gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: inqistor
Wto Lip 25, 2006 9:02 pm
Neverwinter Nights
Autor Wiadomość
Agent 
Chorąży


Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: znienacka
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 7:32 pm   Neverwinter Nights

Gra może ktoś z szanownego grona Sztabowiczow w ow wspaniała grę??

Głownie chodzi mi tu o tryb multiplayer...
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   100%   11/11
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 8:03 pm   

Ja grałem 2 lata temu w wakacje i muszę przyznać, że jako gość, który RPG omija szerokim łukiem, sceptycznie podszedłem do owej gry, lecz ku mojemu zdziwieniu wciąglęła mnie jak żadna inna (chodzi o RPG; no może prócz Diablo II)! Główne bardzi interesująca fabuła mnie przykuła do monitora, lecz także całkiem ciekawe wykonianie. Jedynymi minusami tej gry, moim zdaniem są: ograniczenie poziomu postaci (mówię o podstawowej wersji, nie wiem jak to jest w dodatkach) - ta wada mnie poważnie zniechęciła do kontynuwacji rozgrywki. Druga wada to... jakaś dziwna mapa.:) Nei wiem czemu, ale musiałem się nieźle natrudzić przy ogdadnięciu mojej pozycji w tym olbrzymim świecie.
PS. Agent nie "Newer" ale "Never".:)
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Gość

Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 8:47 pm   

Slyszales o takim czyms jak literowka ?;).

A tak na serio to fabula z NWN nie rowna sie w 0,01 do tej z HotU....

Ale to wszystko to i tak pikus w porownaniu z gra multiplayer :) , tylko jest jedna wada - cholernie uzaleznia :/.

W Hordach podczas kampani nie masz szans osiagnac maksymalnego poziomu ;) . Polecam zagrac jedna z najlepszych fabul jakie widzialem, moze sprawiedliwie konkurowac z BG i Planescape Turment.
 
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 10:12 pm   

Cytat:
Slyszales o takim czyms jak literowka ?.


Ano.:) Ale nie wydaje mi się aby była to literówka.:) Ok, kończmy temat z nazwą, bo się robo śmietnik.

Cytat:
Planescape Turment


Ja noszę się z zamiarem kupna tego tytułu - teraz jest tani, więc kupię oryginalne pudełeczko.:) Jak oceniacie PT??
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 8:48 pm   

Coz, nie ukrywam, iz mam OGROMNE klopoty z NWN - klopoty sprzetowe - moja konfiguracja( smialo wykraczaja poza "zalecane") strasznie sie gryzie z owa gra, co konczy sie ze zwisami praktycznie co kilka minut i przez utknalem w II Rozdziale. Wrazenia na razie mam pozytywne, choc nie hurraoptymistyczne, widac nakierowanie owej gry na tryb multi, gdzie moim zdaniem ma ogromny potencjal( i tu kleske ponosi Morrowind).

Co do Planescape'a - uwazam, iz jest to gra z najwspanialsza fabula w HISTORII gier, a mialem stycznosc z dziesiatkami tytulow, klimat jest absolutnie podrabialny - byl maj, gdy dostalem owa gre w swe rece, a ja nie chcialem wychodzic z domu( choc prezentuje w miare rozsadne podejcie do gier:))). Absolutnie polecam jej zakup, co prawda grafika moze obecnie juz jakos szczegolnie nie powali( ale moim zdaniem takze i nie zniecheci), ale wszystkie jej pozostale elementy - jak najbardziej. To doskonaly sposob na zdobycie niewielkim kosztem wysoce satysfakcjonujacego produktu! Tylko z gory ostrzegam - to jest gra bedaca intelektualna uczta, akcji w niej jest mniej, niz w analogicznych produkcjach.

--> Agent

Kazda literowke w swym poscie mozesz zmienic po zalogowaniu sie:)) Jesli jest to post poczatkujacy watek, to takze i jego tytul:))) A jesli sie nie chce, wystarczy poprosic moderatora:)))))))
Ostatnio zmieniony przez Klemens Sro Wrz 29, 2004 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 9:02 pm   

Wiec Planescape jest już moje. Szukam jakiś sklep internetowy i kupuję, jeśli tylko zostanie mi coś z kasy na nowy zasilacz.;)
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15