gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 560
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Gonzo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8067

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 12:45 pm   Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Cytat:
No to kochasz ten Inter czy go kochałeś?


owszewm, kocham (miloscia kibica ofkoz)

Radeo napisał/a:
dobrze, że ci dali "pomoderatorować" chociaż w jednym pokoju]


owszem, dobrze, bowiem ja w sztabie zajmuje sie sprawa managerow (ave www.sztab.com/manager) i mam cos w tej kewstii do powiedzenia...

Cytat:
Gościu wyciąga takie wnioski tylko na podstawie tego, że powiedziałeś, że potrafisz wymienić takie a takie składy. Dla mnie to na przykład żaden dowód, żeby nazwać kogoś znawcą.


gdybys slyszal co mowi Klemens na liscie dyskusyjnej kiedys, to zalapalbys (jesli taki inteligent z Ciebie), ze on naprawde 'uwielbia' Serie A
wsadzić kij w mrowisko i wprowadzić element ciekawszej dyskusji. Na swój dziwaczny i na pewno dla innych niezrozumialy sposób.

Cytat:
wsadzić kij w mrowisko i wprowadzić element ciekawszej dyskusji. Na swój dziwaczny i na pewno dla innych niezrozumialy sposób.


nie zrozumialy dla innych? hmm moze masz dusze romantyka?;)
  Temat: Jak długo?
Gonzo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4902

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 12:35 pm   Temat: Jak długo?
Cytat:
nie musisz odpisywac, po prostu zartuje


zartownis sie znalazl:)
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 12:33 pm   Temat: FM cz CM?
Cytat:
a o szczegóły to się każdy wyzszy (stopniem) czepia...


moze to ich (nasza:)) choroba (choroba wieku - Cierpienia Mlodego Wertera:))
  Temat: Jak długo?
Gonzo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4902

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 3:56 pm   Temat: Jak długo?
oj realem to nie gra:)
  Temat: Jak długo?
Gonzo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4902

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 3:53 pm   Temat: Jak długo?
nie źle! naprawdę nie źle, ale mogles wiecej wyciagnac w LM
  Temat: Jak długo?
Gonzo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4902

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 3:13 pm   Temat: Jak długo?
Mam pytanie. Glownie z ciekawosci je zadaje. Ile Najsluzej graliscie w CeeMa. Chodzi mi ile sezonow rozegraliscie swoim klubem i jakie sukcesy sie Wam nawinely?
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Gonzo

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6958

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 3:09 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Sztab nie zginie, poki MAO stoi na posterunku!
Anderw! 1207 pompek!
  Temat: Kasa w CM4
Gonzo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6147

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 3:02 pm   Temat: Kasa w CM4
Cytat:
Mozesz edytować savy edytorem do cm4 jest na płycie.


to jest oszukiwanie
polecam Ci moj poradnik do CM4 (oczywoscie jest akyualny, jesli chodzi o Cm 03-04), jest on pod adresem: http://www.sztab.com/manager/html/por001.html
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 3:00 pm   Temat: FM cz CM?
kto? Klemens pisze glupoty? Heh, fakt, iz zdanie Klema nie zawsze sie zgadza z pozostalymi rozmowcami (ciagle wypomina te cholerne szczegoly:)), ale w gruncie rzeczy gosc jest zajebiaszczy!!
  Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Gonzo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8067

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 2:58 pm   Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Cytat:
A może ty kochałeś Ronaldo a nie Inter? Założę się ze teraz kochasz Real.
To jest przykład na kibica-sezonowca albo inaczej: piknika.


co Ty chlopie pieprzysz?! nie znasz moich upodoban pilkarskich, wiec wstrzymaj sie z takimi wypowiedziami. ale zeby Cie uspokoic powiem, ze Inetr jest moim ulubionym teamem a Ronaldo ciagle mnie pasjonuje

Cytat:
I pewnie jeszcze Lazio i Parmę?


ponownie: bez zlosliwych komentarzy
(mowie to jako moderator)
  Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Gonzo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8067

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 2:54 pm   Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Cytat:
Osobiscie lubie ten zespol, aczkolwiek brakuje mu mentalnosci zwyciezcy, charakteru, wiele meczow przegrywaja juz w szatni.


Kiedyś to był bardzo dobry klub, teraz widać już starania o odbudowę jego potęgi i dawnej świetności. Nie wiem dlaczego, ale klub ten mnie wręcz pociąga! Hmm... Coś jak dobra dziewczyna.:)
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12261

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 2:54 pm   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
QBO:
Gram Cracovią jestem w 2 lidze na 8 miejscu i mam długo już 200.000 poniewiaż w tą gre zaczołem dopiero grać i nie wiem jak kase sobie zarobić.


Jak zarabiać i jak nie dopuścić do bankructwa klubu przeczytaj poradnik mojego autorstwa pod adresem www.sztab.com/manager/html/por001.html - tam masz wszystko wujaśnione.

Cytat:
QBO:
Jak mozna rozbudowywać stadion i zmieniać ceny biletów ???

Rozbudowa stadionu jest ŚCIŚLE powiązana z sukcesami, które osiągasz w danym klubie. Staraj się zawsze wywiązywać z zdań, które powierza Ci zarząd, np. jeśli masz zająć miejsce w dolnej strefie tabeli, to staraj się zając miejsce w środku i jeśli zarząd poprosi Cię o redukcję płac - nie wachaj. Im więcej sukcesów na koncie, tym większą masz szansę na rozbudowę stadionu, ale sukcesy te muszą być notowane systematycznie! No i najważniejsze: jeśli zarząd nie ma pieniędzy, a Ty grasz wręcz wyśmienicie, to i tak NIC Z TEGO - klubu po prostu nie będzie stać na taką (dużą) inwestycję.
Cen biletów nie można ustalać w CeeMiem, jak to wspomniał już Krzak.
  Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Gonzo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8067

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 7:05 pm   Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Cytat:
MAO:
Czy ktos z was bawi sie w wymienione w temacie gry?


Oj, gdybym to ja miał stałkę, to bym się bawił, ale teraz nie mam możliwości...

Cytat:
Klemens:
osobiscie lepiej potrafie wymienic sklad Ancony czy Torino sprzed roku


O, Klemens widać, że prawdziwy znawca z Ciebie Serie A. Kiedyś też się w niej lubowałem, a wręcz kochałem Inter, ale było to za czasów gry w nim Ronaldo (trzeba zaznaczyć, że w czasach jego DOBREJ gry - a tej było nie dużo, niestety).
  Temat: Drużyny...
Gonzo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4593

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 7:04 pm   Temat: Drużyny...
Cytat:
wole groclin grodzisk wielkopolski sezon 2003


Groclin jest uważany za jednego z faworytów rozgrywek polskiej I ligi, więc gra może być nim zbyt łatwa, ale czy tak w ogóle jest? To zależy od tego, jaki reżim narzuci sobie gracz...
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12261

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 7:03 pm   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
Pozatym nikt tego nie czyta jak jest pare długich postów tego samego autora pod rząd.


Ja czytam.;)
 
Strona 36 z 38
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 16