gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 20
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Cezarion

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 21310

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Sie 28, 2004 11:07 am   Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Gdybym to ja był Adolfem :D Zostawiłbym ZSRR w spokoju (podpisali tajny układ) powinni się go trzymać a nie zrywać!!! W ZSRR zawsze przewagała ilość wojska!!! Ciężko było pod Stalingradem!!! Krótko mówiąc gdybym chciał zaatakować na Związek Radziecki bardziej bym się do tego szykował :wink: Tak pozatym moim zdaniem Niemcy nieźle sobie radzili pod Stalingradem!!! :D Ruscy zostali wybijani co do jednego aż tu nagle :D Niemcy dostają kopa!!! :D
  Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
Cezarion

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4994

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 28, 2004 10:55 am   Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
chętnie skorzystam z rad gonzo :roll: Jest ktoś chętny zagrać w Castle Strike w sieci??? :D
  Temat: Władca piercieni gry strategiczne w Śródziemiu
Cezarion

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6264

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Sie 27, 2004 7:54 pm   Temat: Władca piercieni gry strategiczne w Śródziemiu
Zamówiłem prenumeratę i jestem z siebie bardzo dumny!!! Maluje i maluje a numery przychodzą!!! :D Tylko jest pewien problem zamówiłem prenumeratę a nie przyszedł do mnie numer 8 i 9 (Legolas) Wkurzyłem się bo przyszły następne zamiast tamte!!! Co robić??? :( zadzwonić do Deagostini??? :)
  Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
Cezarion

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4994

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sie 27, 2004 7:46 pm   Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
znacie może jakąś inną stronę z opisami ta jest trochę już nudna!!! :D
  Temat: ROME: Total War
Cezarion

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9048

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 27, 2004 7:35 pm   Temat: ROME: Total War
Grałem już w demo!!! Czekałem na tę gre cały rok!!! Gra jest przepiękna :D szkoda że dopiero 30 września :(
  Temat: Wedkarstwo
Cezarion

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 18810

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 21, 2004 6:34 pm   Temat: Wedkarstwo
Dzisiaj byłem na łódce i tylko same okonie. Chociaż polowaliśmy na szczupaka!!! :wink:
  Temat: Wedkarstwo
Cezarion

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 18810

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 21, 2004 6:32 pm   Temat: Wedkarstwo
Dzisiaj byłem na łódce i tylko same okonie. Chociaż polowaliśmy na szczupaka!!! :wink:
  Temat: Castle Strike
Cezarion

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 11521

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Sie 21, 2004 6:24 pm   Temat: Castle Strike
A pogra ktoś przez sieć!!!??? :D
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Cezarion

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7606

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Sie 11, 2004 10:40 am   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Ohhh!!! :D Będe napewno pogadamy o Castle Strike!!! :mrgreen:
  Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
Cezarion

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4994

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sie 11, 2004 10:24 am   Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
naitsabeSS DZIEX zaraz wpadne na tą stronę!!! :D Tak pozatym grałeś może w Castle Strike??? :P Super giera!!! :D Naprawde polecam!!!! :mrgreen:
  Temat: znacie jakie dobre gry mafijne ??
Cezarion

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 12820

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Sie 11, 2004 10:18 am   Temat: znacie jakie dobre gry mafijne ??
Np Mafia, Gangland, Chicago 1930, Gta, Gangsters :D Fajne gierki :D Wszystkie mają w sobie dreszczyk emocji :D HE HE HE
  Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
Cezarion

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4994

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 7:32 pm   Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
no ma być śmieszne??? :roll: Mam się śmiać czy płakać??? :roll: :twisted:
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
Cezarion

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 11471

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 6:20 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
Powiem szczerze jestem bardzo zainteresowany :D Recenzowałem już gry w sklepie internetowym!!! :D Tylko jednego nie rozumiem przecież musze te gry sprawdzić mam je sam kupować :roll: ??? Odpisz pod di_stefano@tlen.pl
Przypominam że znam się na rzeczy!!! :D Recenzjowałem gry strategiczne!!! Jestem jedyny chętny??? :D Tak pozatym grałeś może w Castle Strike??? :D Jeśli tak to może pogramy w sieci!!! :D
  Temat: Wedkarstwo
Cezarion

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 18810

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:37 am   Temat: Wedkarstwo
Zacząłem łowić od niedawna!!! :D Moj ojciec złowił karpia który miał 15 kg. :D To właśnie mnie wciągneło!!! :D Złowiłem już małego złotego karasia (niechcący) akurat wyławiałem bata i zachaczyłem o karasia!!! HE HE HE HE :mrgreen: a tak to same małe leszcze i płotki. Niedawno zacząłem więc nie ma co się dziwić!!! HE HE HE :mrgreen: Tak pozatym grałeś może w Castle Strike??? :D Jaką największą rybę złowiłeś??? :)
  Temat: Znacie może jakie opisy na gg???
Cezarion

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4994

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:26 am   Temat: Znacie może jakieś opisy na gg???
Jakieś śmieszne, fajne, cytaty i takie tam różne :wink:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16