gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sudden Strike 2 za darmo!
Hastati

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Paź 18, 2010 5:58 pm   Temat: Sudden Strike 2 za darmo!
Dzisiaj jest mój trzeci dzień przygody z html, więc nie wiem jeszcze jak wykorzystać cały dostępny arsenał. O tworzeniu grafiki też mam słabe pojęcie, więc jedynie wykorzystuję już gotowe materiały. Póki co i tak jestem szczęśliwy z faktu, że mam własną stronę w sieci ;)

Oczywiście będę wdzięczny za każdą krytykę i każdy pomysł jak to ulepszyć i uatrakcyjnić.


A co do hostingu... cba.pl ma limit 6MB plik i to mnie zniechęciło. Natomiast o friko.pl nie wiedziałem. Co do forum, to przed jego założeniem przegrałem kilkugodzinną walkę z phpBB, a na fora.pl postawiłem je w 5 minut.
Wiem, że darmowy hosting jest do bani, ale nie wiem jeszcze czy uda się to wszystko rozkręcić i czy jest sens inwestować w coś ciekawszego. Dałem informację o istnieniu serwisu i udostępnieniu SuSt2 tutaj, na forum gry-online, na jeszcze innym forum o grach wojennych, mam nawet linka na victorygames, ale póki co tłumów nie ma.
  Temat: Sudden Strike 2 za darmo!
Hastati

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Paź 18, 2010 2:09 pm   Temat: Sudden Strike 2 za darmo!
Witam.

Jeżeli ktoś jeszcze miałby ochotę zagrać w Sudden Strike 2 - teraz może ściągnąć ją za darmo. W związku z tym, że większość stron o tej tematyce padła, postanowiłem samemu coś otworzyć i spróbować wskrzesić scenę Suddena. Gra ma już swoje lata, ale to chyba najciekawsza strategia o tematyce WW2 w dwóch wymiarach. Aż do dzisiaj część fanów gra, tworzy nowe mody i ulepsza te istniejące.

Strona serwisu:
www.suddenstrike-polska.prv.pl
Forum:
www.sspf.fora.pl

Tam też znajduje się odnośnik do pełnej wersji.
Na razie to wszystko jest na etapie raczkowania, ale codziennie staram się coś dodawać i ulepszać, no i czekam na nowych graczy :-)

Pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16