gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Galactic Civilizations PL
Autor Wiadomość
mitos
Szeregowy


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 19, 2005 4:37 pm   Galactic Civilizations PL

Od niedawna gram w gry strategiczne i mozna powiedziec ,ze jestem laikiem.
Niedawno kupilem GC i dostaje srogiego lupnia(tone w dlugach).
Mam 2 pytania odnosnie tej gry:
1)moze mnie ktos na kierowac na jakis poradnik do tej gry,bo ten dolaczony do gry(gra dolaczona do cd-action)jest bardzo skompy i nic z niego nie wiem.Teskie za opisem MOO3 z tamtej instrukcji bylo wiadomo wszystko po pierwszy przezczytaniu.
2)moze tos sie orietuje z kad moge sciagnac trainera do tej versji PL(bodajrze v1.1),albo pod jakim ofsetem i w jakim pliku znajduje sie stan gotowki.

Z gory dziekuje za pomoc
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 12:50 pm   Re: Galactic Civilizations PL

mitos napisał/a:
Od niedawna gram w gry strategiczne i mozna powiedziec ,ze jestem laikiem.
Niedawno kupilem GC i dostaje srogiego lupnia(tone w dlugach).


Doświadczenie strategiczne nie ma w przypadku tej gry nic do rzeczy, bo akurat model ekonomiczny działa na własnych zasadach.

Cytat:
moze mnie ktos na kierowac na jakis poradnik do tej gry,bo ten dolaczony do gry(gra dolaczona do cd-action)jest bardzo skompy i nic z niego nie wiem.


Popełniłem niedawno coś takiego, ale siedzi w 'korekcie' już ze 2 miesiące. Może kiedyś się ukaże.

Cytat:
moze tos sie orietuje z kad moge sciagnac trainera do tej versji PL(bodajrze v1.1),albo pod jakim ofsetem i w jakim pliku znajduje sie stan gotowki.


Zmniejsz wydatki. Tu nie ma czegoś takiego jak nadmiar gotówki.

Nie ma tam na płycie też wersji angielskiej?
 
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Gość

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 1:09 pm   

Niestety nie
 
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 1:31 pm   

To ciekawe, bo w wersji sklepowej są obie. CDACTION ciekawie tnie gry, na przykład Kohan nie miał multiplayer :)
 
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Gość

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 7:12 pm   

Tak to prawda.W tej wersji GC multi tez nie dziala :(
 
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 6:43 pm   

Polecam Sztabowy poradnik autorstwa Inqistora, ktory znajdziesz pod ponizszym linkiem: http://www.sztab.com/367-...s-poradnik.html
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 4:21 pm   

A tak swoja droga, to pogralem w koncu troche w ta gre... Skrotowo okreslilbym ja mianem MoO 2,5 - w ta strone winna pojsc "trojeczka", choc nie poprzestac tylko na tym( co tu kryc, po "trojce" dwuwymiarowe mapy kosmosu juz mnie tylko draznia) - podoba mi sie szczegolnie zaawansowanie drzewka technologicznego, opcje wplywu kulturowego, polityki wewnetrznej. Troche irytuja aluzje do czasow wspolczesnych, ale to detal...
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
jano
Kapral


Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 52
Skąd: Siemianowice Sl
Wysłany: Sro Mar 09, 2005 10:11 am   

Witam.
Od czterech dni gram w GC, pomimo porad ingistora idzie mi cienko.Gra bardzo mnie wciąga.Myślałem że po Moo2 już nic mnie nie zainteresuje.
Po zagraniu w Gal Civi. żałuje kasy jaką wydałem na Moo3 i zadaję sobie pytanie na co liczyli twórcy tej ostatniej , bo chyba nie na sukces.
 
 
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   7%   1/14
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Mar 13, 2005 11:28 am   

jano napisał/a:
żałuje kasy jaką wydałem na Moo3 i zadaję sobie pytanie na co liczyli twórcy tej ostatniej , bo chyba nie na sukces.


Liczyli na to, że gra będzie chodzić jak produkcje KOEI - tylko kilka punktów rozkazów na turę. W końcu tego nie zaimplementowali, a AI zarządzające leży i kwiczy, więc efekt jest, jaki jest. Ale gra ma kupę świetnych założeń, z których niestety nic nie wynika - na przykład każda rasa wystawia własny typ wojska, ale oni się prawie niczym nie różnią - jeszcze nie widziałem, żeby były jakieś, które lubią walczyć w innym terenie, niż reszta.
 
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
jano
Kapral


Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 52
Skąd: Siemianowice Sl
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 9:46 am   

Zgadzam się z tym co piszesz.Faktem jest że ma kilka ciekawych pomysłów.Ale w tego typu grach najistotniejsze jest właśnie AI komputera bez tego zarządzanie dużym imperium staje się nudne i pracochłonne gra traci całą dynamikę.Twórcy tych gier zdają się o tym zapominać za bardzo przywiązują wagę do grafiki i innych bajerów , Które w strategiach są sprawami drugorzędnymi.Jeśli chodzi o Moo3 to być może za wiele sobie obiecywałem po niej.Dlatego tak mnie rozczarowała.Jestem fanem 2-ki i wydawało mi się że takiego materiału nie można zmarnować.Ale widocznie ludzie są zdolniejsi niż myślałem. :D
 
 
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   7%   1/14
donremigio
Szeregowy


Dołączył: 16 Lip 2005
Posty: 26
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 2:32 pm   

jano napisał/a:
Jeśli chodzi o Moo3 to być może za wiele sobie obiecywałem po niej.Dlatego tak mnie rozczarowała.Jestem fanem 2-ki i wydawało mi się że takiego materiału nie można zmarnować.Ale widocznie ludzie są zdolniejsi niż myślałem. :D


Po pierwsze to się przywitam :) . Niedawno dołączyłem do Sztabu ze swoją stroną o Master of Orion 3 i właśnie na owej stronie jest wiele modów które poprawiają błędy twórców gry. Nie da się ukryć że Atari po wydaniu tej gry kompletnie ją olało :x . Dzięki Bogu jest jednak paru maniaków którzy grzebią w tej grze do dziś :) . Najlepszym modem jest chyba
iMOD , który ma jedną wadę; z wersji polskiej robi wersję angielską . A poza tym to wyrównuje szanse ras, poprawia AI przeciwników, AI zarządzania planetami itd. Ten mod to po prostu pozycja obowiązkowa.
 
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   88%   8/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14