gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: inqistor
Pon Lip 24, 2006 5:29 pm
Poradnik do ''Sea Dogs''
Autor Wiadomość
krzychu76 
Szeregowy


Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 4:33 pm   

Witam
Gram w misję angielską , nie mogę zdobyć wyspy Omory bo mam Francuzów neutrealnych , jak zmienić dyplomację , z góry dzięki za pomoc .
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 4:00 pm   

Witam. Mam problem ze scenariuszem pirackim. Jestem na etapie misji 'drugi list McMellona''. z tego listu i poradnika (str 6 na forum) wynika ze powinnam wrócic do Highrock zeby porozmawiac z McMellonem. Niestety gdy tylko podpływam do lądu, strzelają do mnie i nie moge wejść do miasta. Próbowałam dostać sie tam podbijając miasto ale wtedy gra automatycznie się wyłącza. Macie na to jakies rozwiązanie? będe bardzo wdzięczna ;*
(Highrock na tym etapie jest pod flagą piracką)
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Nicolas 
Szeregowy


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 2:19 pm   

mam problem mianowicie pływam okrętem liniowym mam 60000szt. zlota a kasy przybywa co miesiąc w grze o 20 tys. jak dobrze idzie zależy mi na okręcie wojennym ale nie mam tej klasy potrzebuję doświatczenia znam kody na to ale nie umiem ich wpisać bo ctrl+z mam mieć opcje wpisywania kodów a mi się włancza luneta. pomocy,..
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 2:17 pm   

Nicolas napisał/a:
mam problem mianowicie pływam okrętem liniowym mam 60000szt. zlota a kasy przybywa co miesiąc w grze o 20 tys. jak dobrze idzie zależy mi na okręcie wojennym ale nie mam tej klasy potrzebuję doświatczenia znam kody na to ale nie umiem ich wpisać bo ctrl+z mam mieć opcje wpisywania kodów a mi się włancza luneta. pomocy,..


W tej grze nie pojawia się okno konsoli do wpisania kodów. Kiedy wciśniesz jednocześnie ctrl+z zlekceważ lunete i wpisz kod. W tym przypadku w lewym górnym rogu powinine pojawić się napis 'level up'. jeśli tak się nie stało sprawdź czy cos sie zmieniło w punktach doświadczenia wciskając f1. Kody nie działają za każdym razem, czasami trzeba troche popróbować, należy też uważać czy dobrze je wpisujemy i robić to tylko na otwartym morzu. Pozdrawiam i zachęcam do odpowiedzi na mój poprzedni post.
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Nicolas 
Szeregowy


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 11:13 am   

słuchaj ja na twojim poziomie nie jestem i wątpię czy będę za rok.tródno jest rozwalić higrock ale moim zdaniem powinnaś go rozwalić(ja się nie znam więc nic sobie nie rub z tego co ja pisze)dzięki za odpowiedz i jeszcze jedno pytanie gdzie jest ten z tym ziołem co mi go ten doktorek kazał znaleźć?(jakiś pablo loco (chyba nie pamiętam nazwiska))
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 4:29 pm   

Nicolas napisał/a:
słuchaj ja na twojim poziomie nie jestem i wątpię czy będę za rok.tródno jest rozwalić higrock ale moim zdaniem powinnaś go rozwalić(ja się nie znam więc nic sobie nie rub z tego co ja pisze)dzięki za odpowiedz i jeszcze jedno pytanie gdzie jest ten z tym ziołem co mi go ten doktorek kazał znaleźć?(jakiś pablo loco (chyba nie pamiętam nazwiska))


z tego co pamiętam znajdziesz go na jeden z pirackich wysp. Z ubioru wygląda podobnie jak farmer.
Co do twojej porady, Highrock już zdobyłam dla piratów, więc dziwi mnie dlaczego nie moge wejść do miasta. Kiedy atakuje je ponownie wszyscy są martwi więc tracę możliwość rozmowy z mężczyzną w tawernie.
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Nicolas 
Szeregowy


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 5:36 pm   

dzięki za wiadomość czym ty dowodzisz że potrafisz rozwalić higrock ja na np.tel kerrat przyplynąłem wale w port ale nic się nie dzieje.... jak wy to robicie???
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Salvatore 
Szeregowy


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:50 am   

Mam pewne problemy z gra sea dogs, mianowicie jak rozpoczac kampanie pod hiszpanska flaga?? Oraz jak dostac sie do gubernatora Dead Island? Musze tam dostarczyc 150x przenicy ale nie wiem jak dojsc do gubernatora.

Z gory dzieki :)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 3:04 pm   

Nicolas napisał/a:
dzięki za wiadomość czym ty dowodzisz że potrafisz rozwalić higrock ja na np.tel kerrat przyplynąłem wale w port ale nic się nie dzieje.... jak wy to robicie???

Pływam wojennym galeonem (klasa 3). Atakuje głównie bobami. Najważniejsze to znaleść dobre miejsce do ataku, czyli takie poza zasięgiem większości dział przeciwnika. Aby zdobyć port musisz rozwalić wszystkie działa, celuj więc w armaty. Po rozwaleniu jednej podpływaj do kolejnych,pamiętając żeby nadal być w dobrym strategicznie miejscu.Kiedy zniszczysz juz wszystkie pojawi się o tym informacja w lewym gównym rogu,oraz czerwona ikona żołnierza. Zamiast wybierać mape, wybierz tą ikonę. Wtedy pojawisz sie na lądzie i będziesz musiał pokonać obrońce miasta w walce wręcz.Dobrze jest mieć zatrudnionych ludzi którzy sie oferują w tawernach np chirurg,kanonier, bosman. to duzo pomaga.

[ Dodano: Pon Cze 20, 2011 3:08 pm ]
Salvatore napisał/a:
Mam pewne problemy z gra sea dogs, mianowicie jak rozpoczac kampanie pod hiszpanska flaga?? Oraz jak dostac sie do gubernatora Dead Island? Musze tam dostarczyc 150x przenicy ale nie wiem jak dojsc do gubernatora.

Z gory dzieki :)


aby rozpocząć hiszpańską kampanię, musisz kupić flagę u hiszpańskiego agenta. znajdziesz go na jedenj z pirackich wysp w tawernie (bedzie ubrany w zielony strój).
Następnie juz pod hiszpańską banderą popłyń na granda avila i tam poproś gubernatora o list.
Co do drugiego pytania : na Dead Island nie ma gubernatora. Przenice musisz przekazać w ręce właściciela tawerny.
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Nicolas 
Szeregowy


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 6:05 pm   

a czy ty grasz na angielskiej wersji na polskiej to działa tak samo? :???:

[ Dodano: Pon Cze 20, 2011 6:13 pm ]
jeszcze jedno ,tego paco loco (gościu od doktorka z tym ziołem ) to ja sobie też przypominam ale teraz go u piratów nie ma, wcieło go a ja nie mam chirórga, i go potrzebuje
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 5:28 pm   

Nicolas napisał/a:
a czy ty grasz na angielskiej wersji na polskiej to działa tak samo? :???:

[ Dodano: Pon Cze 20, 2011 6:13 pm ]
jeszcze jedno ,tego paco loco (gościu od doktorka z tym ziołem ) to ja sobie też przypominam ale teraz go u piratów nie ma, wcieło go a ja nie mam chirórga, i go potrzebuje


Na angielskiej,ale to chyba działa tak samo.Różnią sie tylko językiem.
Co do Pablo Loco, byłam przekonana ze znajdziesz go u piratów,ale skoro napewno go tam nie ma może spróbuj na tel-karrat (nie jestem tego pewna ale skoro i tak igo szukasz odwiedź tą wyspę)
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Nicolas 
Szeregowy


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 6:28 pm   

ok dzięki a po gadaniu z nieznajomym i ulsonem u piratów to mam znależć takiego gościa gdzie on jest?(uciekł z stulchores (piraci) i ponoć jest gdzieś ale nie wiem gdzie....)

ps.sorry że ci zadaje tyle pytań
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
kacper 
Szeregowy


Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 2:52 pm   

mam pytanie jak przejść francuską kampanie ?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
sadako111 
Szeregowy


Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 10
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 3:00 pm   

kacper napisał/a:
mam pytanie jak przejść francuską kampanie ?

to bardzo złożone pytanie na które odpowiedź byłaby bardzo długa.
Bez problemu poradzisz sobie z francuską kampanią wykonując kolejne zadania od gubernatora. w razie problemów poszukaj pomocy w poradniku do gry http://www.gamefaqs.com/p...dogs/faqs/11878 (po angielsku)

[ Dodano: Sro Cze 22, 2011 3:05 pm ]
Nicolas napisał/a:
ok dzięki a po gadaniu z nieznajomym i ulsonem u piratów to mam znależć takiego gościa gdzie on jest?(uciekł z stulchores (piraci) i ponoć jest gdzieś ale nie wiem gdzie....)

ps.sorry że ci zadaje tyle pytań


O jakiego konkretnie gościa ci chodzi? Jeśli szukasz tego kolesia co miał cos wiedzieć o ojcu głównego bohatera, to znajdziesz go na Costa Sinistra, jest włascicielem tawerny.(Maurikio)
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
kacper 
Szeregowy


Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 1:26 pm   

było zadanie w hiszpańskiej kampanii by pozbyć się pirata o koło jakiejś niezamieszkałej wyspy i był tam mały piracki statek ale co dalej?

ps. nie znam angielskiego
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15