gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 82
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ankiety
Alek

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11101

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Mar 28, 2009 5:22 pm   Temat: Ankiety
Mam pytanie jak zrobić ankiete.Szukałem i nie było opcji dodaj ankiete.
POMÓŻCIE!
  Temat: Emotikony
Alek

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 12322

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Mar 27, 2009 8:35 pm   Temat: Emotikony
Tu jest full wypas emotikonów http://emoty.blox.pl/html klikasz na link przy emotikonie i kopiujesz.
  Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
Alek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6181

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 27, 2009 8:30 pm   Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
Dzięki za pomoc :smile:
  Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
Alek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6181

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 27, 2009 1:31 pm   Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
Zastanawialiście się kiedyś nad tajemnicą Trójkąta Bermóckiego.
Dlaczego zatoneło tam tak wiele statków samolotów?I to z nie wyjaśnionych przyczyn.
Jeżeli wiecie dlaczego to piszcie.
  Temat: Stponie
Alek

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13399

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 2:33 pm   Temat: Stponie
Mam taką propozycje,po 6hp ma sie następny stopień.
Niech ci co głosują za odpiszą na post Tak a ci co nie to Nie.
Niech administrator Sztabu zakceptuje tą zmiane.
  Temat: Rozgrywka sieciowa Warzone 2100
Alek

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4693

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 6:22 pm   Temat: Rozgrywka sieciowa Warzone 2100
Może kidyś jak będe miał internet.
I tak cie pokonam :grin: :grin:
  Temat: Wietnam
Alek

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10705

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 12:30 pm   Temat: Wietnam
25 lat temu, 30 kwietnia 1975 r. , pod naporem komunistycznej ofensywy z Północy padł Sajgon i amerykańscy marines w popłochu ewakuowali uchodźców z pokonanego Południowego Wietnamu. Zakończyła się ponad dziesięcioletnia wojna, która kosztowała życie około trzech milionów ludzi, w tym 58 tys. amerykańskich żołnierzy Wraz z wycofaniem swoich wojsk dwa lata wcześniej (w styczniu–marcu 1973 r.) niezwyciężone dotąd supermocarstwo po raz pierwszy uległo, i to siłom niewielkiego, rolniczego kraju Trzeciego Świata – „wieśniakom w czarnych piżamach”, jak nazywano w Waszyngtonie Wietnamczyków. „Będzie to wojna słonia z tygrysem. Tygrys będzie rzucał się na słonia i szarpał go i w końcu słoń wykrwawi się na śmierć” – prorokował wietnamski przywódca Ho Szi Min na początku walk o wyzwolenie Wietnamu spod kolonialnego panowania Francuzów. W kilkanaście lat później historia się powtórzyła – mimo dziesięciokrotnie większych strat Vietcongu i miażdżącej przewagi technicznej wojsk USA, były one bezsilne w konfrontacji z partyzantami w dżungli, których otaczał nimb wyzwolicieli kraju i obrońców biednych.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Alek

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75009

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 24, 2009 2:45 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
AK ma słabą celnoś gdzieś o tym czytałem.
Nie pamiętam gdzie.
  Temat: Rozgrywka sieciowa Warzone 2100
Alek

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4693

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 9:19 pm   Temat: Rozgrywka sieciowa Warzone 2100
Ja mam dwa komputery na jednym mam internet na drugim nie moge.
kliknij Join game aby grać przez internet a potem będzie łatwo.
Jeżeli ci pomogłem kliknij na moim poście pomógł :wink:
  Temat: Stopnie
Alek

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 10510

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 9:16 pm   Temat: Stopnie
Dzięki za pomoc
  Temat: Stopnie
Alek

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 10510

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 5:26 pm   Temat: Stopnie
mam pytanie jak na forum można dostać wyższy stopień np.porucznik ja mam 6HP i nie mam żadnego stopnia. :neutral:
  Temat: Nowe działy.
Alek

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15220

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 5:23 pm   Temat: Nowe działy.
dzięki xd
  Temat: Nowy wygląd strony
Alek

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22123

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 5:20 pm   Temat: Nowy wygląd strony
Acha już sie pogubiłem ten wygląd jest dobry.Jaskrawe kolory były by gorsze :???:
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Alek

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20911

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 23, 2009 4:02 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Napisz w nowym temacie to ci powiem
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Alek

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20911

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Mar 22, 2009 3:55 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Napisz nowy temat w Gry strategiczne RTS poto żebym mog ci pomuc a ja ci w nim napisze jak przejść tą misje.
 
Strona 2 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16