gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 341
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co proponujecie
FifiCz

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8209

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 5:02 pm   Temat: Co proponujecie
Proponuję ci Amercan Concuest(nie wiem czy ją jeszcze gdzieś dostaniesz).
  Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
FifiCz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4855

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:59 pm   Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
W American Concuest występują neutralne zwierzęta na które możesz polować.Znalazłem też indian o nazwie Texoco którzy napadają gracza i niszczą co sie da.
  Temat: Jak bedzie wyglądać przyszłosć RTS-ów?
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4723

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:54 pm   Temat: Jak bedzie wyglądać przyszłosć RTS-ów?
Myślę że powinno stworzyć grę która łączyłaby cechy Cossacks i American Concuest.
  Temat: ankieta kłąmie ;]
FifiCz

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8319

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:33 pm   Temat: ankieta kłąmie ;]
Sądze że H3 jest lepsze.(to moje osobiste zdanie).
  Temat: HoMM 3: The Shadow of Death
FifiCz

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10060

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:31 pm   Temat: HoMM 3: The Shadow of Death
Dzięki za podpowiedź!
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
FifiCz

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11847

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:23 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
EU2 i HOI to super gry!Gram w obydwie i wszystko jest dobrze.Jedynym minusem jest to, że czasami gra wyłancza się podczas rozgrywki a poza tym nic złego.
  Temat: Najpotężniejszy zakon rycerski
FifiCz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5095

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 12:15 pm   Temat: Najpotężniejszy zakon rycerski
Moim zdaniem Krzyżacy: przeciwstawiali się Polsce i Litwie przez długi czas mieli dużą dobrze wyszkoloną armię.Na drugim miejscu postawiłbym na Templariuszy długo bronili się w ziemi świętej i utrzymywali potężną armię i wielkie bogactwo.
  Temat: Geniusz Aleksandra Wielkiego?
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6617

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 12:09 pm   Temat: Geniusz Aleksandra Wielkiego?
Aleksander był geniuszem wojskowym ale po pijanemu zabił swego brata Klejtosa a przy okazji innej uczty za nawową greckiej kurtyzany Tais kazał spalić wspaniały pałac perskich królów w Persepolis.
Gdy Aleksander przekroczył Eufrat Dariusz złożył mu ofertę że Aleksander zajmie wszystkie perskie tereny na zachód od tej rzeki wzamian za pokój Aleksander ku zdumieniu wszystkich odrzucił tę propozycję.
  Temat: Uzbrojenie dla WP
FifiCz

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34393

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:57 am   Temat: Uzbrojenie dla WP
Moim zdaniem nasza armia powinna mieć karabiny Kałasznikow a w broni pancernej postawić na na Leopardy i Polskie czołgi Twardy.W powietrzu powinny panowac F-16 tylko szkoda że jest ich tak mało.
  Temat: Rangi
FifiCz

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10190

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:49 am   Temat: Rangi
Choć jestem nowy nie widzę potrzeby zmiany rang na forum sztab.com
  Temat: Mroczne Wieki - Zdobywanie Prowincji
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7029

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:47 am   Temat: Mroczne Wieki - Zdobywanie Prowincji
Gdy grałem w MROCZNE WIEKI była taka zasada:która armia jest większa i ma lepszego dowódcę zajmuję prowincję.
 
Strona 23 z 23
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16