gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Divine Divinity
Armand

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 14518

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Lip 10, 2006 11:41 am   Temat: Divine Divinity
Witam wszystkich ;-)
Po pierwsze chciałem powiedzieć, że jestem tu nowy i że bardzo podoba mi sie wasza stronka :lol: . Ale dość tych uprzejmości xD
Otóż mam problem, zabiłem okrutnego Boratusa :P który przemieniał ludzi w zwierzeta i sprzeadawal ich na mieso, po jego zabiciu, czytalem w poradniku ze wystarczy sie wybrac do kaplana krasnoludow i bedzie looz, jedno zadanie od niego i moge zamienic krowe w ksiezniczke ;>. Moj problem polega na tym ze kaplan zniknął!!!! :evil: przed wykonianiem tego zadania bylem w salach krasnoludow i gadalem z nim, a teraz kiedy tam wracam nie ma go, przeszukalem cale sale i wydaje mi sie ze zaginal w akcji!! moze zle szukam czy cos? mieliscie podobny problem ?? a i gra jest bez zadnych patchow ;>. A moze jest jescze jeden krasnoludzki kaplan gdzies ??? pomozcie prosze :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16