gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Earth 2160
Farin

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9825

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 14, 2006 12:28 pm   Temat: Earth 2160
Witam, posiadam Earth 2160 i mam mały problem :]
Czy spotkał się już ktoś z tym, że gra restartuje całego kompa. Częstotliwość restartu jest różna, raz jest to po pięciu minutach, a raz po godzinie.

Napisałem mail do pomocy technicznej, a oni po doradzeniu mi "co zrobić aby działało"(niestety nic nie pomogło: reinstal windowsa plus zainstalowanie directx z plyty z grą) odpisali mi iż przekazali naszą korespondencję do twórców gry, noi sobie tak czekam :/

Noi pytanie: Czy ktoś miał podobny problem? Jeśli tak to jak sobie z nim poradził?



Ps. Mój komputer spełnia zalecane wymagania do tej gry.
  Temat: Exterminacja
Farin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18889

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 27, 2006 11:32 am   Temat: Exterminacja
Tak sobie naszła mnie ochota ostatnio żeby zagrać ponownie w tą gierkę :]
Mam problem z misją wewnątrz budynku (układ planetarny pierwszy). jakoś cholera wszystkich ludzików mi tam zabijaja :[
Ma ktoś wypróbowany sposób?
  Temat: dobre mało znane strategie
Farin

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28175

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sty 10, 2006 10:31 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Witam Nowy się kłania :] A teraz do rzeczy:
Kroniki Czarnego Księżyca: Ehhhh ile ja spędziłem dni przy tym tytule ach ach :]
Wiecie, że można edytować statystyki i umiejętności "głównego bohatera"? Tak aby stał się takim bohaterkiem z prawdziwego zdarzenia :]
Warhammer 40k : Chaos Gate - nie wiem jak znana wśród strategów jest ta gierka, ale w gronie graczy których znam raczej mało, a miała skubana potencjał :]
Exterminacja: Tytuł niezbyt dobry ale miał parę fajnych pomysłów, szkoda tylko, że jeden właśnie zepsuł mi przyjemność z grania :[
Nexus: The Jupiter Incident: Hmmmm a ten tytuł wam coś mówi ? :]
Sacrifice -hmmmm głośny ten był czy cichy ? :P
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16