gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 17
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Myth - najlepszy RTS w klimatach fantasy
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 12511

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Cze 11, 2005 8:49 pm   Temat: Myth - najlepszy RTS w klimatach fantasy
Zważmy drogi Klemensie nawet na efekt rozrywanych ciał od koktajlów rzucanych przez krasnoludy w 1-2 a w 3. W 3 nie prezentują się tak okazale jak w 1-2. Mimo iż 1-2 część została oparta na podstawie grafiki 2d a 3 3d to i tak lepiej pod względem niektórych szczegółów 1 i 2 część bije na łeb 3. Poza tym (moim zdaniem nie wiem jak ty) misje w 1 i 2 są ciekawsze i bardziej rozbudowane niż w 3. 8)
  Temat: Myth - najlepszy RTS w klimatach fantasy
GAJUSZ JULIUSZ CEZAR

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 12511

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Cze 04, 2005 12:05 pm   Temat: Myth - najlepszy RTS w klimatach fantasy
Ja grałem, hmm... i muszę powiedzieć, że bardzo mi się spodobała. Grałem we wszystkie części i chyba 2 najbardziej przypadła mi do gustu. Jednak 3 część została moim zdaniem spartolona. 1-2 nie mają sobie równych. Ciekawi mnie fakt ile jest jeszcze jej zapalonych zwolenników. Ja już dawno w nią nie grałem bo mój nowy sprzęt jest za nowy dla tej gry. :) :) :) :)
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16