znaczenia jak przydzielić robotników, bo i tak, gracz zawsze przydzieli maxymalną ilość do każdego źródła zasobów, dlatego dużo ważniejsze są walki i budowanie budynków w odpowiednich miejscach. Z pewnością ważne jest także ulepszenie jednostek (np. jak dasz swojej jeździe dużą szybkość, to będzie mogła wszędzie szybko dotrzeć, ale niekoniecznie da to jej efektywność w walce z piechotą)

Dlatego ta gra jest taka dobra.

[ Dodano: Czw Lis 11, 2010 2:49 pm ]
Co do polskiej wersji - widocznie te błędy są exclusive ;) . Dbają o nas, powinniśmy być zadowoleni ;) .
 
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15