gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
Darek B

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 7:55 pm   Temat: Jaka to gra?
The Battle for Wesnoth
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27475

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 6:27 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
inqistor napisał/a:
Co to znaczy host zafundował? Nie ściagnąłem rozkazów z serwera? Zmieniłem je? Puściłem turę wcześniej?

To ostatnie
piotrus napisał/a:
Zdazyles przed uplywem 24h. W sob byla gen o 18.00. ... .Gen w ndz byla o 14.08 :(

4h w sloneczna niedziele robi spora roznice, wyslalem 2h o 14.40, nawet nie spr czy juz byla tura. A tu niespodzianka.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27475

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 8:46 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zdazyles przed uplywem 24h. W sob byla gen o 18.00. Zrobilem ture o 13.50, odpowiedzialem na forum i wyslalem o 14.40. Gen w ndz byla o 14.08 :(
Ze skipami na poczatku nie ma takiego problemu, mozna jakos nadrobic jak widac. Ale nie w czasie natarcia!
Najwyrazniej tylko ja mam problemy z czasem, wstawilem wiec posta na grupie o zastepstwo. Jak pisalem, strat nie bylo - widac na wykresie. Zamki moglyby byc obsadzone i armia wokol nich kupiona ale za to jest 2800gotowki i kilkadziesiat czerwonych gemow.
Co do fortow - sa drogie za to szybko sie zwracaja bo boostuja dochody, w odroznieniu od defensow.
Powodzenia
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27475

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lip 16, 2006 8:45 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Czy ktos mi moze wyjasnic dlaczego mam stale turn?
Juz nie mam sily do tej gry, to juz chyba siodmy skip ktory mi host zafundowal :(

[ Dodano: Nie Lip 16, 2006 8:00 pm ]
Zadnych batow nie bylo. Co do budowania fortow/defensow, ja zdecydowanie wole forty. Zwlaszcza przeciwko AI ktory dzieki temu nie idzie dalej. Stoi az fortu nie zdobedzie. A defensa kazdego da sie przejsc w 1 ture. Zamiast rozdzielac sily na 10 prowincji, wole miec w kupie 1 grupe prewencyjna. No i dochody leca w gore. Strat nie mialem, pare tanich defensow. Plus czas i nerwy. Gen byla o 14.00? czemu nie o 7.00? Melduje ze nie wyrabiam i szukam zastepstwa.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27475

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lip 16, 2006 2:20 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Witam
Ano na 102 mnie odparl. Doslal posilki i propheta. Bilans: moich padlo 20pare, undeadow 80 pare. Nie jest zle, dosylam posilki, dokupuje priestow i w przyszlej dokoncze sprawe.
Ogolnie 3:1 dla Marignona. 3 Prowincje zajalem. W tej atakuje tylko 28, na pozostalych frontach gromadze sily. Na 35 czai sie armia ~250 undeadow, pewnie mi odbije 1 stracona prowincje. Ktos jeszcze walczy z Ermorem? Nie przespijcie.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27475

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 15, 2006 10:44 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
34 uzgodnione z Tien Chi, atakuje tam na jego prosbe:
"zaatakowałbyś nieumarłych w prowincji 34 i posuwał się w głąb ich terytorium? ja to zrobię z drugiej strony"
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27475

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 15, 2006 2:48 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Witam
Trzeba sie bylo zalogowac :)
No, ciesze sie ze cos sie ruszylo! Skonczyly sie neutrale, nie ma co zwlekac.
Atakuje 34, 82 i 102

Pozdr
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16