gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 390
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Diablo 2 i diablo 2 lod
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5487

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 5:30 pm   Temat: Diablo 2 i diablo 2 lod
Przez pewien czas miałem tylko starego kompa (1994 - 2002 ) co prawda jeszcze działa bez zażótu i umiem na nim zrobić prawie wszystko (a to trzeba być niezłym ) zamało pamięci problem , kombinowanie i radość za zrobienia ... to były czasy :D
  Temat: cd-key
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 18832

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 5:25 pm   Temat: cd-key
Ta bo jeszcze forum nam policja zlikwiduje ( oczywiście zartuje ) :D :wink:
  Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8403

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 5:24 pm   Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Tylko moze ktoś odpowie na pytanie zawarte w temacie i poście ... :roll:
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 69086

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 5:22 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Tak jak ktoś jest nietrzeźwy to najlepiej pracuje co Krzak ?? :)
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6994

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 2:21 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Puki sztab niezginie ... :evil: :twisted:
  Temat: Diablo 2 i diablo 2 lod
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5487

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 10:14 am   Temat: Diablo 2 i diablo 2 lod
Stracony - w jakim sensie stracony to ,ze umiem obsluzyć starego kompa to raczej o niczym nie swiadczy. :)
  Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9452

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 10:11 am   Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
A z jakiej strony ściągnięte są te aktualne ??
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6994

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 10:08 am   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Jeżeli masz na myśli wyższy stopień to mam przewage nad tymi nieaktywnymi co są wyzej. :twisted:
  Temat: Zmienic kolory i to już !
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5490

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 10:04 am   Temat: Zmienic kolory i to już !
Ja się już przyzwyczajiłem. Ten kolor to znak rozpoznawczy forum svv.
  Temat: W oczekiwaniu na Black&White2...
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5356

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 10:02 am   Temat: W oczekiwaniu na Black&White2...
Nie będzie lepsza już jest gorsza. :?
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6994

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:59 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Szkoda proponuje surowo ich ukarać!!! Powinny być obowiązkowe ( raz na miesiąc karzdy musi w nich uczestniczyć). :twisted:
  Temat: Polskie Serce itp.
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4718

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:56 pm   Temat: Polskie Serce itp.
Tak wszedłem na niei dzieśięć groszy zarobili . Jakaś akcja jeszcze jest na stronie polsatu tylko teraz adresu zapomniałem.
  Temat: Witaj Europo?
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4744

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:18 pm   Temat: Witaj Europo?
Jak nieco mniejszy to będom okruszki Polska musi jeszcze dużo zrobić.
  Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5250

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:14 pm   Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
np. Dodanie nowego człąka do sztabu svv. albo nowe rozwiązanie w sztabie czy pomoże coś. :?
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8366

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:12 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Weszli pewnie tak jak ja za pierwszym razem. Szukali solucji do jakieś gry i znależli np.tak jak ja solucjii do warrior kings. I znależli weszli i zapisali się do sztabu.
 
Strona 22 z 26
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16