gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 39
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sojusz Polski i 3. Rzeszy
Egzorcist

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6424

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Gru 24, 2012 3:13 pm   Temat: Sojusz Polski i 3. Rzeszy
Niemcy chciały podbić albo pokojowo albo normalnie w drodze wojny całą Europę i zdobyć w ten sposób tzw. "Lebensraum". Możemy zobaczyć to wszystko na przykładzie paktu Ribentrop-Mołotow. Początkowo ten pakt sprawdzał się, ale z upływem czasu III Rzesza odchodziła od niego i już po kilku latach od rozpoczęcia wojny przeprowadziły operację Barbarossa.
  Temat: Programista PHP poszukiwany
Egzorcist

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5740

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lut 14, 2012 9:10 am   Temat: Programista PHP poszukiwany
"programistę PHP"
PHP to język skryptowy - może jak mi się uda to znajomego podeślę.
Jeżeli chodzi o programowanie to językami programowania są niewątpliwie Assembler, C/C++/C#, itp. A ty tutaj chyba się odniosłeś do najkrótszego żartu informatycznego "Programista PHP"

Pozdrawiam Egzorcist

ps. postaram się załatwić jedną osobę, ale nie wiem czy to wyjdzie ;)
  Temat: Problem Empire Earth 2 oraz Age Of Empires 3
Egzorcist

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5983

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lis 26, 2011 11:58 am   Temat: Problem Empire Earth 2 oraz Age Of Empires 3
proponuje najpierw poszukać folderów, a jak nic nie znajdziesz wyczyścić pliki tymczasowe + rejestr
  Temat: (Anty)reforma emerytalna
Egzorcist

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4600

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lut 12, 2011 9:59 pm   Temat: (Anty)reforma emerytalna
A czy dobrym pomysłem jest odcięcie zdrowej kończyny tylko dlatego, aby się ona nie zaraziła żadną chorobą od przylegającej do niej innej kończyny?
  Temat: Szukam gry na początek
Egzorcist

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4486

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 03, 2011 8:30 am   Temat: Szukam gry na początek
markovg@o2.pl, a nie lepiej zacząć od AoE3?
  Temat: Jaka to broń
Egzorcist

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54145

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Gru 24, 2010 9:24 pm   Temat: Jaka to broń
Tigo coś się nie pali do rozwiązania naszej zagadki więc może niech ktoś aktywny zada nową.
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Egzorcist

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67489

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Gru 17, 2010 12:11 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Matis nie to była jego polityka - później już parkinson dał o sobie znać i jego wielki instynkt zaczął zawodzić....
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Egzorcist

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67489

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Gru 11, 2010 9:33 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Proponuję Wam przestudiować Studium Tyranii A.Bullock`a. Przynajmniej się dość wiele dowiedzie o sudeckim pochodzeniu Hitlera (a może Hiedlera, gdyż takie jest jego nazwisko pradziadka) oraz o jego polityce i antysemityzmie wynikającymi z austriackiego obywatelstwa (do 1932 roku). To w wielkiej mierze zaważyło o wszystkch złych i dobrych decyzjach Hitlera.
  Temat: Gry internetowe na przeglądarkę.
Egzorcist

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10093

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 05, 2010 12:54 pm   Temat: Gry internetowe na przeglądarkę.
Uważam gry MMORPG (i inne tego typu online) za cholerne pożeracze czasu i wyciągacze kasy (popatrzmy chociaż na firmę GF - co gra to rozszerzenie funkcji, lepsze itemy, itp. za realny szmal...). Myślę jednak, że dobrze się w nich od czasu do czasu pobawić i pogadać z ludźmi.
  Temat: Pytanie o książki fantasy.
Egzorcist

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23941

PostForum: Książki   Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:33 pm   Temat: Pytanie o książki fantasy.
Przeczytaj dalszy ciąg przygód Drizzta
  Temat: III Wojna Światowa
Egzorcist

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12343

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:48 pm   Temat: III Wojna Światowa
Znając życie spełniłoby się w niej jedno powiedzenie ( a może nawet więcej). Chodzi mi oczywiście o przysłowie: "Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi". Znając życie potentatami byli by Rosjanie i Amerykanie używając swojego cudownego arsenału atomowego (ok 1000 bomb atomowych łącznie). Każdy z nas zapewne wie o tym co się dzieje po wybuchu bomby atomowej czy to z historii, czy z książek albo filmów. Zapewne byłby to kolejny niezły kocioł:).
  Temat: BiteFight
Egzorcist

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8377

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:40 pm   Temat: BiteFight
Grałem w to ponad 2 lata. Widząc co GF robi z tej gry zrezygnowałem - nie polecam - diabelna komercja(zresztą jak większość pozycji GameForge.de). Pod koniec 2008 roku grało się jeszcze dość dobrze, ale końcówka roku 2009 i początek roku 2010 zepsuły ją. Tak jak większość mówi - pożeracz czasu.
  Temat: Jaka to broń
Egzorcist

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54145

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Gru 20, 2009 2:49 pm   Temat: Jaka to broń
czyżby to była stara dobra maczeta?
  Temat: Darmowe gry strategiczne
Egzorcist

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10759

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Gru 20, 2009 2:33 pm   Temat: Darmowe gry strategiczne
Karma Tycoon czy ten tytuł nadal znajduje się w oczekiwanych do recenzencji?
  Temat: eu2... folder DB
Egzorcist

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4186

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Gru 20, 2009 12:15 pm   Temat: eu2... folder DB
xaods po co od razu cały folder? przecież można poprawić na własną rękę plik, który jest uszkodzony zawsze wypisuje mi coś takiego: On line xxx .... i tak dalej - i to wszystko się poprawia - i działa:)
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16