gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Heroes of might and magic
Autor Wiadomość
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 10:29 am   

Polecam w takim razie część piątą - znacznie bardziej przypomina "trójkę" i jest wzbogacona o ostatnie, graficzne wynalazki czy nowe patenty.
Choć z drugiej strony czar HoMM3 jest nie do odtworzenia :].
 
 
   
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Ichigo 
Szeregowy
Ichigo


Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: z domu :-P
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 10:45 am   

Ja polecam Heroes Chronicles 6 części.Grasz Tarnumem,Piękna gra znaczy gry :mrgreen:

Moja dobra rada !zagraj! :wink: :wink:
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:08 pm   

Sześć? Myślałem, że wyszły tylko 4 części - grałem w Szarżę Smoków i podobała mi się bardzo. Ciekawa i wciągajaca fabuła i dobrze przygotowane plansze. Z drugiej strony już po kilku misjach miałem na tyle dobrego bohatera, że przeciwnicy nie mieli szans :] (w ostatniej misji, o ile pamiętam, Implozja zadawała 4000 dmg)
 
 
   
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Ichigo 
Szeregowy
Ichigo


Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: z domu :-P
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 8:25 am   

Cześć Backside! Ja na początku też myślałam że są tylko 4 Chronikle.Ale są jeszcze dwie tyle że po angielsku :razz:
A oto tytuły:
-Revolt of the Beastmaster
-The Sword of Frost
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
Findan 
Kapral


Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 23
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:05 pm   

MAO napisał/a:
Krzak napisał/a:
Największy sentyment żywię do "dwójki". Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noc, gdzie z braciszkiem żeśmy grali na "gorących krzesłach" :P Trójka też była fajna, ale nie spędziłem przy niej tyle czasu. Pamiętam jednak taką jedną bitwę - Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa


Ostatno "dwójka" była w gazecie z demkiem Heroes 5.
Słaba grafika, trudna gra w porównaniu do 3 i 5.
Kupiłem tą gazetkę bo pomyślałem "Zagram w 5 to mój "apetyt" będzie mniejszy i jakoś dotrymam do tego czerwca, ale niestety tak się niestało;(.

[ Dodano: Czw Lip 27, 2006 9:05 pm ]
MAO napisał/a:
Krzak napisał/a:
- Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa :twisted:


Hm, to troche dziwne, bo czarne maja prawie o 2x wieksza obrone i hp, no i nie dziala na nie magia (co jest duzym atutem Ksocianych). Jakie byly proporcje liczbowe? No i czy wykorzystales glowna zalete czarnych, czyli fakt ze jednoczesnie zieja ogniem na dwa najblizsze pola ?!


O liczebność niepytaj tylko o "starz" albo o doświadczenie.
Każdy doświadczony gracz ( a takich jest wśród nas wiele(tak myślę)) powinien w pełni wykorzystywać umiejętności i atuty swojej armii.
To, że czarne smoki są silniejsze od kościanych niezależy od tego że ten gracz, który je posiada mu si wygrać.
Fakt, że liczebość też jest ważna ale i tak niejest ważniejsza od doświadczenia.
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15