gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Masz problem z jakimś Gothiciem?
Autor Wiadomość
SanchoPL 
Kapral


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 111
Skąd: Radom
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 1:09 pm   Masz problem z jakimś Gothiciem?

Napisz do mnie. Przeszedłem pierwszego 8 razy, drugiego z 12, a 3 z 7 razy, więc jak masz problem nie krępuj się tylko pisz na PW, w tym temacie albo na moje gg- 6769592
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   55%   11/20
kubbezimienny 
Szeregowy


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 9:50 pm   

mało gram w gothica. jak mam test zaufania jest po drodze wilk. jak mam go zabić?
on mnie zabija jednym ciosem . z góry dzięki za pomoc
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
SanchoPL 
Kapral


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 111
Skąd: Radom
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 3:49 pm   

Na to jest bardzo prsosta rada- postaraj się go ominąc, a jak sie nie da to jeszcze lepiej- musisz troche poexpic i pozdobywac forsy na lepszy pancerz.
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   55%   11/20
sedrix 
Szeregowy


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:01 am   

No to ja mam lepszy sposób na gothica jedynke całego dzięki niemu przechodze :mrgreen: Najpierw idę do tego gościa przy bramie i biore od niego zadanie polegające na pozbyciu się jakiegoś typa z nowego obozu. Potem przechodzę przez bramę do zamku (trzeba przebiec z bronią to cię wpuszczą) idę do magów i biorę pierścień do zręczności. Potem lece do gościa którego mam się pozbyć (jest z drugiej strony starego obozu) i rozmawiam z nim. On proponuje mi, że zaprowadzi mnie do nowego obozu. Idę z nim (po drodze zdobywam poziom :mrgreen: ) przeed nowym obozem on mi daje pierścień i rozmawiam z nim. Jak dostanę exp lecę do i uczę się akrobatyki. (Tak pewnie robi większość graczy, a teraz moja unikalna część) Wracam przed stary obóz i na prawo od głównej bramy znajduje się teren orków. Rozmawiam ze strażnikami a potem wskakuję tam.
Ciągle skacząc przemieszczam się aż do pierwszych napotkanych orków (ważne jest to aby ciągle skakać i posiadać akrobatyke) ściągam ich i wracam w podskokach. Staram się aby ciągle za mną biegli razem z tymi "słodziudkimi pieskami" mijam strażników i zatrzymuję się troche dalej (jeśli nadal coś cieę goni to możesz trochę pobiegać w kółko.
Orkowie w końcu zatłuką strażników wtedy należy ich zgubić i zabrać kusze strażnikom wraz z 3 lvl dajemy 10 pkt w zręczność i możemy używać kuszy (zasieczemy nią wszystko, a potem i tak można zdobyć kuszę Blizny). Z kasą w gothicu naszczęście nie ma problemów z powodu bugu w nowym obozie. Przy najemnikach znajduje się koło szlifierskie. Należy do niego podejść i zacząć robić miecze ponieważ nic nie jest do tego ptrzebne. Jeden miecz = 50 bełtów.
Troche sie rozpisałem, ale Mam nadzieje że pomogłem.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15