gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: poziom trudnosci
Bednarr

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6286

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Maj 07, 2010 1:24 am   Temat: poziom trudnosci
Mam pytanie co zmienia zwiekszenie poziomu trudnosci w grze EU 3 ?
IA kompa jest wyzsze ? zwiekszaja sie moje wydatki ? zmniejszaja wplywy?
Komp ma ulatwienia w stosunku do nas czy wszyscy maja wyrownane szanse
  Temat: problrm z modem
Bednarr

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4111

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 7:26 am   Temat: problrm z modem
hmm... wiec mam zainstalowane patche i dodatki wymienione w modzie... wiec wszystko powinno dzialac, jak juz wczesniej wspominalem nie spotkalem sie z takim problemem. Dziwna sprawa...
  Temat: problrm z modem
Bednarr

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4111

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 4:29 pm   Temat: problrm z modem
A więc mam EU III + wszystkie dodatki i patche. mimo to nie działa mi mod Magna Mundi, robiłem wszystko chyba i nie wiem juz jak go uruchomic.

dodam ze inne mody mi dzialaja.
Włączam gre, wybieram MOD, gra uruchamia sie normalnie do momentu manu, tam juz pojawiaja sie bledy w pisowni . Daje na nowa gre gdzie pojawia sie mapa i niby wszystko wporzadku ale wybierajac kraj zamiast nazwy sa jakies bzdety, audio , error itp... ale nic wybieram panstwo do rozgrywki daje ok ... loaduje sie pojawia sie "non existing file" i gra najzwyczajniej sie wiesza.

Nie spotkalem sie z tym problemem na zadnym innym forum wiec prosze o pomoc
Oczywiscie reinstalowalem i sciagalem pliki z roznych stron i nic
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16