gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przedterminowe wybory parlamentarne?
FiDu

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5203

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:52 pm   Temat: Przedterminowe wybory parlamentarne?
Perkun napisał/a:
Może ja Klemens jestem zbyt radykalny, ale powywieszał bym tych psów politycznych na latarniach ulicznych...

No to jest nas dwoch sedziow i katow w jednej osobie. Jak bedziesz szedl wieszac, to daj znac, bo tez sie na to pisze :)
  Temat: Przedterminowe wybory parlamentarne?
FiDu

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5203

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:48 pm   Temat: Przedterminowe wybory parlamentarne?
Niestety, nie wazne jak bardzo bym sie staral, los tego kraju nie bedzie mi obojetny. Tak, jestem patriota, w skrajnych przypadkach nacjonalista, a przez wiekszosc czasu nawet skinem z fryzury :), wiec kiedy widze co sie dzieje w Polsce, otwiera mi sie noz w kieszeni.

Pamietam, ze jak mialem -nascie lat, ojciec powiedzial mi o politykach "widzisz, to jest tak ze tu w telewizji oni sie kloca, a potem razem pija wodke". I potrzebowalem niemal dziesieciu lat by zrozumiec, ze moj ojciec mial racje. Ze wszyscy tam na gorze to jedna wielka banda. Ze tak naprawde gleboko w odbycie oni wszyscy i kazdy z osobna maja ten kraj. Ze niczym Judasz, sprzedaja go za 30 srebrnikow...

Moze to bedzie brutalne co teraz powiem, ale nie obchodzi mnie czy wybory beda czy nie. I tak na nie nie pojde, bo wiem ze nie ma znaczenie na kogo zaglosuje. Przeciez panowie z lewicy w kilka dni nagle i tak zmienia poglady i zaczna co dzien wychwalac papieza pod niebiosa, a jezeli Giertychowi by dobrze zaplacic, to niczym sw Piotr zaparlby sie Jezusa i to nie jeden raz.

A jak jest juz jakis uczciwy polityk, ktory rzeczywiscie chce cos zrobic dla kraju, to zrobia z niego wariata, debila, pijaka, narkomana czy co tam jeszcze (vide posel Janowski).

Wydaje sie to glupie, ale rzeczywiscie jakies nadzieje pokladalem w Lepperze. Ze przyjdzie chlop ze wsi i rozpedzi cale towarzystwona cztery wiarty. Ze moze on jednak chce czegos dla Polski, a nie dla siebie. Oj, jak bardzo sie mylilem. Kiedy pan Lepper dorwal sie bowiem do koryta stal sie po prostu kolejna SWINIA.

Korwin-Mikke napisal swego czasu piosenke wraz ze skiba, gdzie czesto padaly slowa 'dopoki w korycie jest pelno, to swinie beda sie pchaly'. I tu sie zgadzam. Zabrac tym wszystkich poslom, senatorom i minitstrom ich hiperpensje. Nie przyznawac odpraw, cofnac immuntety, ktore sa gigantycznym debilizmem... Niech fukcja posla bedzie funkcja honorowa. Niech poslami, ministrami itd, a zatem reprezentatami kraju na arenie miedzynarodowej beda ludzie ktorzy maja o danej sprawie rzeczywiste pojecie, a nie kolesie.

ZAMORDYZM. To jest droga dla Polski. Niestety, ale majac 21 lat widze, ze nasz kraj nie dorosl do demokracji. Nie wiem, jak mialy by wygladac rzady silnej reki, ale to jest chyba jedyna szansa dla Polski. Potrzebuje nasz kraj bowiem trudnych reform (tak, wiem, ze to haslo jest rzucane czesto, ale na litosc boska - haslami to mozemy sie oobrzucac na stadionach), a trudne reformy jest w stanie zapewnic TYLKO rzad wieksosciowy, z prezydentem i z CHECIA rzeczywstej poprawy kraju. Reformy bowiem rzadko kiedy przysparzaja zwolennikow, ale ktos sie musi poswiecic...

Dlugo moglbym tu pisac jak to jest zle, ale chyba kazdy widzi, ze dobrze nie jest. Odszedlem od tematu, ale podobnie zrobil Perkun z ktorym zgadzam sie w wiekszosc tez. Reasumujac - GOWNO mnie obchodza te wybory. Bede jak Yarpen Zirgin i beda czynil dobro w swoim malym swiatku, bo wiem ze mam szanse go zmienic. Na szczeblu krajowym zas zostanie bandytyzm i zlodziejstwo, niewazne czy pod szyldem SLD, PSL, PO, PiS (a moze raczej BiN - bezprawie i niesprawiedliwosc :)), Samoobrona, LPR, czy HwieCoJeszcze...

A wszystkim polecam scene przedstawiajaca polski sejm w 'Dniu Swira'... Daleko od prawdy Marek Koterski nie byl :(
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16