gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 341
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Edytory Map
FifiCz

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4600

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:20 am   Temat: Edytory Map
Przydałby się edytor map w Podboju Rzymu i Codename Panzers Faza1.
  Temat: W samo południe - Wykryci terroryści
FifiCz

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7021

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 7:27 am   Temat: W samo południe - Wykryci terroryści
Jeśli tam są cywile to już inna sprawa.
  Temat: W samo południe - Wykryci terroryści
FifiCz

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7021

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:51 pm   Temat: W samo południe - Wykryci terroryści
Trzeba by najpierw otoczyć terrorystów i rozbić ich z działek.Wydaje się to proste ale myślę,że na wojnie nie jest to takie proste.Wynik walki zależy też od uzbrojenia.Jeśli ma się potężne działa i wsparcie lotnicze to jest o wiele łatwiej niż jeśli dysponuje się karabinami maszynowymi i granatami.
  Temat: Najlepsza Taktycznie Armia Sredniowiecza
FifiCz

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5686

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:39 pm   Temat: Najlepsza Taktycznie Armia Sredniowiecza
Stawiam na armie zakonów rycerskich i mongołów.

[ Dodano: Sro Kwi 25, 2007 8:41 am ]
Aha.Warto zwrócić uwagę na angielskich łuczników z okresu wojny stuletniej.Ich siła pokazała się pod Crecy i Poitiers(gdzie i tak mieli ułatwine zadanie przez błędy francuzów).
  Temat: Codename Panzers Faza1-Taktyka spalonej ziemi.
FifiCz

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5515

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:19 pm   Temat: Codename Panzers Faza1-Taktyka spalonej ziemi.
Mam problem.W grze Codename Panzers Faza1 nie mogę przejść drugiej planszy rosjanina Aleksandra Władymirowa.Niemcy rozbijają moich sojuszników szybciej niż przejedzie większość cystern.Nie dość że muszę bronić swojego odcinka frontu to muszę jeszcze jakoś wypędzić niemców z rafinerii gdyż niszczą ciężarówki,a nie mogę pozwolić sobie na podział sił.Proszę o pomoc.
  Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
FifiCz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5209

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 4:45 pm   Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
W Podboju Rzymu(co trochę denerwuje) można stawiać budynki tylko w obrębie budynku głównego.To moim zdaniem utrudnia grę np.jeśli pilnie potrzebuję miejsca na nowy budynek a nie mogę skasować innego bo to oznacza przerwę w dostawie surowców i spore załamanie mojej ekonomim(jeśli nie katastrofę).
  Temat: Euro 2012 w Polsce!! (i Ukrainie)
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6037

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 4:28 pm   Temat: Euro 2012 w Polsce!! (i Ukrainie)
Bardzo się cieszę z tej radosnej wiadomości.To dla nas wielki zaszczyt.Wreszcie będziemy mieli więcej autostrad,dróg szybkiego ruchu,hotele i nareszcie stadiony na poziomie światowym.Mam tylko jedną obawę.Kto weżnie pieniądze na utrzymanie naszych stadionów po mistrzostwach?


Mimo iż nasz naród czeka jeszcze dużo pracy,bardzo się cieszę z Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Ku chwale ojczyzny!
  Temat: W samo południe - Bitwa nad Bzurą i Armia Łódź
FifiCz

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5050

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 3:04 pm   Temat: W samo południe - Bitwa nad Bzurą i Armia Łódź
Armia Łódź powinna połączyć się z armią Poznań i kontynuować walkę.
  Temat: W samo południe - Radar
FifiCz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6700

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 2:56 pm   Temat: W samo południe - Radar
Moim zdaniem większe szanse ma samolot.
  Temat: XVII wiek. Co zrobić by Polska ocalała?
FifiCz

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 13820

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 2:53 pm   Temat: XVII wiek. Co zrobić by Polska ocalała?
Popieram forumowicza PAK.Należałoby stworzyć coś w rodzaju rządu z królem na czele(coś w rodzaju prezydenta i premiera w jednym)w którym każdy minister byłby odpowiedzialny za inne elementy funkcjonowania państwa.Trzeba by też znacznie ukrócić poczynania szlachty,zreformować system podatkowy,wprowadzić stałe korpusy armijne.Tak jak napisał Ajmdemen w XVIII wieku na reformy było już za późno.
  Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
FifiCz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5209

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 2:08 pm   Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
Przepraszam nie zauważyłem.
  Temat: W samo południe - Jednostki propagandowe
FifiCz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4552

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:22 pm   Temat: W samo południe - Jednostki propagandowe
Panowie oficerowie.Moim zdaniem jednostki propagandowe powinny motywować żołnierzy do walki,rozgłaszać idee państwa któremu służą.
  Temat: Edytory Map
FifiCz

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4600

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:16 pm   Temat: Edytory Map
Czy edytory map powinny się znajdowac w grach?Moim zdaniem powinny być używane do tworzenia sensownych map z równymi szansami,a nie do dawania sobie wszystkich ulepszeń łatwego pokonywania przeciwników.Co o tym sądzicie?Dziękuje za wszystkie posty.
  Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
FifiCz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5209

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:08 pm   Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
Popieram Tobiasza.Moim zdaniem powinno się budować bazy w dowolnych miejscach na mapie.
  Temat: W samo południe - Ulubione tło
FifiCz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4459

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:05 pm   Temat: W samo południe - Ulubione tło
Ja mogę grać we wszystkich epokach,byleby gra była wciągająca i nie nudziła się po tygodniu.
 
Strona 22 z 23
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16