gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 341
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam Victorii
FifiCz

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4843

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Lip 15, 2008 11:49 am   Temat: Szukam Victorii
Czy ktoś wie gdzie jeszcze można dostać Victorię? Szukam jej od paru dni i nie mogę znaleźć nigdzie do kupienia.

:?: :?:

Na allegro też nie ma :cry: .
  Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9823

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pon Cze 23, 2008 10:58 am   Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
Słyszałem to i muszę przyznać, że spalony był, choć karnego dla Austrii w takim razie też nie powinno być.

Ps. Dlaczego umowę z Benhakkerem przedłużono jeszcze przed EURO? Powinno się poczekać na wyniki drużyny.

A kiedy nasi przylecieli do Polski, część piłkarzy powiedziała, że zależy im tylko na kasie a nie na grze w reprezentacji. A jeden z nich uznał, że graliśmy słabo bo "kibice zachowywali się za głośno".

Mogę pochwalić jedynie Artura Boruca i Rogera. Smolarek przygasł na tych mistrzostwach, Krzynówek grał słabo jak nigdy, reszta też za wiele nie pokazała.

:cry:
  Temat: W samo południe - Dyscyplina
FifiCz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4801

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Cze 23, 2008 10:52 am   Temat: W samo południe - Dyscyplina
Można trochę "popuścić pasa" ale dyscyplinę trzeba zachować. Można żołnierzom pozwolić na np. grę w karty, pożartowanie sobie a nie bezsensowne trwanie wszystkich na stanowiskach bojowych. Niedopuszczalne jest handlowanie bronią i amunicją bądź innymi przedmiotami wojskowymi przez żołnierzy. Za to powinien ich czekać sąd polowy.

:razz:
  Temat: MMORPG Sherwood
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10687

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Cze 22, 2008 9:41 am   Temat: MMORPG Sherwood
Hunter napisał/a:
FifiCz napisał/a:
I gra po angielsku więc dużo nie zrozumiałem.



Niestety znajomość ang. jest potrzebna do większości MMORPG-ów ;)


A My- Fantasy online. Hunter polecam Tobie tę polską gierkę.

W Sherwooda pykam jak jest chwila a nie chce mi się grać w HoI 2, Eu 2 czy Mroczne Wieki. Jednak do końca nie wiem o co w grze chodzi.

:mrgreen:
  Temat: MMORPG Sherwood
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 10687

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Cze 21, 2008 10:13 am   Temat: MMORPG Sherwood
Grałem w to, gra taka sobie. Wkurzające były te pająki co za mną jak szalone ganiały. I gra po angielsku więc dużo nie zrozumiałem.
  Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9823

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sob Cze 14, 2008 11:05 am   Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
Sędzia kalosz!Byłem z klasą na wycieczce w Gdańsku i oglądaliśmy mecz z jakimiś gimnazjalistami.Atmosfera super!

Moim zdaniem karnego nie było, ale nie mnie to sądzić, bo każdy był za naszymi i wyzywał Austriaków.

Sędzia w Polsce niech się lepiej nie pokazuje :wink: .

PS. Nie oszukujmy się, nasi mogą się pożegnać z EURO. :cry:
  Temat: EU Rome(Rzym)
FifiCz

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6268

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Cze 03, 2008 1:46 pm   Temat: EU Rome(Rzym)
Grał już ktoś w demo lub w angielską wersję(Polska premiera 11 czerwca)? Jeśli tak to jakie wrażenia z gry?

Dla mnie ta gra to jako fana gier Paradoxu pozycja obowiązkowa :grin: (do kolekcji brakuje mi też Victorii)dlatego czekam z niecierpliwością. Ciekawe tylko, jaka będzie cena :???: ?
  Temat: W samo południe - Zużycie luf
FifiCz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4192

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Cze 03, 2008 1:40 pm   Temat: W samo południe - Zużycie luf
Dobra, przyznam Tobie rację, można tak zrobić, ale nie róbmy Off Topic (chyba już nabrałem nawyków z Eufi :wink: ).
  Temat: W samo południe - Zużycie luf
FifiCz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4192

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Cze 02, 2008 1:12 pm   Temat: W samo południe - Zużycie luf
Łukasz18 napisał/a:
ja również jestem za zużywaniem sie wszystkiego łącznie z butami żołnierzy


Tylko wtedy gra będzie jak już wspomniano wcześniej tylko dla maniaków strategii i wojska.
Dla szerszego grona gra będzie niedostępna :razz: .

Wracając do tematu :wink: , ja jestem za zużywaniem się wielu rzeczy w grach wojennych. Powinna być też możliwość wezwania z dowództwa części zamiennych ewentualnie zdobycie ich na wrogu.
  Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9823

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Cze 01, 2008 9:33 am   Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
EURO już za kilka dni, atmosfera rośnie, wciąż wierzę w naszych(dzisiaj z Danią). Byleby nie dać się sprowokować Niemcom, którzy jak zwykle mają beznadziejne poczucie humoru, a i tak w swojej własnej reklamie wychodzą na idiotów, sikając w takt swojego hymnu i to do tego do rowu zaraz przy drodze(wstydu nie mają czy co?). Ktoś kradnie im też samochód, tylko nie wiadomo kto. Niepotrzebnie część Polaków dała się sprowokować.

Nasi mają duże szanse wyjść z grupy, tylko trzeba grać swoje, a nie skupiać się na rywalach, bo inaczej nic nie osiągniemy.

:mrgreen:
  Temat: Co polecacie?
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8102

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Maj 30, 2008 12:27 pm   Temat: Co polecacie?
Co do Hogwartu,to wróciłem do gry po miesiącu przerwy.Gra jest fajna,tylko spodziewałem się raczej MMO w świecie czarodziejów.

:wink:
  Temat: cyrodiil - MMORPG
FifiCz

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6343

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Maj 25, 2008 8:22 pm   Temat: cyrodiil - MMORPG
No,chyba spróbuję swoich sił w tej grze.

Na razie nic nie mam o niej do powiedzenia,zobaczymy później.

:mrgreen:
  Temat: Harry Potter
FifiCz

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22348

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Maj 18, 2008 5:39 pm   Temat: Harry Potter
Kurcze dopiero sobie przypomniałem o tym temacie... :wink:

Siódmą część kupiłem w styczniu w... a jakże w Biedronce :mrgreen: .Przeczytałem z ciekawością.Muszę skądś skombinować resztę części bo pamiętam tylko fragmenty i to co było w filmach.

Już chciałem pisać o fabule,ale pomyślałem sobie,żeby nie zabierać radości przyszłym czytelnikom.

:grin:
  Temat: Czy dzisiaj możliwa jest unia Polski z Litwą?
FifiCz

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 29983

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Maj 18, 2008 4:54 pm   Temat: Czy dzisiaj możliwa jest unia Polski z Litwą?
wszak napisał/a:
Nie możemy także zapomnieć o tym co stało się podczas II Wojny Światowej - nasi "sojusznicy" czekali aż Niemcy i Ruscy nas wykończą, a wtedy oni będą mogli się dozbroić. Na sojuszników, szczególnie takich jak Francja i Anglia, a szczególnie USA nie ma co liczyć, będą zawsze trzymać się swojego zadka.


Bo to jest największy feler położenia Polski w środku Europy.Możemy być zaatakowani z praktycznie każdej strony.Kiedy wybuchnie III Wojna światowa(za nic nie mogę zrobić dużego"ś") to Polska pójdzie na pierwszy ogień(ale już chyba powstał taki temat).

Moim zdaniem Anglia i Francja nie tyle co prowadziły politykę appeasementu(czy jakoś tak :wink: )to bały się kolejnej wojny.Ale to jak wiadomo rozmowa do całkowicie innego tematu.

Może zrobiłem offtop ale chyba ujdzie... :cool:
  Temat: ankieta kłąmie ;]
FifiCz

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8331

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Maj 12, 2008 12:56 pm   Temat: ankieta kłąmie ;]
Ja odniosłem wrażenie,że mój komputer trawi tylko trójkę.Kiedy instalowałem czwórkę,wyskakiwał mi błąd,o piątce wspominałem wyżej :neutral: .A więc nie miałem okazji dobrze zapoznać się z nowymi wersjami i nie wiem do końca co o nich sądzić.

:smile:
 
Strona 4 z 23
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16