gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 341
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mroczne Wieki - Zdobywanie Prowincji
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7041

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Maj 22, 2007 6:03 pm   Temat: Mroczne Wieki - Zdobywanie Prowincji
O jaką gre ci chodzi?
  Temat: ankieta kłąmie ;]
FifiCz

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8352

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Wto Maj 22, 2007 6:01 pm   Temat: ankieta kłąmie ;]
Piszę to wszędzie gdzie mogę:H3 bez względu na wszystko zawsze będzie dla mnie grą do której chce się wracać.W H4 zauważyłem wiele błędów.Grafika(o ile coś pamiętam,grałem w to jakiś rok temu)była dobra.Co do muzyki nic nie pamiętam,o H5 nie mam zielonego pojęcia.
  Temat: Harry Potter
FifiCz

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22366

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Maj 22, 2007 5:57 pm   Temat: Harry Potter
Harry Potter nie wygląda mi na grę strategiczną.Jeśli jednak jest ciekawa proszę o przybliżenie mi tej gry.
  Temat: "hirosy" 3
FifiCz

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18724

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Maj 22, 2007 5:55 pm   Temat: "hirosy" 3
Ja grałem chwilę w Heroes IV i spodobała mi sie grafika.Szybko wróciłem jednak do Heroes III.Może źle oceniam Heroes IV ale nie grałem w nie zbyt długo.
  Temat: Nowa gra twórców Narodzin Ameryki
FifiCz

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5269

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 5:11 pm   Temat: Nowa gra twórców Narodzin Ameryki
Chciałbym wreszcie zobaczyć grę która ilustruje polskie bitwy i wojny w XVI,XVII i XVIII wieku.Możnaby stworzyć też grę o powstaniach Styczniowym i Listopadowym.
  Temat: W samo południe - Jednostki propagandowe
FifiCz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4588

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 5:06 pm   Temat: W samo południe - Jednostki propagandowe
Tak,w wielu filmach które oglądałem USA jest postrzegane jako zbawcę świata który ochroni ziemię przed zagładą.Zauważyłem jednak że większość filmowych katastrof dzieje się w Ameryce.
  Temat: W samo południe - Realizm symulacji
FifiCz

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4360

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 5:03 pm   Temat: W samo południe - Realizm symulacji
Bitwa może przebiegać tak jak w historii,ale z możliwością wygranej armii historycznie przegranej.Dla mnie taka sama liczba ofiar co naprawdę jest troszkę dziwne.
  Temat: "hirosy" 3
FifiCz

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18724

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 4:59 pm   Temat: "hirosy" 3
Ja szczególnym sentymentem darzę Zamek.Był on moim pierwszym zamkiem w Heroes 3.Szczególnie podoba mi się nastrój który w nim panuje.Lubię też Bastion i Fortece,ale w Zamku zawsze będę czuł się najlepiej.
  Temat: The Settlers
FifiCz

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15721

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 4:52 pm   Temat: The Settlers
Dla mnie seria The Setlers podobnie jak Heroes jest serią kultową.
  Temat: W samo południe - Broń w drużynie piechoty
FifiCz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4609

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Maj 17, 2007 4:06 pm   Temat: W samo południe - Broń w drużynie piechoty
Może moździerz nie nadaje się do walki w mieście,ale w czasie np.przewagi liczebnej wroga może uratować oddziałowi życie.Warto zauważyć iż w dzisiejszych czasach nie mają już znaczenia ogromne rzesze wojska,ale jego umiejętność w posługiwaniu się bronią.Teraz wielkie znaczenie mają wojska aeromobilne,powietrzno-desantowe które można szybko przerzucać z miejsca na miejsce.
  Temat: W samo południe - Mikrozarządzanie
FifiCz

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5284

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Maj 14, 2007 1:36 pm   Temat: W samo południe - Mikrozarządzanie
To zależy także od gry.Mnie naprzykład podoba się ten pomysł z innymi jednostkami.Moim zdaniem znacznie urozmaica to grę i staje się wtedy ciekawsza.
  Temat: The Settlers
FifiCz

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15721

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Maj 14, 2007 1:32 pm   Temat: The Settlers
Niestety grałem tylko w Setlers IV.Mi spodobała się ta gra(choć czasami się zacinała i trzeba było troche poczekać zanim wszystko wracało do normy).Dużo słyszałem o innych częściach i wywnioskowałem,że i one zasługują na uwagę każdego stratega.
  Temat: W samo południe - Broń w drużynie piechoty
FifiCz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4609

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Maj 14, 2007 1:21 pm   Temat: W samo południe - Broń w drużynie piechoty
To zależy od liczby żołnierzy.Jako brońwsparcia w ataku piechoty(10-15 osób)poleciłbym 2-3 granatniki,jakiś lekki moździerz,RKM.


PS.Mam pytanie:czy istnieje moździerz na tyle lekki żeby można by go przenosić szybko i sprawnie z miejsca na miejsce nie spowalniając ataku piechoty?
  Temat: XVII wiek. Co zrobić by Polska ocalała?
FifiCz

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 13925

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Maj 12, 2007 3:42 pm   Temat: XVII wiek. Co zrobić by Polska ocalała?
Chcę jescze powrócić do wyniszczających Polskę wojen.Obce armie łupiły,plądrowały miasta i wsie.Tatarzy uprowadzali ludzi w jasyr.W Rzeczypospolitej spadła liczba ludności.Skarb był pusty.Polskę już wpołowaie XVII wieku nie było stać na kosztowne wojny.Gdyby nie wielki zryw ludności w czasie "potopu" szwedzkiego,kto wie czy Polska by nie upadła.
Polska siła zbrojna była swego czasu potęgą i była jedną z najpotężniejszych w Europie(XV-XVI wiek).
  Temat: The Settlers
FifiCz

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15721

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Maj 11, 2007 2:32 pm   Temat: The Settlers
Ja grałem w The Setlers IV Złota Edycja.Spodobała mi się ta gra,szczególnie muzyka jest przyjemna dla ucha.Ta gra mnie wciągneła i jest naprawdę dobra.Mam jeszcze pytanie czy na forum jest taka osoba która grała w tą grę?
 
Strona 20 z 23
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 16