gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Siła i Honor
Flabber

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6961

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 9:57 am   Temat: Siła i Honor
nooo niepowiem wygląda ciekawie :) ściągne demko i obadam :) wygląda na podobne do total war.
  Temat: dobre mało znane strategie
Flabber

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28082

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 26, 2005 4:59 pm   Temat: dobre mało znane strategie
ehh wydawało mi się poprostu ze mało kto zna KoH ale z Blitzem to masz racje :)
  Temat: dobre mało znane strategie
Flabber

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28082

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 26, 2005 12:19 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Blitzkrieg + wszystkie dodatki (troche tego jest :) )
Knights Of Honor - bardzo dobra strategia z ładną grafiką 2D (można grać Polską! :D )
SuperPower 2 - "ogromna strategia" - zmodyfikowana potrafi obsłużyć 129 graczy online czyli każdy kraj ma gracza :)
  Temat: Earth 2160
Flabber

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9777

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 26, 2005 12:10 pm   Temat: Earth 2160
nie :D to nie moja fota ktoś ją zrobił dla serwisu Inside Earth :) dałem j.ą bo niemiałem pod ręką akurat cyfrówki :)

więc tak jak zainstalujesz itp to wchodzis do głównego menu i musisz podac keya wpisujesz i luzik możesz jeszcze zaznaczyć czy chcesz się odrazu zarejestrować (dostanies majla z linkiem do dodatkowych map MP) ale nie musisz :) twoja wola :) po wpisaniu keya dostjesz kod aktywacyjnie (niewiem do czego służy ale do czegoś napewno więc lepiej go zapisać :) ) i możesz grać :)
  Temat: Earth 2160
Flabber

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9777

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sie 23, 2005 9:44 am   Temat: Earth 2160
no w niedługim czasie ci moge przesłać a o czujnik ruchu to chodzi mi o ten:

http://wec.insideearth.de...os/dscf0087.jpg - czarny prostokąt z białym kółkiem to jest czujnik ruchu.
  Temat: Earth 2160
Flabber

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9777

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 7:28 pm   Temat: Earth 2160
Ja także posiadam Earth 2160 gra jest genialna chociaż na moim sprzęcie to musze grać na low detalach i rozdziałce 800x600 ale to sie wkrótce zmieni :D
jak ja dostałem wersje za 30zł to dostałem jeszcze czujnik ruchu całkiem fajny :)
  Temat: Jaka to gra?
Flabber

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109534

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 12:33 am   Temat: Jaka to gra?
moim zdaniem to Tehoracy czy jakoś tak :)
  Temat: Squad assault
Flabber

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11436

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Sie 20, 2005 11:09 pm   Temat: Squad assault
Witam!

Ostatnio przeglądałem strony www z zapowiedziami gier gdy moje oczy nagle zauważyły gre (a raczej demo) pt. Squad Assault. (http://www.squadassault.com) przypomina a nawet zachowuje się jak Combat Mission więc napewno spodoba się faną serii. do gry z początku podchodziłem z dośc sceptycznym nastawieniem i pytaniem "czy ta gra mi się wogule spodoba?" patrząc na screeny nie ukrywam ze mnie nie co odstraszała grafika ale powiedziałem sobie a co mi tam spróbowac nie zaszkodzi. więc włączyłem już demo i rozpoczołem pierwszą misje (w sumie 3 w demie) . Naszczeście gra była spauzowana więc miałem czas na zapoznanie się z interfejsem, który w sumie ogranicza sie głównie do klikania prawym klawiszem myszy. po około 15 minutach przestałem zwracać uwage na grafike (która w demie zresztą jest ograniczona do tekstur na low niewiem czemu... ) w każdym razie gra jest jak dlamnie nawet na najniższym poziomie trudności piekielnie trudna nasi żołnierze wysają kommendy w boju krzyczą, wrześczą o ammunicje i medyka giną co buduje dość fajny klimat. Ale mówie wam gdy altyleria rozwala Panzer IV który wcześniej wycioł mi 2 oddziały to porostu napawam się tym widokiem i odrazu nasuwa mi się komentarz "a masz ty skurkobańcu!". Ogólne wrażenie z gry jest bardzo pozytywne działania gry sa skierowane na historyczne zdażenia w Europie więc możemy zwiedzić miasta Cean, St. Meri gliss (nieweim jak t się pisze) oraz oczywiście plaże Normandi. Coś dla prawdziwie zagorzałych strategów!

Polecam zapoznac się ze stroną http://www.squadassault.com oraz ściagnac demo i samemu przekonac się jak to wszystko działa i dodać swoją własną opinnię.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16