gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chwilowy kryzys czy słaby rozwój?
Beomenas

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10332

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Pon Lis 06, 2006 10:27 pm   Temat: RPG to nie tylko...
RPG to nie tylko Oblivion i inne gry komputerowo rpg'owe sa na tym swiecie także i w Polsce gry fabularne ktore sa znane (zaluje ze nie wszystkim)
gralem przez 8 lat w gry fabularne przewinelo sie przez moja kariere rpg'owa wiele systemow:
Śródziemie , Warhammer , Świat Mroku począwszy od Wilkołaka do Mumii takze jest o czym pisac zaluje troszke ze moja druzyna sie rozpadla kazdy albo studiuje albo wyjechal poza granice mojego miasta Słupsk
chcialbym tylko przekazac ze to znakomite doswiadczenie i powiem ze przydalo mi sie nie raz w swiecie rzeczywistym

nie chce tu krytykowac gier komputerowych bo sa znakomite jednak kto nie sprobuje ten sie nie dowie prawda??
pozdrawiam
  Temat: Magic The Gathering
Beomenas

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 17905

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Pon Lis 06, 2006 9:57 pm   Temat: Magic The Gathering
:grin: :grin:
Ja grałem kilka ładnych lat
mam pare kart jeszcze! i chyba sie z nimi nie rozstane do konca zycia nawet jak nie bede grac juz tak na dobre zawsze bede mial chociazby jedna karte z Magic the Gathering, moge stwierdzic ze to znakomita gra karciana jesli ktokolwiek raz sprobuje ten moze zapomniec inny swiat chyba że:
- Jest juz na emeryturze (chodz poznalem na jednym turnieju bodajże w gdansku nie jestem pewny starszego pana po 40 ktory grywal jeszcze w Magica)
-Jest niepoprawny inteligentnie
-Jest osoba o ciezkim kalibrze mozgowym
itp.

moge odradzic ludziom ktorzy nie maja zaufanych przyjaciol, karty niektore sa naprawde duzo warte
lub zapoznac sie dobrze z cennikiem i uczciwie sie wymieniac

pozdrawiam wszystkich Magikowców rpgowcow strategow i wogole wszystkich ludzi ktorzy zajmuja sie niekonwencjonalnymi rzeczami
polecam pograc w larpa w nocy gdzies w lesie to tak przy okazji (chyba powinienie, tez zajrzec na forum rpg zaraz to zrobie :P )
narka
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16