gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 731
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rangi
Backside

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14175

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:11 pm   Temat: Rangi
Nie zwracaj na to uwagi, to taki bajer w standardzie tego typu for ;) .
Liczy się przede wszystkim częstotliwość i jakość (nie ilość :]) udzielania się w Sztabie
  Temat: Rangi
Backside

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14175

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Lip 25, 2006 10:23 pm   Temat: Rangi
Stopnie dostaje się najszybciej za współpracę redakcyjną w Sztabie :) - ale jeśli uważasz, że dużo się wypowiadasz i nie masz zamiaru nasz szybko opuścić to będę musiał dobyć krótką pogawędkęz Klemensem ;) .
  Temat: Oferta pracy
Backside

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4588

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lip 22, 2006 11:53 pm   Temat: Oferta pracy
Podejrzewam jednak, że strony zajmujące się takimi sprawami biorą więcej pieniędzy od amatorów lub osób znajomych :]
  Temat: Settlers II w 3D
Backside

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8146

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 1:56 pm   Temat: Settlers II w 3D
Grałem chwilę w demo - fajne, kupuję :) .
Niech zgadne, że wydawca doda do gry niesamowity bonus w postaci SII ;) .
  Temat: Heroes of might and magic
Backside

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16712

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:08 pm   Temat: Heroes of might and magic
Sześć? Myślałem, że wyszły tylko 4 części - grałem w Szarżę Smoków i podobała mi się bardzo. Ciekawa i wciągajaca fabuła i dobrze przygotowane plansze. Z drugiej strony już po kilku misjach miałem na tyle dobrego bohatera, że przeciwnicy nie mieli szans :] (w ostatniej misji, o ile pamiętam, Implozja zadawała 4000 dmg)
  Temat: Heroes of might and magic
Backside

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16712

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 10:29 am   Temat: Heroes of might and magic
Polecam w takim razie część piątą - znacznie bardziej przypomina "trójkę" i jest wzbogacona o ostatnie, graficzne wynalazki czy nowe patenty.
Choć z drugiej strony czar HoMM3 jest nie do odtworzenia :].
  Temat: Nie mogę określić
Backside

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6981

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Cze 26, 2006 12:52 pm   Temat: Nie mogę określić
A ja myślałem, ze to fantastyczny żart :) - bo płcie są 2, a ja bym chciał więcej opcji :) .
  Temat: Nie mogę określić
Backside

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6981

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Cze 19, 2006 9:46 am   Temat: Nie mogę określić
Bo można w końcu ustawić swoją płeć w profilu :) .

Nie wiem jednak nadal czemu tam tak mało opcji :mrgreen:
  Temat: Pomożemy?
Backside

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10612

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Maj 28, 2006 10:03 am   Temat: Pomożemy?
Gwarantuję Ci, że jak będziesz w wieku odpowiednim do wykonywania tych czynności, będziesz mile wspominał dzieciństwo, czasy, ktore już nie wrócę.
Zresztą im jest się starszym i im dłużej chodzi się do szkoły, tym więcej się wie. A wiedza to klucz do sukcesu :]
  Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
Backside

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8895

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 28, 2006 10:00 am   Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
Ależ oczywiście że można kupić - ... na Allegro :].
Ostatnio widziałem jeszcze pudełkową edycję, która poszła za jakieś 10-15zł
  Temat: Komunizm czy Kapitalizm
Backside

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11269

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Maj 27, 2006 1:15 pm   Temat: Komunizm czy Kapitalizm
Cóż - jeśli by sie uprzeć to konserwatywna grupa osób niedojących krów w niedzielę może jakoś do tematu twórczo się odnosić ;)
  Temat: Komunizm czy Kapitalizm
Backside

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 11269

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:33 pm   Temat: Komunizm czy Kapitalizm
Klemens napisał/a:

A co do pytania odnośnie znajomych etc. - wiedz, iż to na moim Podlasiu znajduje się taka miejscowość, jak Siemiatycze, których 30% zameldowanych mieszkańców pracuje tak naprawdę na Zachodzie, w przytłaczającej większości w Stanach( tradycje historyczne...), do domu przyjeżdżając tylko na święta. Jest to dość powszechne zjawisko i w pozostałych miejscowościach regionu - jestem przekonany, że w porywach to połowa mej klasy licealnej( tudzież rodzice) była chociażby raz w życiu w Stanach...


Oka - wierzę Ci na doświadczenie.
Jednak dla mnie przykład Siemiatycz to ewidentny przypadek biedy i aktywności ku jej zwalczeniu. Nie przejaw workaholism'u, ale po prostu biedy - sam przyznasz, że wschód Polski to jednak niezbyt zamożne tereny. Tak więc nie wiem po co mieszasz ten termin ze zwykłymi migracjami.

Klemens napisał/a:
Masz na myśli okoliczność, iż krów obecnie doić nie trzeba, bydła nie oporządzać etc.?:)) Wiedz, iż tradycyjni i wierni dawnej wierze Amisze czynności tych w niedzielę nie zwykli wykonywać.:)


Rozumiem, że każdy moment jest dobry do prezentacji swojej wiedzy :) - cóż, czasami to przyczyna nieoczekiwanego sukcesu.
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Backside

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37993

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Maj 24, 2006 11:06 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Właśnie odwiedziłem kino w celu obejrzenia filmu "Hi way", wykonywanego przez kabaret Mumio.
Re-we-lac-ja :]. To coś czego od dawna brakowało - porządna komedia opierająca się nie na wyświechtanych schematach gangsterskich, a przyzoitym żarcie absurdalnym. Znajdziemy tu sporo Rejsu, trochę Monty Pythona i przeróżnych skeczy, których nie sposób skasyfikować.

Inteligentny humor dla wybrednych :) .
  Temat: Diablo 2
Backside

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8551

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Maj 22, 2006 5:20 pm   Temat: Diablo 2
Dzięki za świetny pomysł z Allegro - szukam regularnie od 5 miesięcy :wink:

I dziękuję, że cenisz mnie jako przeciwnika, ale zawiódłbym Cię grą w Warca - no, chyba że masz ochotę spuścić komuś łomot w porządnym stylu :]
  Temat: Diablo 2
Backside

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8551

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Maj 22, 2006 9:06 am   Temat: Diablo 2
Wojman, świetnie wiesz, że Frozen Throne'a po prostu nie mam, a z dobyć go po rozsądnej cenie jest trudno :].

A jak grałem w zeszłe lato z Ajmem w zwykłego SC to mu nie przeszkadzało.

Ty i tej Twoje ekstrawagancje :lol:
 
Strona 6 z 49
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 16