gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Osady,wioski i miesciny wokol MIAST
Autor Wiadomość
AbuSebb
Szeregowy


Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 23
Skąd: Gdansk
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 8:08 pm   Osady,wioski i miesciny wokol MIAST

Mam kolejne proste pytanko gdyz jeszcze dokladnie nie wiem a wierze ze juz ktos wie:-)
Otoz kiedy daje robotnikowi polecenia zakladania osad/wiosek/miescin wokol "normalnych" miast (regularne polecenie jak budowanie drog, farm itd.) to stwierdzam czesto, ze te osady mi sie nie rozwijaja. Powod... "miasto musi sie rozwijac" .... co to dokladnie oznacza to rozwijanie miasta? Czy chodzi o nadprodukcje zywnosci? Jesli tak to ile tej nadprodukcji? A moze cos innego?
 
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
wujektom
Gość
  Wysłany: Sro Sty 11, 2006 9:08 am   

wg mnie nie rozwiją sie miasta w pobliżu innych miast ponieważ każde miasto ma swój zasięg kulturalny... umownie mówiąc z tego zasięgu "ściąga" produkcję, żywnośc i pieniądze. Jeżeli założymy miasto w zasiegu innego miasta należałoby ręcznie ustawić obszary produkcji... ale przez to "zabierzemy" te obszary innemu miastu...
 
AbuSebb
Szeregowy


Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 23
Skąd: Gdansk
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:53 am   

Chodzilo mi o te wioski zakladane przez robotnikow, ktore po jakims czasie rozwijaja sie w miasteczka i daja ponoc duzo kasy.
Z tego co wiem najwazniejsze jest aby na tym obszarze ktos robil (pracownk z miasta - biale kuleczko na mapie miasta) oraz miasto musi miec nadwyzke zarcia (co do tego nie mam jeszcze pewnosci).
 
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
spiderlo 
Szeregowy
Spiderlo


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 309
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 6:12 pm   

Wioski rozwijają się też z nowymi technologiami, dostarczają więcej złota. No i musi być żywność w mieście.
 
   
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   43%   17/39
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15