gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Recenzja Great Invasions
Autor Wiadomość
PAK 
Chorąży
Paweł


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 179
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 4:20 pm   Recenzja Great Invasions

Witam.

Dominik niestety potwierdził moje obawy, którym dałem wyraz wcześniej na tym forum, w komentarzu do zapowiedzi "Wielkich Inwazji". Sprawa uaktualniania gry jest skopana, przewidywałem, że tak będzie. Pomieszanie wersji językowych w grze w wyniku zainstalania łaty angielskiej pewnie nie uniemożliwia gry, ale skutecznie ją utrudnia, a już na pewno fatalnie świadczy o profesjonaliźmie polskiego wydawcy.
Nawiasem mówiąc na forum gry, http://www.great-invasion...d4dbec8994cba72 , można znaleźć informacje o problemach ze stablinością gry, mimo wydanych już kilku kolejnych łat.
Z Dominikiem mam również podobną opinię o interfejsie "Inwazji", któremu nieco brakuje by oferował pełny komfort. Faktycznie wyjątkowo skopany jest mechanizm ukazywania się wszelkich wiadomości o toku rozgrywki - one dosłownie zasypują gracza. Brakuje rozwiązań rodem z EU2, pozwalających skutecznie selekcjonować wiadomości - a przecież pod wieloma względami "Inwazje" i EU są niemal identyczne (vide Phillippe Thibaut).
Ja bym nie kupował polskiej wersji "Inwazji" nawet gdybym mógł szastać pieniędzy, już lepiej pokusić się o zakup wersji oryginalnej zagranicą - może to by była jakaś nauczka dla kolejnego polskiego niesolidnego wydawcy. Tak mamy kolejny doskonały w mojej opinii tytuł, skutecznie spieprzony przez polskiego "wydawcę" (użycie cudzysłówia celowe).
 
 
   
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   44%   12/27
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14