gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: The Settlers PvP
Andrew Vysotsky

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5425

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lis 28, 2013 1:50 pm   Temat: The Settlers PvP
Kiedyś zagrywałem się z kolegą w pierwszą część The Settlers (dwie myszki, tryb podzielonego ekranu). teraz znowu mnie naszło, ale mam problem. W moim kompie (Win7) mam tylko porty USB i obie myszki oraz pad próbują obsługiwać ten sam kursor, a drugi pozostaje nieruchomy. Joy też się przypina do tego samego kursora. Może ktoś pomoże?
Pozdrawiam
  Temat: problem ze screenami
Andrew Vysotsky

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5581

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lut 11, 2011 8:23 pm   Temat: problem ze screenami
Znalazłem odpowiedź na innym forum. Program UOSU rozwiązuje problem. Może się komuś przydać, więc przekazuję. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: problem ze screenami
Andrew Vysotsky

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5581

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lut 11, 2011 7:28 am   Temat: problem ze screenami
Witam
Próbowałem zrobić zrzuty ekranowe ze SP WaW ale za cholerę nic z tego nie wychodzi. Przynajmniej pod XP. Próbowałem przy pomocy narzędzi systemowych i programów różnych. Zmieniałem rozdzielczości. Zawsze wychodzi mi na screenie obraz ze zmienioną paletą barw, całkowicie nieczytelny.

Może ktoś wie co na to poradzić. Od razu powiem, że dla odmiany w SP MBT wszystkie metody działają bez zarzutu. Screeny są super.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16