gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 25
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co proponujecie
Dj_Edward

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8251

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:02 pm   Temat: Co proponujecie
Ja proponuje Stronghold , Theocracy- fajna gierka moze nie latwa chociaz.... zalezy dla kogo......
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
Dj_Edward

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14529

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:57 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
Ooo kiedy to bylo jak sie w nia gralo jedna z moich ulubionych gier ,kiedys cale dnie spedzone przy tej grze polecam wszystkim ;)gra moze juz stara, ale warto w nia zagrac jesli ktos ma okazje ;) gra bardziej podchodzi pod ekonomiczna ale wojskiem tez trzeba sie zainteresowac ;)
  Temat: W samo południe - szybkość bitwy
Dj_Edward

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4594

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 8:11 pm   Temat: W samo południe - szybkość bitwy
Zgadzam sie z kremuwa powinien to producent ustalic , jesli chcemy zeby gra byla bardziej realistyczna wybieramy opcje wycofujesz wiekszosc ginie bo tak by tez bylo ,ale tak jak powiedzial inqistor gra sie zamieni w clickfest a przeciez na tym nie zalezy graczowi wiec ja bym wolal opcje droga bo gra ma byc przyjemna a nie prowadzona nerwowo , szybko .
  Temat: The Settlers
Dj_Edward

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15736

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 7:31 pm   Temat: The Settlers
Powiem tak gralem we wszystkie czesci Settlers tylko ze z tych piewrszych czesci duzo nie pamietam wszystkich czesci nie przeszedlem w 100% najnowsza cala "IV" cala "III" nie cala "II" moim zdaniem najlepsza czesc to byla droga , a "I" to nie pamietam za bardzo :P ale napewno gralem ;D Jesli ktos ma jakies pytania dotyczace tej gry pisac;), sprobuje odpowiedziec na nurtujace was pytania :P
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Dj_Edward

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13156

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 7:28 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Jak narazie gralem tylko w warhammer 40000 Dawn of War w ta pierwsza czesc , kampania hmm bardzo krotka, gralem w nia chyba 2 albo 3 dni, a co do Ankiety to niewiem jak nacje z pozostalych czesci tej gry ale jesli chodzi o pierwsza czesc to Kosmiczni Marines najbardziej przypadli mi do gostu;)
  Temat: Jaką gre mi polecacie??
Dj_Edward

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4828

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 7:25 pm   Temat: Jaką gre mi polecacie??
Jesli O Tiberium Wars mowa to wlasnie w nia gram bo jestem u kuzyna w Niemczech , ma ta gre na kompie polecam niestety jest tu po niemiecku i z fabuly malo wiem ale jesli chodzi o sama rozgrywke to wspaniala, nie mowiac juz o grafice pieknej ;)
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Dj_Edward

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23512

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 7:23 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
zubr ummm...... coprawda mam 17 lat :P ale pifka to sie czasem napije ;D Tyskie I Zywiec ,trzy najlepsze pifka :D
  Temat: Sprzęt,
Dj_Edward

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7774

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 7:19 pm   Temat: Sprzęt,
Ja mam taki sprzet i jak narazie w te gry co gralem mialem ustawione na full wymagania i chodzilo bezproblemowo a komp nie byl drogi w poruwnaniu do innych


Athlon 2.8
GeForce 7600 GS 256 ram / 128 bit
512 DDR2 zaniedlugo musze dokupic nastepne 512
  Temat: W co obecnie gracie?
Dj_Edward

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65281

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 7:12 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja przed wyjazdem do Niemiec (wakacje), a dokladnie pol tora tygodnia przed kupilem SpellForce2 a , ze gralem w jedynke w ktorej sie zakochalem :P , tom se kupilem i droga czesc, nom i zdazylem ja przejsc z jednym dniem zapasu nie ma slow aby opisac zachwyt ta gra ;) , mam juz kolejne postanowienie jak przyjade do domciu, tom ide po dodatek Wladce Smokow i tutaj mam od razu pytanko warto kupic dodatek jest On ciekawy ?? prosilbym pisac na pw zeby tutaj nie zasmiecac tematu , lub na gg 6609016
  Temat: Jaka to gra?
Dj_Edward

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109966

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 6:32 pm   Temat: Jaka to gra?
Anno niewiem dokladnie ,ktore jesli to w ogule Anno ale moze Anno 1503
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16