gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Najnowszy numer
Bedzio

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12617

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 7:19 am   Temat: Najnowszy numer
s2nto napisał/a:
Bedzio napisał/a:


A to niby dlaczego? :)
Bo następny numer CDA już 12kwietnia w kisokach :)

Bedzio napisał/a:


Co obiecywaliśmy i jakich obietnic nie spełniliśmy?
Że już więcej was nie zabraknie na łamach cover CD, a teraz może okazac się najgorsze, gdyż nr 22RTS Area (jeśli pamięc mnie nie myli) był zamieszczony wraz z marcowym CDA


W marcowym CDA był zamieszczony był 20 nr, w kwietniu był 21 nr, a teraz - w majowym - będzie RTS Area #22.
  Temat: Najnowszy numer
Bedzio

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12617

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 9:52 pm   Temat: Najnowszy numer
s2nto napisał/a:
Nie zdązycie chyba już wydac najnowszego numeru RTS Area by e-zin był dołączony do CDA :C


A to niby dlaczego? :)

s2nto napisał/a:
Wielka szkoda bo obiecywaliście co innego :| Mam nadzieję iż się poprawicie :)


Co obiecywaliśmy i jakich obietnic nie spełniliśmy?
  Temat: Najnowszy numer
Bedzio

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12617

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 22, 2005 8:07 pm   Temat: Najnowszy numer
Co do Sagi Heroes - wiem, wiem, możecie się czepiać. Niestety, był on pisany na ostatnią chwilę, i miał on być BARDZO DŁUGIM tekstem początkowo. Potem nie było czasu, i wyszedł taki - o - średniak. :( Ale teraz już nigdy nie będzie takiej sytuacji - bo teraz akurat się ludzie pochorowali. Teraz temat numeru będzie dopięty na ostatni guzik (tak, jak i cały numer). Numer 22 - jest niezły. Ale nic poza tym. :wink:
  Temat: O redakcji
Bedzio

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 18, 2005 6:20 pm   Temat: O redakcji
Coś podobnego już istnieje. Ankieta w gamewalkerze mianowicie...
  Temat: Wasze propozycje
Bedzio

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 03, 2005 7:05 pm   Temat: Wasze propozycje
saper napisał/a:
Wiele gier nie zostalo zrecenzowanych, głównie te starsze. Port Royale, Steel Panthers itd. Chociaż za reckę Panter będę chciał się zabrac :) Warto by zacząć uzupełniać braki.


Spoko. W każdym numerze są recenzje zarówno starych gier jak i nowych gier. Więc wszystkie braki się powoli nadrabiają. :wink:

Btw. Deadline 16 marca!
  Temat: The Settlers
Bedzio

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15682

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 23, 2005 5:55 pm   Temat: The Settlers
Moim zdaniem najlepszą częścią Settlersów była jedynka i dwójka. Fenomen pierwszej części można zrozumieć poprzez to, że zapoczątkowała całą serię, natomiast dwójka to już tylko "więcej i lepiej". Trójka była dla mnie krokiem wstecz, gdyż został całkowicie zmieniony i stracił na grywalności. Podobnie rzecz miała się z czwórką. A jak Settlers V? Nie grałem jeszcze. :wink:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16