gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Outfront 2
Autor Wiadomość
Wahad 
Szeregowy


Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:07 pm   Outfront 2

cześć, próbuje ogarnąć 9 misie w outfront 2 niestety posiadam wersje po rosyjsku i nie mogę się przez nią przegryźć ;-/zwyczajnie nie wiem jak się dobrać do u-boota...chyba ze powinienem zrobić coś innego ???
Jeśli ktoś grał i przeszedł proszę o instrukcje ;-)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Czapajew_2010 
Szeregowy


Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 12:14 pm   

Witam
Nie wiem wprawdzie jak możesz rozwiązać swój problem, ale mam pytanie do Ciebie. Gdzie można zdobyć tą grę tzn. Outfront 2. Gry Soldiers ludzie honoru i Outfront Na tyłach wroga przechodziłem kilka razy. Chętnie zagrałbym w Outfront 2 tylko nie wiem jak ją zdobyć. Język rosyjski nie jest dla mnie większym problemem. Mam translatora (piriewodczika):-)
Gdybyś mógł powiedzieć mi jak zdobyć Outfront 2 byłbym niezmiernie wdzięczny.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 9:43 am   

Outfront II to nic innego jak Faces Of War: Oblicza Wojny, do wyboru do koloru na allegro:

http://allegro.pl/listing...ng=faces+of+war
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Czapajew_2010 
Szeregowy


Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 12:45 pm   

Dzięki za odpowiedź. No nie wiedziałem. Mam, grę Faces of war. Niestety kilka razy zaczynałem grę ale nie starczało mi cierpliwości. Nie dlatego, że trudna tylko dlatego, że żołnierze są zbyt samodzielni. Jakoś nie mogę nad nimi zapanować. Niby ich podporządkuję sobie dam zadania ale zawsze któryś gdzieś się wyrwie i rob i coś czego mu nie kazałem lub odwrotnie, każe wszystkim coś wykonać a znajdzie się jeden lub dwóch którzy nic nie robią. Cały czas trzeba pilnować czy robią co się im rozkaże.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Wahad 
Szeregowy


Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 8:14 pm   

Powiedziałbym raczej, ze Outfront II krąży na rosyjskich stronach ( В тылу врага 2:Севастополь ). Jest to dokładnie Man of War tyle, że w okrojonej do Wielkiej Wojny Ojczyźnianej wersji. Na szczęście jestem w posiadaniu SHoWWII, Outfront, Faces of War, Outfront II i Man Of War i nikt mi nie powie, ze Outrfront II do Faces Of War bo to nie prawda....A jeśli masz problem z j. rosyjskim wystarczy ściągnąć spolszczenie....
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 9:51 pm   

Hmm po kolei:

Na początku wyszło Soldiers: Ludzie Honoru (znane gdzieś tam jako Outfront, nie wiem jakim cudem), następnie wyszedł do niego dodatek w polsce znany właśnie jako Outfront: Na Tyłach Wroga.
Po nim pojawiło się Faces of War z dodatkiem, które można uznać za Outfront II.
Trzecie w kolejności i ostatnie jak na razie jest wspomniane Men of War, które jest tak jakby sequelem Soldiersów i FoW.

Natomiast jeżeli chodzi o podany przez Ciebie tytuł: В тылу врага 2:Севастополь
To owszem jest to tak jakby Outfront II ale jak widzisz - z podtytułem i w rzeczy samej podany przez Ciebie rosyjski tytuł to gra Men of War. Gdyby jednak poszukać informacji na temat samego Outfront II czyli "В тылу врага 2" można uzyskać ciekawe wyniki np.

Tą stronę z wikipedii

Po kliknięciu w odnośnik przekierowujący nas na polską wersję strony otrzymujemy tytuł Faces of War. Takich "niuansów" potwierdzających fakt iż Outfront II jest niczym innym jak grą Faces of War jest naprawdę wiele, zaś podawany przez autora powyższego posta "В тылу врага 2:Севастополь" jest jej kontynuacją znaną w naszym kraju jako Men of War.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Wahad 
Szeregowy


Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 6:41 pm   

Mam wrażenie jakbyś nie nazbyt dokładnie przeczytał moja wypowiedz i bardzo mi przykro, że Twoja wiedza opera się na Wikipedii - moja na praktyce... - przeszedłem wszystkie gry o w/w tytułach i jakby powiedziec...wiem w co grałem...
Pozdrawiam ;-)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 8:10 pm   

Wikipedii, kilku(nastu?) stronach traktujących o grach jak i... samej stronie producenta?

Strona producenta

Stary, z producentem będziesz się kłócił? "В тылу врага 2" czyli "podstawowe" Outfront II to Faces of War wydane w 2006 roku. Jest kontynuacją "В тылу врага" czyli Soldiers: Ludzie Honoru (o tutaj ), a ich następcą są dopiero dalsze gry, które prawdopodobnie są " В тылу врага 2" z kolejnymi podtytułami. Grać można w różne gry, to, że kiedyś grałem w moda Super Mario gdzie się grało Soniciem to nie znaczy, że jest to "Super Sonic Bros" (dla niezorientowanych - to był tylko przykład)...
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16