gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 126
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Premiera Civilization IV w Polsce
Generals

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7589

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:47 pm   Temat: Premiera Civilization IV w Polsce
Poczekamy i zobaczymy co w najbliższym czasie się wykluje.
Szkoda tylko, że to Cenega ma Civ, a nie CDP.
  Temat: Popularnosc
Generals

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6972

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:29 pm   Temat: Popularnosc
Cytat:
MODzie


Na ten wyraz nie zwróciłeś uwagi. Nie chodzi mi o moderatorów tylko o MOD(yfikacje) na forum. Przepraszam za nie jasność.

UPDATE do UPDATE'a postu powyżej :P :
Fakt. Ale czy to forum koniecznie musi być na MODzie? Jeżeli już musi to możeby tak wywalić kilka zbędnych rzeczy?
  Temat: Popularnosc
Generals

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6972

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:11 pm   Temat: Popularnosc
Backside napisał/a:
Co do forumowiczów. Wczoraj widziałem przez kilkanaście minut stale ok. 10 osób odwiedzających!!!
Szkoda, że mało którzy zostają tu na dlużej :].


To dlatego, że nasze forum jest na MODzie, a nie w standardzie.
IMHO ludzi zniechęca MOD na forum. Lepiej by się czuli gdyby widzieli coś bardziej pro a nie coś w stylu "placu zabaw".
  Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Generals

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8023

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 9:40 pm   Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Szukałem kiedyś czasopisma i patrzyłem, które by mi odpowiadała, które jest takie wprost dla mnie. Clicka! miałem, czytałem, ale to że w GR jest ekpia z Clicka! nic nie oznacza. Piszą inaczej niż w Clicku! no i mają wolną ręke, nikt nad nimi nie stoi...
  Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Generals

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8023

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 8:59 pm   Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
W takim razie jaki jest inny powód zmiejszenia ceny gazet... znaczy czasopism(!)? :)

Strona www.gameranking.pl współpracuje z czasopismem, ale to nie jest strona czasopisma GR.

Recenzje GR, a recenzje GR w necie to już inna bajeczka. Kup jeden numer i sam się przekonaj ;)

Co do informacji z internetu... Zapewne chodziło o to, że ludzie łączą się z netem dla informacji o grach, a przecież mogą kupić taniej. Mowa tu chyba o modemowcach ;)
  Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Generals

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8023

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 6:53 pm   Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Spadek ceny gazet takich jak CDA oraz Click! i PLAY to pojawienie się konkurencji.
GameRanking to nowa gazeta na rynku jest od końca czerwca na rynku.

1 numer zawiera 48 stron, 5 reklam no i pełna wersja... do ściągnięcia z neta. Bez zbędnych "podkładek na piwo". Ponieważ jest to nowe pismo to współpracuje z kiepską firmą, a jest nią Play (nie gazeta!). Więc gierki nie są może najlepsze, ale gazete kupuje się dla textów, przynajmniej takie jest moje wrażenie.

2 numer już ma 64 strony i nieco(!) więcej reklam.
Obecny numer, tj. 3, posiada już (aż) 80 stron i to bez podnoszenia ceny pisemka.

Gazeta naprawde fajna i jeżeli ktoś chce poczytać fajną gazete i nie zależy mu na grach, to za 5 zecisza ma GR.

Zapraszam do malutkiego felietonu :arrow: Felietonik
  Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
Generals

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5341

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 8:19 pm   Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
s2nto napisał/a:
Szukasz turówki a piszesz o Blitzkrieg... może szukasz trudnej strategi czasu rzecyzwistego...


Skoro kolega gra w Blitzkrieg, jak sam pisałeś, to tak "na zapas" zaproponowałem CP2.
  Temat: Gra w internecie...
Generals

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21910

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 8:16 pm   Temat: Gra w internecie...
Jeżeli ktoś ma jakieś problemu lub pytania związane z grą to zapraszam na forum do FAQ.

Tam znajdziecie na każde pytanie odpowiedz, a jeżeli nie to zapraszam do mnie ;) .
Obecnie gram na Uni 7 i posiadam 2547 pkt. na dzień dzisiejszy.
Tylko tyle pkt. ponieważ bardziej stawiałem na technologie, ale teraz, jak mam już prawie wszystkie, daje teraz na obrone a później na flote.

Jestem już w sojuszu który zaczyna budowe od podstaw, a jest nim sojusz WoS.

Zmodyfikowałem lekko dwa skiny do gry. Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wyglądają to w ustawieniach przy opcji skórek wpiszcie sobie http://waszanazwa.republika.pl/xx .

:arrow: Tam gdzie jest xx prosze wpisać 'bluechaos', albo 'Bodek skin'.
  Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
Generals

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5341

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 6:54 pm   Temat: Pomoc w znalezieniu gry turowej
To ja moge polecić Codename Panzers: Phase Two
Malo innowacyjności względem pierwszej częsci, ale jednak.
  Temat: Nowe forum - szukamy skorki
Generals

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7813

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 11:49 pm   Temat: Nowe forum - szukamy skorki
Witam.
Osobiście polecam:

- FI Black 3D :arrow: http://demo.phpbb2.pl/index.php?style=76
- iCGstation :arrow: http://demo.phpbb2.pl/index.php?style=255
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Generals

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12360

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 4:05 pm   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
s2nto napisał/a:
- ma swoja wagę, a forum musi przechowywac


Wcale nie musi przetrzymywać, stówrz sobie konto na webparku czy republice (minuta roboty) i wrzuc tam avatarek, jeżeli przejdą te avatary, to będziesz mógł podać linka.
  Temat: P2P
Generals

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4652

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lut 12, 2005 10:33 pm   Temat: P2P
Powiem krótko :P :
DC++ używam do ściągania mp3
BT używam do ściągania filmów, przeważnie po PL ale tylko w RMVB no chyba, że czegoś naprawde potrzebuje np. jak miało to miejsce z Animatrixem...

Pozdro
  Temat: Lista gier do recenzji
Generals

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10263

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lis 27, 2004 1:08 am   Temat: Lista gier do recenzji
To kur** mać piszcie co jest już zajęte a co nie bo mnie szlag trafi !!
  Temat: Lista gier do recenzji
Generals

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10263

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lis 25, 2004 7:22 am   Temat: Lista gier do recenzji
Ja z chęcią wezme Zoo Tycoon 2, aby tylko nie było zwalone tak jak D-Day!
  Temat: MOJA STRONA WWW
Generals

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9146

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 03, 2004 11:34 pm   Temat: MOJA STRONA WWW
1. To nie jest stronka tylko BLOG.
2. Blog o podanym adresie nie istnieje.
3. Można by było w tym temacie pisać adresy swoich dzieł tj. stronek WWW.
 
Strona 2 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16