gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mande
Sro Kwi 11, 2007 5:05 pm
Imperial Glory (demo)
Autor Wiadomość
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 7:18 pm   Imperial Glory (demo)

Jak wrażenia koledzy stratedzy :]??

Na pierwszy rzut oka to Total War w czasach nowożytnych.Ale jak zacząłem grać to błyskawicznie się wciągnąłem.

Na razie przeszedłem pierwszą misję, który chyba jednak trudna nie byla ;p.

A jakie wrażenie robią trailery? Wiem, że można tam przedstawia grę wyidealizowaną, ale bitwy robią wrażenie (nie wiem czy nie pobiją przy tym Kozaków 2), a już szczególnie morskie - jeśli sterowanie nie będzie zbyt skomplikowane będzie to chyba najwierniej oddana wojna na morzu w historii wszytskich strategii (mając to na myśli uznaję, że w wojnie biorze udział kilka-kilkadziesiąt okrętów, a przynajmniej więcej niż 2)
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 9:31 pm   

Mnie sie podoba..

...ale cos mi strasznie sie psuje z kompem... ciagle mnie wywala i restartuje mi komputerek...:/

nie wiemco to...:P ale mnie wkurza!

Gra wyglada jak RTW, ale ma cos oryginalnego w sobie...

CZEKAM NA PELNA WERSJE!

Hipolit
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 2:25 pm   

Pozwole sobie zaproponowac pewną.... propozyje :D hehs :P
A więc...

Hipolit ma małe problemy z komputerem, Backside się problemami nie chwali, więc zakładam, że ich nie ma :) Ale za to i BAckowi i Hipowi demo się spodobało (to też zakładam :P , a raczje wniskuje :P )
Możeby w takim razie któryś z was wgryzł się troszkę bardziej w gre i napisał mały (albo trochę większy) a konkretny demo-test, w którym mogłby wykorzystać także informacje ze strony gry bądź z przeróżnych zapowiedzi - czyli połowa w oparciu o demo, a połowa w oparciu o założenia twórców - taki mix zapowiedzi i demo-testu.
Z checia bym sam cos takiego robil, ale, jak juz wiele razy mowilem, komputer-zabytek mi na to nie pozwala...

Czy jesteście chętni do napisania czegos takiego??
Swoją drogą nie głupi pomysł... zaloże osobny topix chyba na to :P
Ale nie wiem czy sie oplaca przy takiej frekwencji pojawiania sie nowych tekstów i aktywnosci :(

Czekam na odpowiedzi Back, Hippo i innio chętni nie tylko w temacie "Imperial Glory"
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 4:29 pm   

No cóż Cossacks II, jest w tyle za Imperial GLory które pierwswze wydaje dema :P Ide ściągac zobaczymy co z niego będzie :)


Wielkie dzięki za informacje!!
Ostatnio zmieniony przez s2nto Sro Maj 04, 2005 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Zawisza Czarny
Kapral


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 3
Skąd: Sandomierz
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:27 pm   

Witam :)
Ostatnio wyszło Cossacks 2, jednak biorąc pod uwage kosmiczne wymagania- aby gra jako tako szła :? trzeba ponad 1gb ramu, to Imperial Glory góruje nad Cossacks 2. Ja kompa mam słabego jak na dzisiejsze czasy :) - Athlon 1333 mhz ( nawet nie XP :D ) 384 ramu, i Radeona 9550 W Imprial Glory bitwy morskie już nie automatycznie rozgrywane jak w serii Total War, tylko jak na stratega przypada :) ,każdą bitwe się rozgrywa jak nalezy i co najciekawsze na moim kompie nawet jednego zacięcia! . Chodzi jak siekiera! . Normalnie szok :) . Serdecznie zapraszam na forum http://www.in4.pl/cgi-bin/ikonboard/ikonboard.cgi gdzie Cossacks 2 jest ostatnio naprawde bardzo wnikliwie recenzjowane :) . Zainteresowani z pewnością znajdą to czego szukają. Zatem wdg mnie Imperial Glory górą!
 
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 9:22 am   

Zawisza Czarny napisał/a:

trzeba ponad 1gb ramu,
Po najnowszym patchu się to zmieniło i nawet z 256Ramem pograsz.

Serdecznie zapraszam na forum http://www.in4.pl/cgi-bin/ikonboard/ikonboard.cgi gdzie Cossacks 2 jest ostatnio naprawde bardzo wnikliwie recenzjowane :) . Zainteresowani z pewnością znajdą to czego szukają. Zatem wdg mnie Imperial Glory górą![/quote] Fajne forum :) Dzięki za link:)

Wg. mnie Imperail glory (zgapa z serii total war) jest o wiele słabsze od Cossacks II

btw... najlepsze jest to iż Cossacks II - Imperial Glory
Codname Panzers II - Blitzkrieg II wszystko to wydaje niemiecki producent CDV :)
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 3:01 pm   

Taa, i najpier te wszytskie gry wydawane są w krajach niemieckojęzycznych, a dopiero potem w reszcie świata - i tym sposobem, nawet z dobrym dystrybutorem, przychodzi nam nieraz czekać do 2-3 miesięcy.
Jak się oczekuje na grę to można się zdenerwować...


Są nowe demo-trailery IG. 3 filmiki zajmuja 200 MB i można je pobrać
STĄD
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15