gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe forum - uwagi

Ktory styl podoba Ci sie bardziej?
silver
66%
 66%  [ 4 ]
sub trail
33%
 33%  [ 2 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 4:27 pm   

Właśnie zauważyłem rzecz, która tak naprawdę powinna zostać przeze mnie dostrzeżona zaraz na początku.
Chodzi o statystykę wyświetleń tematów. Jeśli komuś zależy na podniesieniu tej wartości, to może pół dnia wchodzić i wychodzić z tematu i nabije licznik do kolosalnych liczb.
Moją propozycją jest, aby ograniczyć to: 1 IP = +1 w stat.

Ale może jeszcze lepiej byłoby zostawić wyświetlenia jak są i wprowadzić nową kolumnę: "Liczba osób, które odwiedziły temat" lub coś w tym rodzaju.

Pisząc to mam na uwadze to, że wtedy dałoby to nam niekłamany obraz popularności danego tematu (w końcu jedna osoba mogłaby zostać zapisana tylko raz). Tylko nie wiem jak od strony technicznej, bo informatykiem to nie jestem. Ale myślę, że gdzie wola, znajdzie się i sposób.
 
 
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 5:28 pm   

Uwaga do wszytskich posiadających mozłiwosć moderowania.

Uprzejmie wnoszę o niewstawianie własnych słów do czyjegoś tekstu.

Wg mnie jest to conajmniej irytujące, kiedy widzę, że w cudzym poście pojawia się informacja od moderatora, a to o rozwinięciu wypowiedzi, a to o czymś innym.
Nie wiem co złego w napisaniu kolejnego posta z prośbą, pouczceniem do użytkownika, ew. wysłania PW jeśli nie powinno sie to znaleźć na ogólnodostępnym forum.

I nie mam tu bynajmniej pretensji do s2nto, który dopisał do mojego posta, że poprawił mi adres url.


Więc uprzejmie proszę o zaprzestanie ingerencji w cudze posty, jeśli nie jest to konieczne. Powtarzam - dla mnie jest to irytujące. Nie wiem co sądzą inni - na razie jest to tylko moje prywatne zdanie.
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 4:40 pm   

Małe zapytanie: jak można "pomóc" aby to było zapisane pod avatarem? Na czym polega ta "pomoc" i jak jest przyznawana?
 
 
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 3:31 pm   

mande napisał/a:
Małe zapytanie: jak można "pomóc" aby to było zapisane pod avatarem? Na czym polega ta "pomoc" i jak jest przyznawana?


Autor wątku może wyróżnić jednego z użytkowników weń się udzielającego przez kliknięcie na przycisk "pomógł".

Co z tego wynika - nie wiem:)). Ot, taki pic, ja swój "punkt" otrzymałem w wątku testującym ową opcję od Wojmana:))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17