gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Boolseye

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37810

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 18, 2005 11:11 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Ja niestety nie współpracowałem z nikim jak do tej pory, naturalnie nie licząc sztabu. Jednak jeżeli chodzi o filmy to nie byłbym wstanie wyliczyć ile to już ich oglądałem i w dalszym ciągu oglądam. Tak, więc mogę na ochotnika zająć się pisaniem takowych recek :) Tylko pozostaje pytanie gdzie by je umieścić, czy w publicystyce sztabowej, czy stworzyć dział "Polecane pozycje filmowe" czy może wyłamać się i otworzyć serwis Sztab Filmowy? A może nową zakładkę Sztab Filmowy, a jako poddziały Kino, DVD/VHS, Porażki, Kultowe Filmy, Gratka Sztabowicza, Klasyka???

[ Dodano: Nie Gru 18, 2005 11:27 pm ]
Bardzo proszę o wypowiadanie się w tej kwestii.
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Boolseye

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37810

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 18, 2005 10:56 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Chyba jeszcze nikt nie wspominał o klasyku Gwiezdne Wojny począwszy od części pierwszej a kończąc na szóstej :) a poza tym:

-Pojutrze
-Poznaj moich rodziców (Meet the Fockers)
-Starsza pani musi zniknąć
-National Security
-Nigdy nie mów kocham
-Johnny English
-Hercules
-Underworld
-40-letni prawiczek
-Złodziej życia
-American Pie Bad Camp oraz pozostałe części
-Serenity
-Wyspa
-Blade wszystkie części
-Constantine
-Catwoman
-Hitch
-Zły mikołaj
-Madagaskar (koniecznie z polskim dubingiem, bajka)
-Symetria
-Klucz do koszmaru
-Zgadnij kto
-Legenda Zorro
-Pit Bull

A tak zupełnie na marginesie, to chciałbym się dowiedzieć czy byłby ktoś zainteresowany czytaniem recek filmów? W tej chwili pojawia się cała masa nowych pozycji i czasami nie wiadomo co warto obejrzeć. Można temu zaradzić na dwa sposoby. Pierwszy są recki, a drugi to załączanie opini o filmach na forum, co wy na to? Zawsze można coś zorganizować, ale to tylko zależy od was.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17