gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
używane gry za darmo
Autor Wiadomość
michpuc 
Szeregowy


Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 3:42 pm   używane gry za darmo

witajcie,

na goozex.eu możecie dostać jedną uzywaną grę z darmo jak zapiszecie sie na ich stronie. Serwis pozwala wymienic uzywane gry, w które nie masz już ochoty grać. Jako walutę mają system punktów. Wysyłając starą grę zdobywasz punkty, za które możesz zamówić coś nowego. Oczywiście im lepsza gra tym jest warta więcej punktów.

Zapisując się do Goozex otrzymujesz 100 punktów gratis. To wystarcza na jakąś nie najnowszą grę, ale zasem przecież ma się ochotę zagrać w coś sprzed paru lat.. Są tam gry na wszystkie platformy.

Wejdźcie sobie na stronkę, może mętnie to tłumaczę, tam będzie lepiej wyjaśnione.

Jak poproszą was o coupon code przy rejestracji podajcie VGPOP-EU, znalazłem to na jakiejś stronie i sprawdziłem, że jeszcze działa – dostajesz wtedy 100 dodatkowych punktów! Te trade tokeny też mozna zdobywać bez płacenia - za każdą osobę, która się zarejestruje z twojego referral linku i wymieni pierwszą grę, Goozex daje ci 2 trade tokeny.

Mam nadzieję, ze te informacje komuś się przydadzą.

Pzdr.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15