gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 560
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drużyny...
Gonzo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4596

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 3:28 pm   Temat: Drużyny...
Cytat:
Rozumiem, ze jako nieco bardziej doswiadczony gracz nie masz na mysli klubow z gornej polki


dokladnie, ja gram ostatnio Wisla Plock w 03/04 i gra sie wrecz cudnie!
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12267

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 3:27 pm   Temat: CM 2003/2004
okej, okej
  Temat: Drużyny...
Gonzo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4596

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 2:38 pm   Temat: Drużyny...
Jakie druzyny polecacie, jakie mają one współczynniki (finanse, pilkarze itp) i co zdobyliscie tymi teamami? Zapraszam do rozmowy!
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 11:00 am   Temat: FM cz CM?
Cytat:
Gonzo w jednum poście juz poras kturyś ta uwaga jest do ciebie kierowana poprostu nabijasz posty i to niezgodnie z przepisami forum


jak chcecie, bede pisal w jednym poscie, ale za DLUGOSC posta nie narzekajcie, bo udusze wlasna slina!

Cytat:
Draznienie moderatora zazwyczaj jest uwazane za fizjologiczny brak instynktu samozachowawczego:)))).


instyckt, to Ty masz jakis dziki, Klemens, ale uspokuj sie, bo nerwy zle wplywaja na urode (ciekawe jak wygladasz??); :shock:
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12267

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 10:54 am   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
staraj się pisać wszystko w jednym poście


w jednym poscie odpowiadam na JEDEN post forumowicza, takie moje przyzwyczajenie i nie jest to meczace, wbrew przeciwnie

Cytat:
to przyznałem rację, że metoda save/load jest oszustwem


i tak trzymaj, a daleko zajdziesz:)

Cytat:
Sądze, że po kilku (set ;P ) próbach w końcu bym wygrał


to próbuj, życzę powodzenia:)

Cytat:
Poza tym nic nie napisałeś(...) A więc jednak napisałeś


i kto tu nie czyta dokladnie?;)

Cytat:
Nie zastanawiales sie nigdy nad faktem, iz gdyby motyl z Wysp Dziewiczych nie zamachal skrzydlami nieco szybciej to by nasza reprezentacja ogralaby np. Koree na ostatnich MS?))))))) Udowodnisz, iz tak by nie bylo?))


no to ten motyl musialby machac bardzo szybko:)

Cytat:
I wtedy padał remis :( Człowiek dochodził do rozstroju nerwowego i nie wiedział na co sie denerwować; na gierkę czy na kompa


jest jedna rada: omijać Juve jak sie tylko da:)
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12267

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:52 pm   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
Do dzis Polacy gdybaja, co by to byl za mecz z RFN w 74', jakby nie spadl deszcz:))))).


Jakby nie spadł deszcz i byłoby słońce, to to słońce dla Polaków okazałoby się za mocne i byłoby wytłumaczenie, że piłkarze udaru dostali.:)
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12267

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:51 pm   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
Wyobraź np. sobie grę, w której raz średnia twoich graczy w meczu nie przekracza 6, bramkarz bije swój rekord mając na cały mecz 2, zaś za chwilę ten sam mecz wygrywasz 3:0, nikt nie ma poniżej 7, dwóch zawodników po 10.


I to jest symulacja prawdziwego kopania! Jeden człowiek też ma dni słabsze i gorsze - a piłkarz to człowiek.

Cytat:
Zaś jeśli chodzi o samą metodę to stosowałem ją tylko w dwóch grach - Jagged Aliance 1


Oooo w JA (grałem w 2 i 2,5) spróbuj grać bez save-load i dojść chociażby do połowy tej gry, a będziesz po prostu bogiem.:) Ale W JA i CM jest różnica - i to znaczna - w JA jak zabiją Twojego najemnika, to już jest to bardzo poważna strata, a w CM jak przegrasz mecz (nawet finał pucharu) to nie pociąga to za sobą dlaszych konsekwencji.

Cytat:
A! No i jeszcze kiedys, jak mi się zdarzało grać w jakieś przygodówki


Przygodówki dziwnymi grami są.:)
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12267

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:50 pm   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
Co do CMa - nie, nie jest potrzebna gigantyczna przewaga, by np. nie poniesc zadnej porazki w ciagu sezonu - potrzebna jest cierpliwosc do ciezkiej pracy.


Aby wytrzymać cały sezon w dobrej kondycji:
- nie katuj swoich podopiecznych wystawiając ich we wszystkich meczach
- reżim treningowy - postaraj się aby nie był on zbyt wyczerpujący, ale też nie zbyt lekki - umiejętności piłkarzy muszą rosnąć.
Ale oczywiście nie da się tego zrobić bez - jak to Klemens pisze - wkładu swojej pracy. Nie ma lekko... wirtualnie też.
  Temat: CM 2003/2004
Gonzo

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12267

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:50 pm   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
Dlaczego? Przecież nie stosuję ani kodów, ani żadnych trainerów. Poprostu powtarzam do uporu grę, az znajde odpowiednią taktykę, lub będę miał wystarczające szczęście.


Czy tylko kody i trainery są wg. Ciebie szustwem? Inaczej: czy tylko pobicia i morderstwa są przestępstwem?

Cytat:
Gdybyś choć kilka razy zastosował tą metodę, to zauważyłbyś, jak 2 te same zespoły w tych samych warunkach i tych samych założeniach taktycznych mogą dać różne wyniki.


Krzak, ale to nie o to chodzi. Czy np. Wisła wygrywa wszystkie mecze? NIE O TO w tej grze chodzi, ale zastawiam to wyłącznie w Twoich rękach.

[/quote]Moim zdaniem w tej grze najważniejszy jest fuks. Albo znacząca przewaga.
Cytat:


FUKS?!?! A zagraj sobie z pięć razy Twoją metodą TN Solutions z ligi Irlandzkiej (płn) z Barceloną? Zobaczymy czy będziasz miał "fuksa".:)
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:48 pm   Temat: FM cz CM?
Cytat:
Osobiscie jestem przekonany, i zarazem mam duza nadzieje, ze za dwa-trzy lata (wreszcie) dojdzie do starcia gigantow.


Za minimum 2-3 lata, ale również na to czekam.

Cytat:
Nie wiem, kto poniesie kleske, ale zwyciezcami beda gracze...


Klemens, Ty wreszcie coś mądrego napisałeś!!!:)
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:48 pm   Temat: FM cz CM?
Cytat:
i JESZCZE CZY KUPISZ pirata !?


Chłopcy, już bez szczegółów.:)
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:47 pm   Temat: FM cz CM?
Cytat:
Zapomniałeś również dodać "żadnej"


No, jeśli w managery nei grasz, to faktycznie zapomniałem, ale dla wielbicieli tychże gier taka opcja nie istnieje.:)
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 2:46 pm   Temat: FM cz CM?
Cytat:
C(K)m jest lepsszy


Heh, ale CM to nie będzie już CM, tylko FM! Nie wiedzącym naświetlę sprawę w bardzo prosty sposób. SI Games i wydawca CeeMa Eidos łagodnie rzecz biorąc pokłócili się, w wyniku czego umowa twórców gry z jej wydawcą ległą w gruzach. Tym oto sposobem Eidos zachował prawa do nazwy gry - Championship Manager, a SI Games zachował wszystkie dane, które zawiera kod gry - oczywiście już bez nazwy. Teraz SIG chce wydać dawnego CeeMa pod nazwą Football Manager.
  Temat: Civilization
Gonzo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5009

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 6:40 pm   Temat: Civilization
kiedys gralem w trójkę, ale mialem pirata i wyskakiwala do windowsa po jakims czasie:(
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7941

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 6:29 pm   Temat: FM cz CM?
zapomnialem dodaz opcje do ankiety: "obie", ale pech...:)
 
Strona 37 z 38
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16