gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Mody z JA2 dostępne w JA2 Wildfire!
Autor Wiadomość
lukasamd 
Szeregowy


Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 17
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 4:00 pm   Mody z JA2 dostępne w JA2 Wildfire!

Dzisiaj dla odmiany dobra wiadomość dla posiadaczy JA2 Wildfire ;)

Jak do tej pory osoby posiadające Wildfire, a które nie miały zwykłego JA2 nie mogły niestety pograć sobie w modyfikacje - dla Wildfire praktycznie takie nie istnieją, zaś na JA2 powstało całe multum, z JA2 v1.13 na czele, który zmienia grę w symulator pola walki, dodaje ogrom zmian technicznych i sprzętu, wprowadza tryb multiplayer, a na dodatek jest bazą dla innych modów.
Do tej pory, bo powstała nakładka, dzięki której możliwe jest uruchamianie modów pod JA2 w Wildfire!

Szczegóły:
Modyfikacje pod JA2 w Wildfire? To możliwe! - JACenter.pl


Jest to niesamowita szansa odkrycia na nowo Jagged Alliance dla osób, które nabyły Wildfire w czasopismach takich jak CD-Action, Click, Play, KŚ:Gry itp. - do tej pory mogły grać tylko w podstawkę, która choć lepsza niż JA2, dosyć szybko się nudzi. Teraz pojawiła się możliwość zagrania w bardzo rozbudowane mody, które często są znacznie lepsze niż oficjalne tytuły.
Przetestowano już kilka z nich: Legion 2, Renegade Republic, Urban Chaos oraz Night Operations - działa :)
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15