gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Call of Duty 4
Autor Wiadomość
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 9:03 pm   Call of Duty 4

Czy ktos miał juz przyjemność zagrać w CoD4?

Ja właśnie jestem po przejsciu kampanii i jestem mile zaskoczony - wiele rzeczy w stosunku do CoD i CoD2 zostało poprawionych, a gra sprawia ogromną przyjemność.

Jakie wrażenia u Was?
 
 
   
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 10:07 pm   

Ja pograłem trochę u kumpla, bo niestety na moim sprzecie odpalenie tego jest niemożliwe.
Pierwsze na co zwróciłem uwagę to oszałamiająca grafika i dobra ścieżka dźwiękowa. Dużo zmian w stosunku do poprzedniczek co mnie bardzo zadowoliło tym razem nie gramy w czasach drugiej wojny światowej, a jak sama nazwa wskazuje w czasach nowożytnich bardzo często na terenach leśnych co daje spore możliwości wyboru. Dosyć duże możliwości taktyczne i wartka akcja, moim zdaniem bije na głowę równie nowego Crysisa, ale to już opinia subiektywna :) .
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
gary_joiner 
Porucznik
Zły Porucznik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 215
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Gru 08, 2007 11:13 am   

Świetna gra. Sugestywna oprawa graficzna bez zbędnych bajerów (misje na statku i w Czarnobylu to majstersztyk) i ciekawe zadania. Niestety za krótka i dość mdła fabularnie... Można by też przyczepić się do mechaniki - taka ni w pięć, ni w dziesięć - ani to oldshoolowy shooter, ani gra realistyczna taktycznie (chociaż to charakterystyczne dla serii). Brakowało mi opcji strzelania zza osłony (vide świetna Gears of War), interakcji z innymi wojakami... Ale to takie moje marudzenie. Gra nic nowego w sumie nie oferuje - ale jest tak intensywna, że nie sposób się od niej oderwać. 8/10
 
   
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   70%   21/30
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16