gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 341
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: L2 Valinor
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8533

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 9:35 am   Temat: L2 Valinor
Nie ganiasz, ale ganisz. :wink: Kapujesz? :razz:
  Temat: Poker
FifiCz

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4456

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 9:34 am   Temat: Poker
E tam, wolę grać z kumplami na zapałki. :mrgreen:
  Temat: Har- Mageddon
FifiCz

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4777

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 7:41 pm   Temat: Har- Mageddon
Na eufi thorfinn postanowił napisać AAR-a single player w HoI 2. AAR jest jednak nietypowy, gdyż został powołany zespół, który będzie kierował przebiegiem AAR-a (poszczególne Ministerstwa tworzą userzy, sam jestem członkiem Departamentu Wojsk Lądowych, dowodzę grupą odwodową Iberia).

Sam AAR toczy się na scenariuszu Armageddon. Gramy Burbonią. Niebawem ruszy druga fala mobilizacyjna.

Serdecznie zapraszam do śledzenia i w miarę możliwości uczestniczenia w grze!

http://forum.eufi.org/forumdisplay.php?f=465
  Temat: L2 Valinor
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8533

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 7:36 pm   Temat: L2 Valinor
Żeby nie drążyć tematu odpowiem tylko na jedno pytanie.

Hunter napisał/a:
A to dlaczego??


Bo ganisz kumpla :cry:

:razz:
  Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
FifiCz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8563

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 7:34 pm   Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
Odkrywcy i konkwistadorzy pojawiają się losowo, chyba wpływ ma na to suwak ustawień lądowych i morskich. Możesz również wpisać id eventa, tylko tego nie wiem.
  Temat: L2 Valinor
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8533

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 7:05 pm   Temat: L2 Valinor
Hunter napisał/a:
To dwa - w My Fantasy jestem graczem aktywnym i w dalszym ciągu się da grać.


Kiedy ostatnio wszedłem na serwer to musiałem szybko zrezygnować. Po prostu nie dało się grać.

Hunter napisał/a:
To trzy - określenie noob jest obraźliwe i nie stosuj go na łamach forum, równie dobrze wiele innych ludzi może tak powiedzieć o Tobie, a nawet jeśli sprawiają problemy to nikt nie każe prowadzić Ci z nimi rozgrywki ;) .


No od Ciebie Hunter tego bym się nie spodziewał. :wink:

A tak w ogóle nie wkurzałoby Ciebie to, że ludzie atakują Cię, mimo iż masz napisane w profilu i podkreślasz to na każdym kroku, że wykonujesz questy, a nie ciągle walczysz z innymi.Walka jest częścią MMO, ale nie można walczyć zawsze i wszędzie. Wkurzające jest też ich ciągłe "choć na solo", "walczysz?", "solówa?"

Ale jak widać niektórym to nie przeszkadza.
  Temat: L2 Valinor
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8533

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 4:27 pm   Temat: L2 Valinor
W My-fantasy teraz nawet się nie da grać. Gracz na graczu, 3/5 to nooby i co chwile się wiesza.

Ale rozmawiamy o L2 Valinor a nie o My- fantasy.
  Temat: Poszukuję gry strategicznej
FifiCz

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6622

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 4:11 pm   Temat: Poszukuję gry strategicznej
A tak naprawdę 25 h na dobę 8 dni w tygodniu. :wink:
  Temat: Cities of darkness
FifiCz

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4597

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 11:22 am   Temat: Cities of darkness
Zobaczymy co to za gra, może się spodoba.

PS. Ale i tak nic nie przebije My- fantasy.
  Temat: Konkurs na fabułę gry RPG
FifiCz

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6454

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 3:36 pm   Temat: Konkurs na fabułę gry RPG
Hunter napisał/a:
Ale bycie księdzem wiąże się z końcem panienek


bez komentarza

Może coś skombinuję i napiszę. Tylko trzeba usiąść i pomyśleć.
  Temat: Konkurs na fabułę gry RPG
FifiCz

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6454

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 10:50 am   Temat: Konkurs na fabułę gry RPG
Ja daję pomysł: Jesteś księdzem i walczysz z diabłami i innymi cudami. :razz:
  Temat: Hearts of Iron 3
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 22966

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:11 pm   Temat: Hearts of Iron 3
Hunter napisał/a:
Powiem tyle - czekam z ogromną niecierpliwoscią :P To będzie prawdopodobnie moment, w którymw końcu przestanę męczyć HoI II ;) .


Hunter zgadzam się z tobą. Jak tylko dostałem w swoje ręce dwójeczkę jedynka poszła w odstawkę. Teraz będzie podobnie.

Musze jeszcze poczekać na wymagania sprzętowe i odpowiednio dostosować komputer oraz czekać, czekać i czekać.

:wink:
  Temat: Hearts of Iron 3
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 22966

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Sie 21, 2008 5:07 pm   Temat: Hearts of Iron 3
Dowiedziałem się jeszcze, że mapa ma zawierać 10 000 prowincji. Będzie się działo! Jak naprawdę będzie tyle prowincji to wojna może trwać baaaaaaardzo długo.
  Temat: Hearts of Iron 3
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 22966

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Sie 21, 2008 12:51 pm   Temat: Hearts of Iron 3
Na eufi pojawiła się informacja o oświadczeniu Paradoxu, że HoI 3 wyjdzie w 3 kwartale 2009 roku. W grze mają się znaleźć najlepsze pomysły i rozwiązania jakie zastosowano w grach strategicznych.

A co wy myślicie o nowym HoI? Ja już odkładam kasę i czekam z niecierpliwością.
  Temat: Igrzyska w Pekinie
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6667

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Sie 16, 2008 11:17 am   Temat: Igrzyska w Pekinie
Wczoraj oglądałem pchnięcie kulą. Majewski pięknie rzucił. Wreszcie mamy złoto i Pekin nie będzie całkowitą klapą.
 
Strona 2 z 23
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16