gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
III Wojna Światowa
Autor Wiadomość
Regis 
Szeregowy
Warchief of Fordon


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 108
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:12 pm   

Całość podsumuje znanymi Wam zapewne słowami Alberta Einsteina.

Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.
 
 
   
Poziom: 9 HP   0%   0/193
   MP   100%   92/92
   EXP   40%   8/20
emil 
Szeregowy


Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 7:27 pm   

III wojna światowa t może być tylko :
-Szykujcie się do wojny!!!
no i doże bum albo buch chyba że to i to a jak tak będzie noto IV wojna nie nastąpi
wojna na patyki i kamienie też jest rozwiązaniem :mrgreen:
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
Mlodzian17_de 
Szeregowy


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 8:23 pm   

Wojna wtedy nie wybuchla i jak narazie nie wybuchnie przynajmniej światowa... Zgadzam sie z Emilem wojna wybuchnie ale nie zdazy sie rozprzesrzenic na caly swiat... Niestety teraz technologia jest tak rozwinieta ze rakiety uderzaja w ustalony cel co do metra... Z reszta niewiem jak teraz bo nie interesuje sie polska polityka zagraniczna ale wydaje mi sie ze my przeciez jestesmy teraz w stanie wojny, albo przynajmniej bylismy...(chodzi mi o
terrorystow) to dlaczego w polsce nie ma stanu wojennego? dlaczego u nas nie ma godzin policyjnych jak i w innych krajach krajach walczacych tam. Nie bedzie III wojny światoej to bedzie apokalipsa nikt nie zdaje sobie sprawy w jakim jestesmy niebezpieczenstwie. Jeden konflikt za duzo moze nawet za surowiec i bum dzieki pa:PP
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Alabastr 
Kapral
Sokrates friends


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 9:42 am   

Wojna z terrorystami nie odbywa się na terenach naszego kraju, to po co ci stan wojenny.
"..._de" może w Niemczech jest choć o nim nie slyszałem. A nóż, a widelec może w IIIWŚ zrezygnują z masowego użycia broni masowego rażenia.
 
   
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Mlodzian17_de 
Szeregowy


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:31 pm   

Na bombe masowego razenia jest za pozno zbyt wielka globalizacja jest... Chyba ze powroci nazizm lecz watpie w to... Jak powstanie jakis nowy ustroj no to bedzie spekulowac do czego on doprowadzi jak narazie nie jako takiego zagrozenia. A co do wojny w Iraku to moja wczesniejsza wypowiedz miala inne przeslanie... pomagamy stanom w wojnie o surowiec, pod przykrywka wojny z terrorem. Nie mamy z tego wielkich korzysci prucz pustych obietnic...
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Alabastr 
Kapral
Sokrates friends


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 2:58 pm   

Jestem w pełni świadom tego, że walczyma za amerykańskie surowce dostając majątek równoważny zero. Nie musisz mi tego przypominać. Tylko po co nam stan wojenny (mimo że walczymy), skoro w Ameryce też nie ma, choć oni też walczą w Iraku???
 
   
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
Mlodzian17_de 
Szeregowy


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 7
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:28 pm   

No wlasnie nie ma tego stanu wojennego zeby nie wzbudzac podejrzen wsrod spoleczenstwa. My walczymy o nic a nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawe... Sa ludzie ktorzy mysla ze skoro walczymy po stronie stanow to oni nam beda pomagac w rozny sposob chodzi mi tu o polityke zagraniczna(poparcie,militaryzacja) jak narazie mamy pare zepsutych F16... I nikt ze spoleczenstwa nie zadaje zbednych pytan a jesli zadaje to nikt tego nie uslyszy. Wprowadzajac stan wojenny tak jak by wypadalo ze wzgledu na wojne budzili by tylko postrach... mamy szczescie ze jestesmy narodem troche rasistowskim i deczko cofnietym i nie ma u nas duzo obcokrajowcow z bliskiego wschodu;d
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
desperat2 
Szeregowy


Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 9:00 pm   

w III wojnie światowej nie użyto by broni jądrowej ponieważ jej uczestnicy bali by się zniszczeń. Potężne mocarstwa upadły by a małe państwa by się rozwijały. Wojne wygrało by USA ponieważ ma sojuszników a rosjan nikt nie lubi
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Alabastr 
Kapral
Sokrates friends


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 3:02 pm   

Odważna uwaga z tym, że rosjan nikt nie lubi. Może jednak za szybko z tym wystrzeliłeś.
 
   
Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   42%   6/14
prometherion 
Kapral
prometherion


Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 35
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:56 pm   

W 3 wojnie, według mnie, głównymi stronami mogą być: USA vs niektóre kraje bliskowschodnie i Chiny (choć cholera wie po kogo stronie, może własnej po prostu :wink: )
Ale to czysta spekulacja. A co do masowej zagłady - wielu autorów sc-fi miało podobne pomysły, więc ja dodam swój :mrgreen: . Uważam więc, że być może będą już istniały środki chroniące przed rakietami balistycznymi (np. satelity z laserami, jakkolwiek to głupio może brzmieć :razz: ). Zależy też, czy wojna byłaby na zniszczenie, czy na podbój. Bo kto by chciał niszczyć podwórko sąsiadowi, mając nadzieję wpakować mu się z buciorami? Oczywiście nie wszyscy wyznają podobny pogląd, poza tym kwestia za i przeciw. To tyle. Rzekłem :razz:
 
 
   
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   72%   8/11
Egzorcist 
Kapral
Salut!


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 48
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:48 pm   

Znając życie spełniłoby się w niej jedno powiedzenie ( a może nawet więcej). Chodzi mi oczywiście o przysłowie: "Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi". Znając życie potentatami byli by Rosjanie i Amerykanie używając swojego cudownego arsenału atomowego (ok 1000 bomb atomowych łącznie). Każdy z nas zapewne wie o tym co się dzieje po wybuchu bomby atomowej czy to z historii, czy z książek albo filmów. Zapewne byłby to kolejny niezły kocioł:).
 
 
   
Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   76%   10/13
mrmryc 
Szeregowy


Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 11
Skąd: Ten spam?
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 3:19 pm   

Według mnie to i tak jakby była ta wojna to Ruscy i USA nawet po jej końcu nie przestaliby
się naparzać . Wracając do tematu - Ruscy zajmują Europe ale Niemcy i Bryci ich wyganiają
potem dzielą się zdobyczom . USA przejmuje Karaiby i dużo małych wysp. Rosja przejmuje Australie a Japonia się z nimi sprzymierza w końcu oni też brali udział w zimnej wojnie.
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   12%   1/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14