gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 25
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Agent

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7456

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 9:15 pm   Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Kod:
O ktorej matmie mowisz? Jesli o podstawowej to faktycznie banal, do zrobienia w 50 minut. Jesli o rozszerzonej to chyba patrzyles na zla mature O_o. Rozszerzona matma jest zarabiscie trudna, co przyznaja nawet nauczyciele w LO.


Hehehe to zmien nauczyciela :P . Chdze do klasy mat-inf... I wiekszosc mojej klasy przyzna, ze duzo z zadan z tej rozszerzonej jest latwiejsza, od tych z podstawowej! A ze z jak sam przyznales podstawowa to banal... to droga dedukcji dochodzimy do...

P.S Jestem taki samotny i opuszczony, niech ktos do mnie napizse PW :(
  Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Agent

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7456

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 4:17 pm   Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
No ja juz jestem po egzaminach polski 100% obcy troche gorzej :/.

Coz matma owszem jest latwiejsza. Ale geografie chyba wolalbym stara pisac.... No informatyka i fizyka nie jest zaciekawa....

Coz mam byleciki czekam na maj...

A poki co lacze sie z wami w smutku i zalobie!!

Co oderwiemy sie od grania???? To dopiero teraz musimy dbac o spokoj wewnetrzny :P . Ktory mezczyzna przynosza kobiety alkochol i gry :P

P.S. Jesli napisze kiedys 50 postow to obiecuje ze zaczne stosowac polskie znaki a przeciki - co mi po 30!
  Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Agent

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7456

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 7:32 am   Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
:(
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Agent

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61647

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 6:42 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie NIE
b) Poznaniu TAK
c) Wroclawiu JASNE
d) Krakowie? W ZYCIU
2. Powinien trwać 2 dni
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) RACZEJ NIE
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) OWSZEM
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) JASNE
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08) JAK NAJBARDZIEJ
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08) CZEMU NIE?
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08)? ZA ZIMNO
4. nie wiem
5. "Moi rodzice nie beda mieli nic do gadania - mam prawie 20 lat! " :D :D:D
6. Wrocek 100%, poznan 50% reszta 10%
7. Picie piwa
8. Pamietajcie ze Wroclaw to piekne miasto ;) . W Warszawie maja drogie piwo w Pubach, w Krakowie strasza smokami, a w Poznaniu to homoseksualne koziolki wypasaja.
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
Agent

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12088

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 6:55 pm   Temat: Re: SZkam dobrej gry turowej
bozser napisał/a:
Witam szukam dobrej gry turowej najlepiej do grania po niecie


Polecam www.kurnik.pl/szachy :) .

Najlepsza gra turowa wszechczasów no i online też możesz popykać :) .
  Temat: Neverwinter Nights
Agent

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4297

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 8:32 pm   Temat: Neverwinter Nights
Gra może ktoś z szanownego grona Sztabowiczow w ow wspaniała grę??

Głownie chodzi mi tu o tryb multiplayer...
  Temat: Spellforce
Agent

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8134

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 8:21 pm   Temat: Spellforce
Post wyżej oczywiście mój :?
  Temat: Spellforce
Agent

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8134

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 12:07 pm   Temat: Spellforce
Perkun tobie w szczegolnosci polecam Faraona !!! :D A nie Spellforce ;) JAk zwykle czepiasz sie najdrobniejszych szczegolow :roll:
  Temat: dobre mało znane strategie
Agent

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28106

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 12:05 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Spellforce
  Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Agent

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6049

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 22, 2004 10:21 pm   Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Czlowieku co Ty mowisz!!???

CZy wiesz to jest nielegalne? I grozi kara Klemens napisz jaka ;) .

A po za tym nie masz DC++, kazzy czy Emule ;)
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16