gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 731
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Petycja na stronie MTW 2.
Backside

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6898

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:18 am   Temat: Petycja na stronie MTW 2.
Wojman napisał/a:
Nie odpowiedziales najwazniejsze pytanie: czy przed wystosowaniem tej petycji jej sygnatariusze kontaktowali sie z CD Projekt? A jesli tak jaka byla ich odpowiedz?


Nie mam zielonego pojęcia :) . Pytanie to należałoby postawić na forum MTW albo do admina strony - Fraqa, który chyba stanie się jedną z głównych osób odpowiedzialnych za akcję.

Cytat:
Z kad wniosek, ze mail wyslany do firmy SEGA idzie od razu do smieci? A moze warto by bylo sie skontaktowac z producentem gry?


Skąd? Z autopsji :] (spytaj się Mao jak wyglądała korespondencja z LEM'em - mogę zdradzić też, że sami jego pracowanicy sobie robią jaja z olewania maili i nieodpisywania)

Wojman napisał/a:
Nie wiem z kad nasunal Ci sie wniosek, ze sprawa polska na arenie miedzynarodowej mnie nie interesuje? Nadal prosze o przyklady podawania naszego kraju w "tradycyjnie skrzywionym, świetle".


Bo jakby Cię naprawdę interesowała nie sądzę, abyś zadał takie pytanie (stąd moje pytanie o cel).

Ale proszę bardzo - słynny przykład z Codename Panzer, gdzie Polska rozpoczęła IIWŚ.

Dopiero w tym roku przyznano, że polski wywiad miał znaczący wkład w działania szpiegowskie na rzecz aliantów podczas IIWŚ. Przez lata sprawa przemilczana.

Wojsko polskie nie brało udziało w "paradzie zwyciężonych" ergo byliśmy przegrani i do dziś o wkładzie Francuzów (*pusty śmiech*) mówi się znacznie więcej niż o wkładzie Polski (4. największa armia aliancka), o której się właściwie w ogóle nie mówi.

A już mówiąc na sam koniec - jesteśmy krajem "małym i dalekim" i liczymy się dla zachodu tylko czasami, dlatego większość prztyczków w nos (słowa Chiraqua odnośnie obecności Polski w UE) musimy znosić albo wyżywać się na łamach ultraprawicowych gazet.
W każdym razie sporo osób jest przekonanych, że Bush w życiu by nie pomylił prezydenta Wielkiej Brytanii, z premierem - a gdyby tak się stało, zwykłe "sorry" by nie wystarczyło.
  Temat: Petycja na stronie MTW 2.
Backside

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6898

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:00 am   Temat: Petycja na stronie MTW 2.
A kto odebrał to jako policzek :) ? (i kto powiedział, że "każde")

Petycja idzie do CDP, który w sumie jest jedyną sensowną "osobą" mającą poważne kontakty i której mail nie zostanie od razu wrzucony do śmieci (co by w przypadku listu od graczy było do przewidzenia - zważając na zainteresowani Segi rynkiem PC).


A co do ostatniej prośby. Naprawdę koniecznie są dla Ciebie konkretne przykłady czy piszesz to tak dla przekory?
Pisząc to jednocześnie pokazujesz, że sprawa polska na arenie międzynardowej Cię nie interesuje :] i rzeczywiście nie widzisz tego problemu, że nasz kraj jest "mały i daleko".
  Temat: Petycja na stronie MTW 2.
Backside

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6898

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 7:29 pm   Temat: Petycja na stronie MTW 2.
Polski serwis Totalwar postanowił rozesłać newsletter z oddolną, forumową inicjatywą.

Rozchodzi się o to, że Polska, czy też jej Królestwo, będzie reprezentowane w grze Medieval II: Total War godło ... litewskiej Pogoni (jeździec z mieczem na koniu).

Bardziej zacietrzewieni mogą odebrać to zaniedbanie czy niewiedzę jako policzek - i trochę słusznie, bo jak mówi amerykańskie przysłowie "Poland, Holland - doesn't matter".

Oczywiście wielkość i pozycja naszego państwa w średniowiecznej Europie jest tu kompletnie bez znaczenia, zwłaszcza patrząc na sąsiadujące z nami i nadal dzialące się na coraz to drobniejsze struktury Cesarstwo Niemieckie.


Tak więc kto się poczuwa do sprawy, a to nic nie kosztuje :], zapraszam:
http://www.petitiononline...l/petition.html
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Backside

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23368

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sie 30, 2006 4:14 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Aaa NRD wszystko tłumaczy ;) .

"Postawili fabryki, opracowali maszyny, produkują wódkę..." :) - z lektury odpowiednich filmów i opowieści faktycznie można wywnioskować, że alhokol był nie tylko bardzo popularny, ale i wręcz stał się swego rodzaju monetą.
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Backside

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23368

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sie 30, 2006 11:41 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Toż Ci Ajm pisze, jak niemiecki ziomek pociagnął trunek, czego nie powstydzyliby się jego bracia-słowianie :].
  Temat: Książka zażaleń
Backside

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12926

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Sie 30, 2006 10:37 am   Temat: Książka zażaleń
Próbuję zmienić strone w opisie i po prostu się nie da.

Chwilowo błąd z pewnością to nie jest, bo kiedyś już próbowałem.
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Backside

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23368

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sie 30, 2006 10:15 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Chyba nie chodzi o to, że historia jest niewiarygodna, ale o to, że przesadzasz z tym wciśnięciem nas w blok sowieckim, robiąc tym samym z zachodnich sąsiadów "świętych-trzeźwych" ;)
  Temat: Książka zażaleń
Backside

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12926

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Sie 30, 2006 9:57 am   Temat: Książka zażaleń
Niestety, ale system profilu nie działa poprawnie.

A dokładniej - nie mogę wprowadzić w nim żadnych drobnych zmian.
Powód? "Pole oznaczone * wymagają uzupełnienia".

Tak więc bez względu na to czy wpiszę stare hasło, stare i potwierdzone hasło czy stare, nowe i potwierdzone hasło, nic się nie da zmienić :neutral:
  Temat: W co obecnie gracie?
Backside

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65086

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 29, 2006 9:38 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Bez przesady z tym porucznikiem :].
Nick mam, niespodziewanie, Backside[PL] - ewnetualnie Funkplaneta ;)
  Temat: Unia Europejska- przeszłoć i przyszłoć
Backside

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4875

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 29, 2006 9:37 pm   Temat: Unia Europejska- przeszłoć i przyszłoć
mande napisał/a:
Ja też przychylam się do czegoś takiego, ale już dziś widać zwłaszcza w krajach byłej 15, że granice się zacierają.


Prosiłbym o przykład :)
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Backside

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23368

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 29, 2006 9:35 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
A ja zawsze się zastanawiałem "Dlaczego Ajm tak dobrze gra w szachy?" :D .
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Backside

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23368

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sie 27, 2006 2:13 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
A Pani to, za przeproszeniem, ile ma lat :> ?
  Temat: W co obecnie gracie?
Backside

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65086

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 22, 2006 1:28 am   Temat: W co obecnie gracie?
To w takim razie może spotkamy się kiedyś na DTM na serwerze Neostrady, Polish Max Power albo Brecourt 24/7 :] ?
  Temat: CivCity:Rome
Backside

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6721

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Sie 14, 2006 6:43 pm   Temat: CivCity:Rome
Ale nie chodziło mi o podpatrywanie myśli wiodącej twórcy artykułu, a po prostu wyczytania jakie elementy znajdziemy w grze (ten najważniejsze).

Chyba, że chodzi Ci o coś innego, bo nie wiem czy do końca zrozumiałem :].
  Temat: CivCity:Rome
Backside

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6721

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Sie 14, 2006 9:58 am   Temat: CivCity:Rome
Ale z drugiej strony jeśli nie jest się pewnym tego o czym się pisze, to najlepiej sprawdzić maksymalną ilość źródeł, żeby zyskać ogólny obraz gry albo przynajmniej nie strzelić jakiejś gafy - wiem już to z doświadczenia :].

Polecam serwis GameSpy - ma bardzo duży zbiór zapowiedzi i wywiadów w sumie wszystkich nowych i przyszłych gier na PC.
 
Strona 4 z 49
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 16