gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: inqistor
Pon Lip 24, 2006 5:29 pm
Poradnik do ''Sea Dogs''
Autor Wiadomość
Mrogosz 
Szeregowy
Senpai


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 4:55 pm   

Może część wyjadaczy zna, ale każdemu się przyda. Uwaga! Poradnik po angielsku
http://www.gamefaqs.com/c...le/913861/11878
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Maciek09 
Szeregowy


Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 3:54 pm   

Eskortowałem na tendales statek z piratami i zatopiłem statek piratów przy porcie.
Otrzymałem list od beltropa. Gadałem z piratem w Highrock on mówi o jakimś Ollsonie na Shark island. Byłem u tego ollsona i on mówi żebym poszókał jakiegoś marynarza który pływał kiedyś z Beltropem. Gdzie go mam znależć?

Z góry dziękuję.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
gogus2156 
Szeregowy


Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 10:56 am   Re: Poradnik do ''Sea Dogs''

jak zrobic to misje z armatami co trzeba je znalesc u francuzów przepłynołem cała mape wszystkie wyspy francuskie i nic ?? z góry dzienki

[ Dodano: Pią Paź 02, 2009 10:58 am ]
powie mi ktos jak wykonac to misje z działami przepłynołem wrzystkie wyspy francózów i nic . tylko całosc misi od 0
z góry dzienki
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Arix 
Szeregowy


Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 6:19 pm   

JA mam problem w kampanii hiszpańskiej ..
Jest takie zadanie : muszę zdobyć informacje o ataku Francji na kolonie hiszpańską . :cry:
:cry:
:cry:
:cry: :cry: Nie wiem gdzie zdobyć te informacje. :cry:
:cry:
:cry:
:cry:
:cry: :cry: !!!Pomóżcie!!! :cry:
:cry:
:cry:
:cry:
:cry: PROSZĘ :cry: :cry:
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
adobows16 
Szeregowy


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 7:38 pm   POmocdo sea dogs- misje

Przeszłem wszystkie misje z franci angli i hiszpani i u piratów i zdobyłem połowe mapy skarbu! gdzie mozna znalesc drógą połowe . jak cos moge przesłac save i moze go ktos zobaczy tylko napisy po anglou jedynie w dzienniku po polsku moje gg 15775131

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 7:52 pm ]
Mógłby kto przesłac save z około 65- 90 % przejscia gry moje gg 15775131
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
merax 
Szeregowy


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 8:14 pm   

potrzebuje pomocy utknąłem przy tym jak we francji trzeba na własną ręke odebrać od piratów tego za którego miał zaplacić gubernator co wtedy trzeba robić?bo nawet nie wiem gdzie iść :cry: ptrzebuje odpowiedzi jak da sie najszybciej proszę!
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Demilo 
Szeregowy


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 8:52 am   

Musisz płynąć na Gray Salis i tam poszukaj takiego gościa nie pamiętam jak miał na imię ale chodzi po uliczkach i on ci każe odbić statek odyseusa a on da ci tego kupca to wyłpłyń na morze koło Gray Salis i tam będzie ten okręt Odyseus nie nie niszc go tylko osłab mu załogę i zrób abordaż jak wygrasz to idż do Gray Salis i tam w tewernie będzie on i jak wyjdziesz i wejdziesz będzie kupiec.

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 8:55 am ]
Pomorze ktoś nie wiem co robić muszę znaleźć Petera Oldona i nie wiem gdzie on jest Pomocy

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 8:56 am ]
Pomorze ktoś nie wiem co robić muszę znaleźć Petera Oldona i nie wiem gdzie on jest Pomocy
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
leon zawodowiec 
Szeregowy


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 3:33 pm   

mam pytanie jak mam przejąć kolonie nie daje rady powiedzcie jak to zrobić tylko bez kodów
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Demilo 
Szeregowy


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 7:04 pm   

Musisz podpłynąć do fortu zacząć w niego szczelać jak zniszczą się wszystkie działa to odziały będom mogły wyjść na ląd i atakować pokarze ci się w lewym gurnym rogu ekranu rzeby atakować to kliknj F2.I atakujesz miasto.
WIE KTOŚ GDZIE ZNAJDĘ PETERA ORDONA O KTÓRYM MÓWI OLAFA ULLSONA POMURZCIE
:!:
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
leon zawodowiec 
Szeregowy


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 9:00 pm   

co mam zrobić jak zostałem gubernatorem highorock i koniec gry jest czy co????bo wchodzi mi do menu i nie wiem co robić prosze o pomoc szybką
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Demilo 
Szeregowy


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 9:46 am   

Jak zostałeś gubernatorem co?Ja utknołem w misi co miałem zniszczyć flotę hiszpańskie koło ITKAL dalej nie wiem co mam robić.Pomurzcie
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Marcajn 
Szeregowy


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1
  Wysłany: Nie Mar 21, 2010 2:25 pm   hmm

witam, ja również mam problem:
-dostarczam dowody zdrady mortonsa gritstonowi, ten kieruje mnie na chaktchka zebym zniszczyl piracka flotę, zabieram ze sobą bigota i jeszcze jednego kolesia, po czym plyne tam, zatapiam cala flote, wracam do admirala na highrock i ten mi mowi ze powierzyl mi zadanie i powinienem go wykonywac ;< co zrobic? co zrobilem źle? proszę o pomoc
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Karol 
Szeregowy


Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Glinnik
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:41 pm   Pomoc

Demilo
Pitera Ordona ( chyba tak sie pisze ) znajdziesz na francuskiej wyspie tel-kerrat. Aby sie pojawił musisz porozmawiać ze sprzedawca o nowego przybysza. Wtedy zacznie sie kręcić po ulicy. Jak porozmawiasz z nim wyśle cie na Gray Seils po swoją dziewczynę. Gdy ja przywieziesz na tel-kerrat przyłączy sie do ciebie. Potem płyniesz do Tendales zawiadamiasz gubernatora o zdradzie Mortosa (chyba tak) on ci daje list płyniesz do Hightrock zawiadamiasz inspektora o jego zdradzie on ci daje potem misje zniszczenia floty piratów o ile dobrze pamiętam koło Chaktcha .potem powinien ci dać misje zajęcia Costa Sniestra wracasz do niego i daje jeszcze misje zajęcia Isla Ballena wracasz i koniec gry Anglikami.

Myśle że pomogłem :mrgreen:

[ Dodano: Nie Kwi 25, 2010 7:51 pm ]
O ile dobrze pamietam to jeszcze przed zajęciem Costa Sniestra jest misja z Francuskimi działami otóż trzeba popłynąć na Dead Island i pogadac z gościem w trawernie. Powinien powiedzieć że widział Francuskie liniowce z działami 48 funty niedaleko Omory Płyniesz na tą wyspe zajmujesz ją gadasz z ,,Honorowym Obywatelem" o działach on ci je daje wyspa należy do Anglii płyniesz do inspektora i tak jak mówiłem powinno być.

[ Dodano: Nie Kwi 25, 2010 7:55 pm ]
Utknąłem w kampanii francuskiej.
Uwolniłem córkę gubernatora Belflor i nie wiem co dalej.
Przeszłem Angolami, Hiszpanami i piratami a Francuzami niemoge.
Proszę o pomoc.
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
PatrykSzczescie 
Szeregowy


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 10:46 pm   Angielska kampania

Jak przejść angielską kampanię? Ominiemy sposób na zarabianie kasy, oficerów, dodatkowe misje itp.
Aby przejść tą kampanię, trzeba zdobyć w mieście Highrock (jesteśmy tam na początku) list kaperski, który się dostaje od gubernatora Mortonsa. Gdy rozmawiamy z gubernatorem (u każdego, jeśli nie chodzi o rabowanie czy przejęcie miasta), to zawsze na początku dialogu punkt 1 to jakieś historyjki, punkt 2 to misje, a punkt 3 to koniec rozmowy. Po otrzymaniu listu bierzemy misję u Mortonsa. Idziemy do gubernatora Johna w Tendales. On po przeczytaniu listu poprosi o przywiezienie kukurydzy do miasta Dead Island. To jest misja opcjonalna, więc pomińmy. Wracamy do Mortonsa, w którym zleci eskortowanie statku do Tendales. Robimy to, a pod miastem Tendales jest statek piracki 4-5 klasy (w okienku 4, a przez lunetę 5). Próbujemy w jakikolwiek sposób zniszczyć statek (jeśli chcemy). No i mamy list od Beltropa ze statku. Idziemy do miasta Highrock. Kolejna misja. Idziemy to zleconego miasta. Wchodzimy, rozmawiamy z mieszkańcami, mówią że hiszpanie zaatakowali ich, wracamy do Highrock i mówimy, że nie udało nam się z obroną. Idziemy na południowo-zachodnią część mapy i szukamy pirackiego miasta Shark Island i Gray Sails. Rozmawiamy różnie, aż powiedzą coś o Peterze Ordo. Potem idziemy do gubernatora miasta Tendales Johna i mówimy o Ordo. On mówi, że jest w Tel-Kerrat. Płyniemy tam. Idziemy dosklepu i rozmawiamy. Gdy zaczynamy dialog, dajemy pierwszy punkt. Mówiono o nowym mieszkańcu, rozmawiamy o tym, potem wychodzimy ze sklepu i szukamy Ordo. Rozmawiamy. Mówi, że Beltrop planuje atak na Tendales, ale ludzie w to nie wierzą. Podobno mają angielskiego szpiega, który donosi Beltropowi. Potem mówi, żebyśmy odszukali na Gray Sails jej żonę, Alicję i uciekli. Najpierw ratujemy Alicję, potem wracamy do Tel-Kerrat. Rozmawiamy ze Peterem. Odkryto, że gubernator Mortons jest szpiegiem. Idziemy do Tendales, dajemy dowody. On da nam misję, żeby zniszczyć pirackie statki na wyspie Chaktcha. Występuję filmik, jak ktoś oskarża Mortonsa o zdradę. Płyniemy do Chaktcha i rozwalamy statki. Wracamy do Highrock i tam pytamy nowego gubernatora Highrock o misję. Każe nam zająć Costa Sinitra. Atakujemy miasto. Po wymordowaniu tam ludzi ukaże się obywatel honorowy i rozmawiamy z nim. Mówimy coś o tym, że teraz Costa Sinitra należy do Anglii. Potem wracamy i nowy gubernator mówi coś o zdobyciu francuskich działach. Płyniemy do Dead Island do tawerny i rozmwiamy z gościem. Mówi, że ktoś z francuskich okrętów go zaatakował niedaleko Omory. Przejmujemy miasto Omory i co zwykle. Mówimy obywatelowi honorowemu, że przyśliśmy po działa, które nam da i że Omory należą do Anglii. Wracamy. Potem przejęcie miasta Isla Ballena. Co zwykle, ale potem po ataku idziemy do gubernatora miasta Isla Ballena i przejmujemy to. Wracamy i po rozmowie z gubernatorem, że to my jesteśmy nim już (dla Highrock) pokazuje się filmik, jak zostajemy gubernatorem. Koniec kampanii angielskiej.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
bieszczad07 
Szeregowy


Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 11:10 pm   

Dzień dobry.

Wypełniam misję dla żabojadów i muszą zabordażować tą barkę Erina na Inachelcie (tak to się chyba nazywa) i nie mam pojęcia jak to zrobić - nie wyświetla mi się żadna ikonka z abordażem.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15